• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи

З поняттям криптовалюти знайомі не всі, деякі навіть не чули цього слова. Значно більше людей чули або бачили слово биткоин. Це лише одна з різновидів цифрових валют. Видів таких грошей вже дуже багато, причому з кожним днем вони все популярнішим для інвестування. Якщо знати яка криптовалюта може зрости в 2019 році, то можна непогано заробити на різниці курсів.

Перша «трійка» гравцівСловосполучення «трійки гравців» добре знайоме всім, хто дивився телевізор у 2000-х роках. Зараз ця фраза Якубовича дуже актуальна у сфері криптовалют. Вже давненько визначилися лідери ринку цих «грошей», але періодично інтернет кипить від чергового слуху про падіння або бурхливому зростанні будь-якої криптовалюти.

Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи
Зараз в трійку входять такі криптогроші:


 • Біткоін.

 • Ефіріум.

 • Ріпл. • Королем ринку цифрових грошей є їх прородітель — біткоін. Це перша крипта, поки ще займає близько 30% ринкової капіталізації такого виду грошей. При цьому вже багато місяців ведуться розмови про те, що лідируюча роль у біткоіна скоро буде відібрана. Останнім часом тривалість та вартість транзакцій в цій критовалюті стає все більше, хоча аналогічну дію з риплом або ефіріумом коштують недорого і виконуються швидко.

  Особливо приваблює Ріпл. Переказ грошей у цій крипті настільки швидкий і дешевий, що вже привернув до себе увагу банківських структур різних держав. Також високою затребуваністю володіє і ефір. Після свого «народження» ця крипта досить швидко набирала обертів, тому впевнено увірвався в лідируючу трійку, надовго залишившись там.

  Взаємозв'язок курсів різних криптовалют  Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи
  Незважаючи на те, що слідом за падінням біткоіна поки ще знижується вартість інших криптовалют, варто пам'ятати, що так буде не завжди. Останнім часом спостерігається цікава тенденція — курс біткоіна коливається неймовірно сильно, то зменшуючись, то зростаючи в 2 рази. Той же ефіріум і рипл себе так не ведуть, хоча і починають дешевшати слідом за бітком.

  Тих, кого цікавить яка криптовалюта може зрости в 2019 році, повинна хвилювати загальна тенденція. Поки зміна вартості біткоіна буде впливати на курс інших криптовалют, можна спиратися на це явище в прогнозах. Отже, якщо ВТС зросте, то інші лідируючі криптогроші незмінно дадуть відповідь помітним зростанням вартості.

  При цьому не варто забувати, що у міру зниження популярності біткоіна і зростання затребуваності інших цифрових грошей, вплив ВТС на вартість інших криптовалют буде знижуватися. Це призведе до того, що взаємозв'язок ослабне, особливо якщо в якісь цифрогроші стануть інвестувати велику кількість людей, ігноруючи біткоін.

  Рекомендації для початківців інвесторів  Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи
  Людям, які недавно почали вкладати гроші в криптовалюти, варто запам'ятати 2 прості речі: цей ринок не регулюється якими-небудь державами і ризики втратити все дуже великий. Одночасно з цим є і «ризик» сильно розбагатіти на рівному місці, неодноразово вдало вклавши реальні гроші в цифрові.

  При цьому якщо знати яка криптовалюта може зрости в 2019 році, то можна спробувати заробити в рамках довгострокового інвестування. Хоча для такого виду інвестування варто володіти певною базою знань про цифрових грошах і розуміти спекулятивність їх вартості, а також відсутність будь-якого реального забезпечення.

  Саме з останніми 2 чинниками пов'язані періодичні стрибки вартості криптовалют. На початку 2018 року ринкова капіталізація цифрових валют в лічені дні зменшилася на 60 млрд доларів через зміни курсу біткоіна і подальшим зниженням ціни інших криптогрошей. Аналогічна ситуація відбувалася і восени 2017 року, коли падіння курсу біткоіна призвело до обвалення вартості інших валют. При цьому ті, хто не злякався восени 2017 вже до грудня змогли б продати своє криптомонети з майже 7-кратним збільшенням вартості. Зараз же ціна знову впала, причому вартість постійно буде змінюватися.

  Тому потрібно чітко розуміти різницю між криптовалютами, хоча б частково розбиратися в особливостях кожної з них, подаючись впливу мас. На «грі» з цифровими грошима можна трохи заробити, тільки якщо не лінуватися отримувати знання та своєчасно реагувати на зміни.

  Яка криптовалюта може зрости в 2019 році  Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи
  Відштовхуючись від вже переглядаються тенденцій банківського використання криптовалют, можна припустити, що максимальне зростання покажуть ті цифрові гроші, які будуть використовуватися акредитованими фінансовими установами. При цьому для банків важливі 2 критерії: висока швидкість транзакції і її невелика вартість.

  В цьому напрямку біткоін давно втратив свою лідируючу позицію. Тривалість перекладу ВТС вже давно викликає нарікання, іноді змушуючи чекати зарахування навіть не годину, а добу. При цьому далеко недешеве задоволення — переводити в біткоінах малі суми зовсім невигідно. Якщо ж розглянути той же Ріпл, то можна помітити, що його можна швидко і недорого перевести.

  Зокрема, саме Ріпл може серйозно зрости в ціні. Причиною тому стане саме затребуваність монети в офіційних установ банківської сфери. Втім, на роль зростаючої криптовалюти будуть потрапляти всі цифрові гроші, демонструють високу швидкість транзакцій при низькій вартості переводу. Це необхідно враховувати, щоб робити довгострокові вкладення, хоча є й деякі нюанси.

  До них варто віднести наступні:


 • Вартість покаже зростання поки буде затребуваність валюти.

 • Вплив експлуатації криптовалюти в банках може стати негативним.

 • На вартість критовалюти можуть вплинути нові законопроекти та нормативні акти. • Тому припущення про валюту, яка виросте в 2019 році прості — позитивні зміни курсу будуть у цифрових грошей, затребуваних в нетеневой сфері. Також на вартість курсу вплинуть закони. Якщо ж нічого нового не станеться, що однозначне зростання продемонструють Ріипл і Ефір, а також старий добрий біткоін, хоча останній буде збільшуватися у вартості швидше за інерцією.

  Не варто забувати інші малопомітні криптовалюти. Якщо серед тих цифрових грошей банки помітять валюти з швидкими транзакціями і низькими комісійними, то це відразу стане новим трендом. По цьому причини потрібно іноді дивитися прогнози та рейтинги криптовалют, щоб своєчасно вловити позитивну тенденцію.

  Відео про криптовалюте в 2018-2019  Яка криптовалюта може зрости в 2019 році: перспективи
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають