• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Нові ліки від раку 2018-2019

Нові ліки від раку 2018-2019
Одне з найбільш страшних захворювань нашого століття, звичайно ж, є онкологія, або таке страшне і жахливе слово, як рак. Згідно з наявними і представленим статистичними даними, кількість хворіє і, тих, хто не зміг впоратися з цією недугою, з кожним роком стає все більше і більше. При чому за наявними даними сьогодні ситуація складається таким чином, що це захворювання молодіє, тобто коло хворих ставати молодшим і особливо це стосується дітей. Але, сьогодні вже є нові ліки від раку 2018-2019 року, які повинні і обов'язково принесуть велику користь в боротьбі з цим підступним недугою. Але, давайте більш детальніше зупинимося на цьому.

Рак - що це і історія захворювання.
Нові ліки від раку 2018-2019

Якщо уважно вивчити всі дані, наявні в медичній практиці, то в перші, то захворювання було описано ще багато тисяч років тому грецькими і єгипетськими лікарями. Зараз, напевно, кожен знає про те, що рак є і є скупчення недорозвинених клітин, які не можуть виконувати свої функції, але при цьому поширюються, вражаючи згодом весь організм. Лікується це серйозне захворювання зараз?

Вчені всього світу займаються розробками препаратів від ракових пухлин - і досягають все більших успіхів на цьому терені. Якщо раніше онкологи були скоріше хірургами і просто видаляли новоутворення, то сьогодні найчастіше практикується хіміотерапія і лікування препаратами.


Звичайно, далеко не всі види онкології лікуються - є пухлини, які до сих пір не піддаються терапії.
Нові ліки від раку 2018-2019

Чи правда, що чим раніше, тим краще? За представленими і наявними статистичними даними все пухлини виявляються на останніх стадіях, що в значній мірі погіршують картину і прогнози. Але якщо виявити її заздалегідь, в зародковому стані, вилікувати її досить просто консервативною терапією. В багатьох випадках лікування закінчувалося перемогою над пухлиною. Вчасно діагностувати небезпечне захворювання допомагають скринінгові методи. Так, в Ізраїлі завдяки своєчасній мамографії близько 90% жінок, хворих на рак грудей, одужують. На жаль, зазвичай люди ігнорують профілактичні дослідження, і навіть тривожні симптоми.

Останні новини та чому такі дорогі ліки?
Нові ліки від раку 2018-2019

За останніми даними вже офіційно відомо про те, що революційний російський препарат від раку успішно пройшов випробування на тваринах, в тому числі на мавпах, з 2015 по початок 2016 року. На даному етапі досліджень препарат показав більш високі показники ефективності, ніж у західних препаратів, яких у світі всього два. Зараз майбутнє ліки готують для клінічних досліджень. У першому з багатьох запланованих випробувань візьмуть участь пацієнти з різних країн світу. Росіяни одними з перших отримають доступ до терапії нового покоління. Препарат буде доступний для пацієнтів уже в цьому році. Як стверджують експерти і фахівці в цій галузі, новий препарат активує внутрішні сили організму людини на боротьбу з раком. Ліки на основі моноклональних антитіл блокує взаємодію білків PD-1 і PD-L1, яке маскує ракові клітини під здорові. Після нейтралізації PD-1 організм починає розпізнавати пухлинні клітини як чужорідні і знищувати їх.
Нові ліки від раку 2018-2019

Що з цього питання говорить Роман Іванов, який є віце-президентом по R & D, міжнародного розвитку бізнесу компанії BIOCAD. Згідно з його заявою щодо нових ліків, саме такі препарати діють системно, на весь пухлинний процес, знищуючи не тільки основне вогнище, але і метастази, в тому числі і віддалені. При цьому здорові тканини організму не ушкоджуються як при токсичній хіміотерапії. На сьогодні в світі всього два лікарських засоби на основі моноклональних антитіл проти PD-1. Один виробництва компанії MSD, інший - Bristol-Myers Sqibb. Обидва не зареєстровані в Росії, тому недоступні нашим пацієнтам. За підсумками доклінічних досліджень препарат компанії BIOCAD показав вищий рівень біологічної активності (ефективності), ніж ліки Bristol-Myers Sqibb. Обидва препарати схожі за профілем безпеки, так як в структурі містять лише людське моноклональних антитіл. Ліки ж MSD включає в себе білок миші, який може викликати імунну відповідь, а значить знизити ефективність і безпеку антитіла.

Нові ліки від раку 2018-2019


Яке найнебезпечніше захворювання?
Сьогодні в медицині зустрічається безліч різновидів пухлин, кожна зі своїми особливостями й ускладненнями, небезпеками. Одним з таких страшних і дуже поширених захворювань є меланома. Саме меланома є рак шкіри, тобто один з найагресивніших видів онкологічних захворювань. У структурі смертності від онкологічних захворювань меланома займає друге місце по частоті і поступається лише раку молочної залози, шийки матки у жінок і раку передміхурової залози у чоловіків. Меланома вражає активне працездатне населення, причому поширеність захворювання з кожним роком неухильно збільшується. Хвороба може вбити за 6-8 місяців при постановці діагнозу в IV стадії. Раніше, коли рак переходив в метастатичну стадію, тобто пухлина розросталася по організму і ставала неоперабельний, хворому фактично був підписаний смертний вирок.
Нові ліки від раку 2018-2019

Хочеться вірити і сподіватися, що в недалекому майбутньому все-таки буде знайдено нові ліки від того страшного захворювання, яке врятує мільйони життів.
Нові ліки від раку 2018-2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають