• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

Гучно відсвяткувавши другий ювілей франшизи, творці всесвіту Fallout вирішили порадувати незмінних фанатів цієї гри виходом чергової частини. Що і говорити, офіційні анонси і чутки вже який місяць не дають геймерам усього світу, спокійно спати, адже очікується щось дійсно мега грандіозне. І Bethesda зовсім не збентежило, що про цих своїх планах вона повідомила ще до того, як 4-частина отримала всю повноту функціоналу. Ще б, адже інтрига – двигун реклами, а очікування у видавців від культового проекту більш ніж амбітні, незважаючи на те, що в своєму сегменті серія Fallout і так вже давно пожинає лаври лідера. Загальна інформація про гру:
 • Жанр — action /RPG;
 • Сеттінг — альтернативна фантастика /постапокаліптика;
 • Розробник — Bethesda Game Studios;
 • Видавець — Bethesda Softworks;
 • Дата релізу — 2019 рік .
 • За традицією, обкатаною ще на четвертій главі, хоч якийсь більш-менш нормальний офіційний тизер чекає нас не раніше, ніж за півроку до дати релізу. І в кращому випадку це буде гарний мувік ні про що, і вже, звичайно, ні про жодні подробиці геймплея мови вестися не буде. Але, не официалом єдиним, як то кажуть, — на щастя, є ще чутки і соцмережі, де ні-ні, та сболтнут зайвого то актори озвучки, то ще якісь інсайдери. Що ж, спробуємо звести воєдино величезний накопичений досвід франшизи, натяки творців і закулісні байки, і спрогнозувати, що ж чекає нас в Fallout 5.

  Сюжетна лінія

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  Логічно припустити, що наступна глава буде спиратися на вже існуючий контект, адже всесвіт ця, що радує, до цього моменту нас балувала хронологічній стрункістю і послідовністю розвитку подій. Отже, четверта частина від 2015 року могла призвести нас, по суті, до п'яти різних концовкам:
 • Наш персонаж примикає до Institute і очолює його після смерті сина, знищує синто, а також завдає непоправної шкоди Братства Сталі, повністю перебивши військових його верхівки.
 • Сторона Brotherhood of Steel веде до протистояння з «Інститутом» і війну з власним сином, а потім преміюванням героя вищим званням і надсиланням для облаштування нового світу після перемоги.
 • Якщо виступити з Minutemen, розгортається потужна партизанська війна проти Institute, в якій захоплюється їх цитадель, їх розробки починають працювати на мешканців пустки, самих же вчених залишають в живих.
 • Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
 • Вибір «Railroad» призводить до впровадження в «Інститут» та організації втечі синто, потім замість знищення першої, приймається участь у війні проти «Братства Сталі», після чого слід і розгром Інституту.
 • Можна спробувати не переходити ні на чию сторону, в результаті чого постраждає тільки Інститут, з іншими ж фракціями залишаться хороші відносини. Ця кінцівка вважається відносно мирною, але щоб цього досягти потрібно в правильній послідовності і грамотним чином спілкуватися з усіма НПС і робити відповідні кроки.
 • Цікаво, що в цій останній частині, мабуть для підвищення градуса емоційності, ввели тему сім'ї та батьківства, привідкривши завісу над минулим головного героя і багато в чому пояснивши мотиви його вчинків. Щоб зрозуміти, чи буде вона мусуватися і далі, доведеться почекати релізу.

  Ігровий світ

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  В цілому, франшиза з її чотирма вже існуючими повноцінними актами (плюс New Vegas) і трьома спін-оффами («Братерство Стали: Тактика», просто «Братерство Стали» та «Шелтер») активно експлуатує історію про ядерний апокаліпсис 2054 року, створення сховищ на території США і подальший їх розвиток в XX-XXIII століттях. Ряд укриттів були просто запечатані, зануривши вижили в криосон, а ряд – націлений на проведення жахливих експериментів над людством, з багатьма наслідками яких гравцеві доводиться боротися надалі. Поле дії – радіоактивна пустеля, в якій панує цілковита анархія. На уламках старої цивілізації виникли п'ять фракцій:
 • Братство Сталі (військова технократія, борються за пріоритет у використанні технологій);
 • Анклав (наступники довоєнного уряду, прагнуть до знищення всіх і вся, аси в плазмовому зброю і силовий броні);
 • Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
 • Нова Каліфорнійська республіка (найчисленніша, з конституційним ладом);
 • Рейдери (організовані злочинні угруповання Пусток, майстри грабежу і набігів на міста);
 • Легіон Цезаря (тоталітарна угруповання з висхідною до Стародавнього Риму філософією, що об'єднала дикі племена, колишніх рейдерів і завойованих жителів Пустищ).
 • І в залежності від вибору певної фракції, і розвиваються основні події сюжету для персонажа.

  Геймплей

  Fallout побудований як відкритий світ і складається з маси локацій, доступних як для дослідження, так і виконання різноманітних завдань в рамках проходження місій. Ще для першої частини був розроблений Lore, у міру розвитку проекту обогащаемый численними елементами і уточненнями.
  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  Повністю оригінальною є і система характеристик «S. P. E. C. I. A. L.» (Strength-Perception-Endurance-Charisma-Intelligence-Agility-Luck), які складним чином взаємодіють з перками і навичками. Впроваджена система трейтов, в самому ігровому процесі персонаж часто буде випробовувати різні стани, як придбані (переломи, отруєння, опіки та ін), так і базові (метаболізм, шкоди тощо). Також серед знакових моментів варто відзначити присутність у всіх іграх Піп-бою – кишенькового пристрою типу КПК, і фірмового комбінезона обраного притулку. Взагалі ж творці завжди дуже багато уваги приділяли стилістиці. Взяти хоча б того ж Vault-Boy/Vault-Girl – запам'ятовується зображення мешканця притулку, перевіряючого великим пальцем, чи далеко він від ядерного вибуху, або ж Power Armor – традиційний для серії екзоскелет з бронею.
  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  Дуже цікава і механіка боевок. Наприклад, автентична система V. A. T. S. – автоматизує процес стрільби по ворогу, з фіксацією черговості дій, а також фізична відображення різних ефектів від попадання в різні частини тіла. Ну, і, звичайно ж, хочеться сподіватися, що і в п'ятій частині будуть такі ж соковиті та інформативні мувики по ходу гри.

  Графіка і музика

  Движок Creation в свій час став знаковим в середовищі розробників ігор, ввівши зовсім нові стандарти графіки. Його остання модифікація як раз і була обкатана на актуальних творіннях Bethesda: TES V і 4-м Fallout. Отже, від наступного проекту варто чекати, максимум, косметичних інновацій, адже движок дуже свіжий.
  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  За звуковою же доріжці, хочеться, звичайно, щоб розробники і в п'ятій главі не зрадили собі і зберегли в саундтреці класичні для цієї франшизи теми від The Ink Spots, додавали їй абсолютно унікальну атмосферу. Хоча, достеменно про плани на музичний супровід поки нічого не відомо.

  Системні вимоги і платформи

  Версія, швидше за все, за традицією буде випущена і для PC, і для консолей, тим більше що ключові угоди з Sony і Microsoft вже давно досягнуто. По системним вимогам, очікується, що відеокарт рангу Radeon 7870 з 2Гб, 8Гб оперативки і 30-ти на гвинті, а також процесорів класу AMD Phenom II X4945 цілком вистачить.

  Скріншоти Fallout 52019

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини  Відео трейлер

  Fallout 5 2019: дата виходу, трейлер, останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають