• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Ліга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір

Популярність футболу в усьому світі вже багато років є очевидною. Ця гра давно займає лідируюче місце за видовищністю та іншим критеріям. У 2011 році УЄФА під час стратегічної зустрічі на Кіпрі озвучила бажання «вдихнути нове життя» і без того динамічну гру. Поява Ліги націй було необхідно, щоб підвищити престиж футбол серед всіх національних збірних і досягти потрібного напруження пристрастей спортивної боротьби, а також додати якоїсь яскравості і пристрасті проведених матчів. Ліга націй УЄФА 2018/2019 стане значущою подією для всіх шанувальників гри, залишається тільки дізнатися подробиці про її суті.

Формат нового турніруЛіга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір
Сама форма Ліги націй передбачає розподіл збірних знижується і підвищується класів в 4 лігах/групах. Перше розподіл відбулося на підставі рейтингу національних асоціацій від 11 жовтня 2017 року. Дані рейтингу послужили відправною точкою для перших змагань цього турніру, розподіливши команди ліги від A до D.

Одночасно з цим в жовтні були затверджені і інші нюанси:


 • кількість ліг дорівнює 4;

 • число команд в лігах різне;

 • всі 4 ліги діляться на групи;

 • у турнірі візьмуть участь 55 збірних;

 • плануються домашні та виїзні матчі. • Також не варто забувати і про можливість «висоти» класу команди. Для переможців всередині команд з ліг В, С і D передбачено підвищення в класі. Збірні, які відіграли гірше всіх у своїй групі переходить у нижчу лігу. У лізі D найгірша команда з груп займає останнє місце, не вилітаючи» з турніру.

  Щодо розкладу правила прості — в період групового етапу планується поділ матчів на 6 ігрових днів, при цьому спарені поєдинки будуть проводиться з вересня по листопад 2018 року включно для першого в історії турніру Ліги націй. На підставі всіх матчів будуть визначені учасники фінальної стадії. Ними стануть переможці груп ліги А.

  Заключне з'ясування переможця пройде в червні 2019 року, шляхом проведення півфіналів, матчу за 3 місце та фінальної гри. При цьому півфінал планується одноматчевым, де переможені проводять зустріч за 3 місце. Територіальна прихильність фінальних матчів буде відома вже в грудні 2018 року. Місце заключних ігор буде підбиратися виконкомом УЄФА з числа команд, що беруть участь.

  Детальний склад ліг


  Ліга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір
  Ліга націй УЄФА сезону 2018/2019 має досить зрозумілий склад. У лізі А розташувалися Топ-12 кращих команд, розділених на 4 групи. Наступні по результативності 12 команд зіграють у лізі B за таким же принципом поділу. Дві ліги мають інші принципи розподілу. У лізі замість 12 команд розташується 15 збірних з поділом на 4 групи. Планується 1 група на 3 команди і 3 групи по 4 збірних. Ліга D теж відрізняється — в ній вже 16 команд, поділених на 4 групи.

  Порядок розташування команд такий:


 • Ліга С — 1 гр. Німеччина, Нідерланди, Франція; 2 гр. Ісландія, Бельгія, Швейцарія; 3 гр. Італія, Польща, Португалія; 4 гр. Іспанія, Англія, Хорватія.

 • Ліга — 1 гр. Словаччина, Україна, Чехія; 2 гр. Росія, Швеція, Туреччина; 3 гр. Австрія, Північна Ірландія, Боснія і Герцеговина; 4 гр. Уельс, Ірландія, Данія.

 • Ліга С — 1 гр. Шотландія, Албанія, Ізраїль; 2 гр. Угорщина, Греція, Фінляндія, Естонія; 3 гр. Норвегія, Болгарія, Кіпр, Словенія; 4 гр. Сербія, Чорногорія, Румунія, Литва.

 • Ліга D — 1 гр. Грузія, Латвія, Казахстан, Андорра; 2 гр. Білорусь, Молдова, Сан-Марино, Люксембург; 3 гр. Азербайджан, Мальта, Фарерські острови, Косово; 4 гр. Македонія, Вірменія, Ліхтенштейн, Гібралтар. • Представники виконкому УЄФА коректно запропонували не зіштовхувати в одній групі російську і українську збірні, а також команди з Азербайджану і Вірменії. Це зроблено з тією метою, щоб не нагнітати політичну обстановку, причому в одній лізі збірні цих країн можуть знаходиться за причини конкретного ранжування місць на підставі рейтингу.

  Бренд нового турніру  Ліга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір
  Після прийняття рішення про запуск серії матчів під егідою Ліги націй УЄФА була створена візуальна концепція змагань. Вона оприлюднена в розділі Ліги націй на офіційному сайті УЄФА. Сам новий турнір передбачає високу значимість кожного матчу, не даючи можливості провести якусь зустріч пасивно. Це новий спортивний бренд, що має високий рівень динамічності і стрімкістю змін, тому і його візуальний образ повинен бути яскравим.

  В якості основи логотипу турніру в Лізі націй УЄФА 2018/2019 були використані колірні рішення всіх 55 країн-учасниць. Головними складовими фігурами візуальної концепції стали трикутник і круг. Трикутник, міняє напрям, що рухається то вгору, то вниз, відображає суть турніру з його переміщенням в більш сильну або слабку лігу. Коло у візуальному вигляді лише умовний —фігура складається з 2 половинок різних кольорів.

  Взаємозв'язок Ліги націй та відбіркових змагань на ЧЄ з футболу  Ліга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір
  В цілому поява нового турніру обіцяє створення в кваліфікації більш зрозумілою структури. Процедура жеребкування для Євро-2020 буде проводитися відразу після завершення Ліги націй. За підсумками нового національного турніру УЄФА у фінальну стадію Євро будуть розігруватися 4 путівки. Право в групи відбіркового циклу автоматом отримають збірні, що дійшли до фінальної стадії Ліги націй УЄФА. При цьому важливий критерій відбіркових змагань на Євро буде збережено — кожна команда зіграє з усіма збірними супротивників. Також більш простим стане попадання на ЄВРО 16 кращих команд нового турніру.

  При цьому Ліга націй стане відмінним «замінником» товариських матчів, хоча календар зустрічей турніру без проблем дозволить влаштувати дружній спаринг між збірними за їх бажанням. До того ж введення ще одного офіційного турніру зробить календар ігор зрозумілим навіть початківцям глядачам», одночасно роблячи зустрічі більш цікавими для самих команди і для їхніх фанатів.

  Для обивателів, які люблять подивитися футбол, Ліга націй УЄФА 2018/2019 стане ще одним способом приємно провести час за телевізором чи на стадіоні. Справжнім знавцям-уболівальникам новий турнір подарує яскраві емоції і додаткові хвилини насолоди від гри улюбленої команди. Для шанувальників цієї спортивної гри тепер є свій турнір, який визначає переможця кожен непарний рік, не заважаючи Чемпіонату світу та ЄВРО. Поява Ліги націй стало хорошим кроком до підвищення інтересу до отже популярного виду спорту, що зайвий раз підкреслює його гідності.

  Відео про Лігу націй УЄФА  Ліга націй УЄФА 2018/2019 — все про новий футбольний турнір
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають