• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно

Кожна людина, хоча б раз у своєму житті чув ім'я знаменитої болгарської провісниці – Ванги. Особистість цієї жінки досить спірна: одні вимагають зарахувати її до лику святих, інші називають простий шарлатанкою, але абсолютно ніхто не сумніватися, що якась містика в її діяннях все-таки є. На превеликий жаль, ясновидиця вже багато років як пішла з життя, так і не встигнувши допомогти всім стражденним знайти правильний шлях. Тим не менш, по собі вона залишила велику кількість зашифрованих послань, які дозволяють нам прогнозувати майбутні події. Аналізуючи висловлювання болгарської провісниці в останні роки життя, можна зробити висновок, що багато з її віщих слів стосується подій прийдешнього 2019 року. Вже сьогодні уважний дослідник легко дізнається передумови до змін, ретельно завуальовані в пророцтвах Вангелія. Що ж нас чекає в найближчому майбутньому і до чого нам готуватися? Давайте спробуємо розібратися в цій статті.

Хто така Ванга і чому ми віримо її словами

Ванга – одна з найвідоміших ясновидців, до послідовникам якої зараховують себе сотні тисяч людей по всьому світу. Не дивлячись на свою сліпоту і немічність, вона зуміла завоювати всесвітню славу, а її передбачення навіть після смерті вселяють надію і трепет серця цілих народів.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
Як не намагалися вчені мужі, але так і не змогли пояснити феномен цієї жінки з наукової точки зору. Вона брала прохачів зі всіх країн світу, і для кожного робила передбачення, яке збувалося в абсолютній більшості випадків. Крім приватних прогнозів, Ванга зрідка робила пророцтва і для країн, народів і всього людства в цілому. Ці її слова мали иносказательную форму і вимагали розшифровки, тим не менш, сприймалися дуже серйозно і з великою повагою. Часто бувало, що справжню сутність передбачення люди розуміли тільки після того, як подія відбулася. Туманність форми пророцтв дослідники пояснюють відсутністю у Вангелія, достатньої освіти: вона була просто не в змозі доступно викласти ті речі, які мала талант споглядати.

Кілька фактів з життя віщунки

Народилася майбутня провісниця в далекому 1911 році в родині простого селянина. Мама Вангелія була відома у рідному селищі унікальними здібностями до зцілення і ясновидіння. Можливо, саме від матері дівчинка перейняла і свій дар. В віці 12 років Ванга потрапила у великий вихор і дивом залишилася в живих, але зір втратила назавжди.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
Талант передбачати майбутнє у болгарської провісниці проявлявся з самого дитинства, тоді вона дивувала рідних і сусідів угадыванием дрібних подій. Розкрився повністю дар тільки до початку 1941 року з бачення предзнаменовавшего майбутню війну, в якій попадають мільйони невинних жертв. З того дня і до самої смерті Ванга стане посередником між нашим світом і потойбічним, передаючи радісні і жахливі ознаки. З усіх куточків планети до ясновидиці потягнуться натовпу прохачів бажаючих хоча б трохи відкрити завісу таємниць долі. Багатьох така зустріч врятує від злої долі і кардинально змінить їх життя. У своїй практиці Вангелія до самого кінця залишалася простий дочкою селянина, однаково намагалася допомогти і можновладцям і звичайним людям, не віддаючи перевагу нікому. Грошей за свої передбачення Ванга не просила, задовольняючись подарунками, преподнесенными від чистого серця, і шматочком цукру-рафінаду, які до виходу її з життя набралося більше двох тонн.

Передбачення для Росії і всього людства

Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
«Старий порядок впаде, а йому на зміну прийде новий, угодний Богу і людині» Не складно здогадатися, про що намагається сказати провісниця в даному виразі. Судячи по всьому, незабаром ми зможемо спостерігати крах нинішньої політичної системи і зародження нової форми управління в усьому світі. Цю фразу ясновидиця вимовляла неодноразово з прямою вказівкою на друге десятиліття двадцять першого століття. Таким чином, якщо вірити стариці, 2019 рік принесе не тільки потрясіння, але й багато хорошого. Що стосується нашої країни, то на 2019 рік , Ванга пророкувала тільки позитивні зміни. Росія буде міцніти розвиватися і завойовувати своє місце великого, світової держави. Незважаючи на підступи недоброзичливців, вона буде міцніти, і перетвориться в могутню імперію, імперію – духу. «Втомлена Земля збунтується і багато людей погубить» Вивчаючи це висловлювання Вангелія, абсолютно всі погоджуються, що тут мова йде про природні катаклізми. Наша планета, страждаючи від руйнівної діяльності людей, то і справа підносить неприємні «сюрпризи» у вигляді ураганів, землетрусів, повеней або смерчів.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
Створений людством парниковий ефект змінює клімат на глобальному рівні, що природним чином позначається на змінах погодних умов. Вже сьогодні кожен з нас може спостерігати, як у геометричній прогресії зростає кількість катаклізмів і, судячи за словами ясновидиці, 2019 рік стане апогеєм цих змін, принісши безліч катастроф всьому населенню нашої планети.

Нові відкриття, винаходи і технічні рішення

«Видобуток нафти припиниться, Земля буде відпочивати» В даному пророцтві відома провидиця, швидше за все, говорить про винахід абсолютно нового виду палива, адже тільки це може послужити причиною припинення видобутку вуглеводнів. Такі слова ясновидиці вселяють надію в серця мільйонів людей турбуються про стан екосистеми нашої планети. Проблема пошуку альтернативного виду палива, є однією з найактуальніших на сьогоднішній день. Природні ресурси землі вкрай виснажені і вже не в змозі забезпечити постійно зростаючі потреби людства.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
Кожен рік спалахують війни за контроль над покладами нафти і газу під ширмою боротьби з тероризмом. Таким чином, якщо болгарська віщунка виявиться права, то вже зовсім скоро можна очікувати безліч позитивних змін глобальних масштабів. «Поїзди, до сонця полетять» Більшість експертів погоджується, що в даному виразі ясновидиці полягає передбачення нової технічної революції. Ванга чудово усвідомлювала необмежені можливості людського генія і бачила у своїх видіннях, чого в найближчому майбутньому ми можемо досягти. Природно з-за свого скромного освіти вона не могла дати докладний опис квантовим реакцій або нейтронних двигунів, але можливості перспективної техніки вона передала чесно, у притаманній їй манері. «Старість піде, і люди стануть такими Адамовим дітям» Судячи з усього дане передбачення, предзнаменует революцію в медицині і можливість людства з допомогою нових технологій продовжити собі не тільки життя, але і молодість. Як відомо, діти першої людини, за біблійними канонами, жили дуже довго і вмирали по закінченню декількох століть.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
Тому, якщо вірити словам знаменитої болгарської провісниці, вже зовсім скоро ми зможемо почути сенсаційну новину про те, що генетики через свої маніпуляції все-таки зуміли побороти одного з найлютіших ворогів всього людства – старість. Навіть якщо подібне висловлювання сучасній людині здається абсолютно безглуздим, слід пам'ятати, що наука не стоїть на місці і невідомо які загадки природи вченим відкриються вже завтра. Багато з буденних речей, що знаходяться сьогодні в загальній доступності, ще пару десятиліть тому вважалися фантастичними і не реальними. Взяти, наприклад, антибіотики всього одна таблетка легко лікує хвороби, не так давно вважаються смертельними.
Пророкування Ванги на 2019 рік для Росії дослівно
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають