• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Форма Барселони 2018/2019

Ще 2-3 десятиліття тому зовнішній вигляд футбольної форми був не настільки досконалий, хоча і відображав загальну колірну гаму клубу. Після 2000 року спортивна екіпіровка всіх футбольних клубів стала набувати певний стиль, навіть деяку єдність образу. Форма Барселони 2018/2019 несильно схожа на екіпіровку минулого сезону — особливо це стосується кольору гостьовий варіант.

Багаторічний виробник форми для БарселониФорма Барселони 2018/2019


Черговий ігровий сезон цього футбольного клубу знаменується круглою датою співпраці з однією з всесвітньо відомих компаній, що виробляє спортивний одяг. Мова йде про фірми Nike, з 1998 року є спонсором Барселони. За цей час збірна не раз вигравала Чемпіонат Іспанії і перемагала в інших турнірах. У сезоні 2018/2019 Барселона буде грати в формі від Nike ювілейний 20-ий рік. До цього іменита команда була в формі від Kappa.

Основним спонсором збірної досі є бренд Rakuten, японська компанія електронної комерції. Саме цей логотип буде великим планом розташований на грудях футболістів. Контракт з компанією укладено на 8 років, тому всім шанувальникам каталонської збірної варто звикати до цієї написи. Лейбл самого Nike розташується вище найменування головного спонсора у вигляді звичної «галочки».

Дизайн домашньої і гостьовий екіпіровкиФорма Барселони 2018/2019


Важливо розуміти, що варіації форми чергового сезону ще не представлені громадськості офіційно. Інформація про майбутнє дизайні екіпірування — це свого роду фанатський шпигунство. Кому і як вдалося дізнатися концепцію дизайну нової форми Барселони 2018/2019 — історія замовчує, але шанувальники цієї збірної вдячні цього спритного людині.

Форма Барселони 2018/2019


Завдяки йому відомо, що домашній варіант форми буде в традиційному смугастому вигляді з використанням звичних для клубу квітів. Такий дизайн важко назвати оригінальним — основна домінанта футболки підпорядкована чергування смуг 2 квітів, а рукава виконані у однотонному варіанті з додатковим більш темним візерунком. Смуги звичної забарвлення — гранатовий і стримано синій. Дизайнери в цьому році вирішили відмовитися від будь-яких експериментів з розміром і розташуванням смуг. Кольору чергуються вертикально, а ширина смужок однакова, хоча і не така виражена, що трохи незвично для форми Барселони.

Шорти і гетри виконані без особливих вишукувань — вони просто виконують свої функції. Ці елементи екіпіровки каталонської команди виконані в синьому кольорі, шорти мають темно-червоні смуги з боків. Найімовірніше аналогічний підхід буде застосований і в гостьовій екіпіровці, з застосуванням до шортів смуг під колір футболки.

Форма Барселони 2018/2019


Гостьовий варіант спортивної амуніції не можна назвати стриманим і повсякденним. Скромність і звичність «закінчилися» на домашньому вигляді екіпіровки. Колір футболки гостьової форми Барселони 2018/2019 до непристойності яскравий. Він важко піддається опису — це такий різновид світло-салатового, то колір все ж неоново-жовтий з незначною присутністю невеликий «нотки» зеленого. При цьому написи, лейбли та декоративні елементи на гостьовий формі будуть розташовані так само, як і на домашній.

Загадка резервного варіанту формиЗ невідомої причини Nike поки не запропонував новий варіант резервної екіпіровки. Невідомий навіть колір, хоча домашня і гостьова екіпірування вже повністю знайшли «вид», але поки ще не готові в реальності. Нова форма є лише в проектних варіантах і у вигляді тестових зразків. Повноцінну форму каталонська збірна отримає тільки в травні 2018 року.

Форма Барселони 2018/2019


Nike — це виробник спортивного одягу з прекрасною репутацією, тому навряд чи підведе Барселону. У всякому разі спонсор вже анонсував передбачувані функції екіпіровки, важливі для спортсменів професійного рівня. Для футбольної амуніції важливий не тільки дизайн, але і вибір матеріалів. Форма Барселони 2018/2019 буде майже вся з особливого синтетичного матеріалу, дозволяє шкірі дихати, але не пропускає під одяг вологу. Виняток зроблено лише для гетр — вони будуть бавовняні з особливою обробкою для повноцінного теплоотведения.

Для фанатів каталонської команди залишається загадкою факт вже продуманого конкретного виконання екіпіровки аж до вибору тканин при відсутності проекту резервної форми. Хоча можна розглядати варіант, що проект є, але ще не встиг стати надбанням громадськості, тихо «ховаючись» від шанувальників. Втім, чекати залишилося недовго, незабаром команда відновить свою форму на поле, а там може бути вдасться наживо побачити резервний варіант.
Форма Барселони 2018/2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають