• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Чорна п'ятниця в 2019 році

Осінь - красива і трохи сумна пора. З одного боку йде набридла всім спека, настає час тихого листопада і яскравих фарб, але з іншого, ніхто не відміняв проливні дощі, похмуру погоду і вогкий холод, пробирає до самих кісток. Знаєте, чим ще примітно цей час? Саме в останні осінні дні проходить відома всім шопоголікам Чорна п'ятниця. Правда ж, для тих, хто раніше не стикався з зазначеним словосполученням, воно здається трохи зловісним. Не варто боятися, адже мова абсолютно не про п'ятницю 13-м. Давайте ж розберемося більш детально про сам термін, і коли ж саме очікувати цієї грандіозної події в найближчому році.
Чорна п'ятниця в 2019 році

Основні відомості


Сам термін «Чорна п'ятниця» має американське коріння. Їм прийнято називати наступний день після Дня Подяки. Це свято завжди припадає на 4 четвер листопада, а тому важливе для нас подія проходить в період з 24 по 30 листопада. Подальші американські традиції щодо зустрічі Різдва невід'ємно пов'язані саме з цією подією.

Сама традиція відзначати Чорну п'ятницю зародилася в XX столітті на Сході Америки. Тепер же подібний день відзначається по всьому світу, і його з великим нетерпінням чекають ті, хто хоче істотно заощадити на покупках. Все ще не зрозуміли, про що йде мова? Звичайно ж, про грандіозного розпродажу! Чорна п'ятниця - день найбільших знижок в більшості відомих магазинів. Зараз зазначене віяння поширилося навіть на інтернет-портали.

В останні кілька років сукупні витрати людей в зазначений час зросли до 100 млн доларів, а тому стає зрозумілим, чому ще цей час іменується головній різдвяній розпродажем.
Чорна п'ятниця в 2019 році


Як проходить Чорна п'ятниця ?


Перед тим, як дізнатися, з якого саме принципом здійснюється купон період в РФ, спочатку доведеться визначити, якого числа розпродажі в 2019 році. Отже, на наступний раз тотальні знижки почнуть свою дію о 19:00 за московським часом 29 листопада.

Брати участь в такій «акції» щорічно погоджуються багато відомих брендів (не тільки російські). Звичайно ж, такий стан речей на руку самим покупцям. Відразу вони отримують можливість придбати бажані речі за досить приємною ціною. На які ж саме товари поширюється знижка:

взуття;
одяг;
аксесуари;
техніка;
меблі;
іграшки;
зоотовари;
електроніка;
квіти;
косметика;
авіаквитки;
подарунки;
парфумерія;
книги;
ювелірні вироби;
електроніка.

Чорна п'ятниця в 2019 році

Відповіді на типові запитання


Чорна п'ятниця в 2019 році відбудеться 29 числа передостаннього місяця, тоді як в 2018 - 28-го листопада. До речі, мова йде не тільки про один конкретний день - найчастіше зазначений період божевільних знижок триває до кінця наступного уїк-енду.

За словами тих, хто вже не один раз користувався можливостями Чорної п'ятниці, найкраще купувати в цей час техніку, гаджети, одяг, взуття та електроніку. Знижка на перераховані товари в деяких магазинах досягає 90%, хоча частіше мова йде про зниження їх вартості від 20 до 50%. В інтернет-магазинах знижки менш помітні, але також приємні - від 15 до 30%. До речі, якщо хоч хтось із покупців викриє учасників Чорної п'ятниці в обмані, цей магазин заслужить негативну славу і більше навряд чи зможе брати участь в настільки вигідному заході.

Хочеться відповісти також на один з найбільш поширених питань: хіба сам магазини не програють, реалізовуючи товар по настільки зниженою ціною? Зовсім ні - потрібний дохід забезпечується за рахунок масовості замовлень.
Чорна п'ятниця в 2019 році

Перевірка справжності зниженого пропозиції

Щоб розуміти, наскільки саме правдивий тій чи іншій бренд бажаною продукції, достатньо всього лише ввести код речі, що сподобалася в пошуковику, і перейти за посиланням на сайт інтернет-магазину не бере участі в акції. Там його ціни будуть найбільш адекватними.

Найпопулярніші товари, звичайно ж, зникають з прилавків в першу чергу, а тому варто відразу ж «бігти» саме за ними. Після оформлення замовлення в великому інтернет-магазині, розраховувати можна як після отримання та перевірки достовірності товару, так і відразу ж за допомогою банківської карти.

Чорна п'ятниця - можливість отримати доступ до брендових речей, які стоять так, як стоковий варіант. Тим же, хто хоче пошопилась в режимі онлайн, за кілька днів до початку знижок необхідно перевірити роботу Інтернету. Непогано відразу ж розглянути кілька варіантів оплати замовлення, на той випадок, якщо звичний спосіб буде недоступний.

Найбільш затребуваними товарами нинішнього часу вважаються смартфони, побутова техніка, планшети і ноутбуки.

На відміну від західної практики, день глобальних знижок в Росії більш примітивний. Добре, що щорічно все більше.
Чорна п'ятниця в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають