• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Фільм Кома вийде в прокат в 2019 році

У 2019 році В прокат вийде російський фантастичний "довгобуд" "КОМА".

Про що буде кіноРозповіді про потойбічному існуванні захоплювали людей з давнини: не дарма ж були придумані рай і пекло. З розвитком медицини клінічна смерть стала оборотним явищем, і ЗМІ та книги заповнилися враженнями "повернулися". Сучасні літератори та режисери теж намагаються з'ясувати, чи є життя після смерті. Тема благодатна - що там насправді, ніхто не знає, тому світ тіней можна заповнити чим завгодно. Хочете ліричну комедію про те, що ніщо не марно? Почитайте Фенні Флегг "Рай десь поруч". Хочете історію про привидів для підлітків? Ось вам Ніл Шустерман і його серія про посмертне існування дітей-примар (досить занудная, якщо вам більше тринадцяти років). Хочете трилер про науки та самовідданому пошуку відповідей - фільм "Коматозники" вам в допомогу. А якщо хочете знати, що про все це думає сучасна наука про мозок - почитайте книги доктора Рамачандрана Вилейанура. Яка відповідь на запитання про життя після смерті дасть "Кома" поки невідомо. Молодий архітектор потрапляє в аварію і приходить в себе в лікарні, правда, він незабаром з'ясовує, що він так і не прийшов. Місце, де він знаходиться - це паралельний світ, в якому існують люди, що лежать в комі. Для оточуючих вони не більш ніж тіла, але їх душі переживають неабиякі пригоди. Простір коми виткане зі спогадів, страхів і надій людей, які тут знаходяться. Головному герою належить перенести безліч випробувань, з'ясувати природу цього загадкового місця, зустріти химерні породження своєї пам'яті і фантазії і в кінці - опритомніти.

Фільм Кома вийде в прокат в 2019 році
Спосіб виходу з коми точно буде якось пов'язаний з архітектурою і її законами - професія головного героя зобов'язує зробити на цьому акцент. У зміненому просторі вічного сну, судячи з тизера та фото зі зйомок будуть вражаючі пейзажі, дивовижні істоти, дивні закони фізики. Загалом, тизер виглядає "смачно". Навіть якщо в ньому зібрали всі спецефекти, які є фільмі, хороший сюжет в поєднанні з гарною комп'ютерною графікою міг би зробити "Кому" одним з кращих фільмів в сучасній російській кинофантастиці.

Виробництво фільмуЗйомки картини йдуть з осені 2015 року, 18 квітня 2016 в мережі з'явився тизер цього російського фантастичного трилера. Прем'єра "Коми" неодноразово відкладалася: спочатку вихід був анонсований на осінь 2017 року, потім - на січень 2018 потім на весну, а потім вже і на осінь цього ж року. Нова дата випуску картини в прокат - 24 січня 2019 року.

Фільм Кома вийде в прокат в 2019 році
Режисером фільму став Микита Аргунов - це його перший режисерський досвід, до цього він працював сценаристом і продюсером. В команді з Сариком Андреасяном він займався створенням "Захисників" і "Мафії". І в цей раз, до речі, Сарік знову бере участь у виробництві, що є не найкращою рекламою для фільму. Цей продюсер відомий своєю манерою розтрубити про те, що вийде відмінний фільм, хапнути грошиків на нього від "Фонду кіно", розрекламувати його на кожному розі, зняти картину за три копійки, а у фіналі цієї історії глядач за свої кровні, віддані за квиток, отримує зовсім не шоколад. Дуже, дуже сподіваємося, що цього разу він так не вчинить. Ну і те, що зйомками заправляє його недосвідчений колега теж вселяє побоювання. Бюджет картини становить 3525 млн рублів. Виробництвом "Коми" займається кінокомпанія Enjoy Movies, яка після "Захисників" оголосила себе банкрутом.

А тепер до приємних новин: у проекту відмінна акторська команда. У головній ролі - Риналь Мухаметов, молодий актор, який запам'ятався глядачам по ролі інопланетянина в "Тяжінні". Одного з персонажів зіграє Олексій Серебряков. "Кома" стане інтернаціональним фільмом завдяки участі серба Мілоша Биковича.

За сюжет відповідає Олексій Гравицкий - він пише міцні науково-фантастичні книги і сценарії документальних фільмів на телебаченні.

У загальному і цілому "Кома" є класичною "темною конячкою": виглядає добре, але всі ми знаємо, хто її породив. Подивимося, чи вдасться їй "вистрілити" в прокаті.

Трейлер до фільму КомаФільм Кома вийде в прокат в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають