• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Фінальний 8-й сезон «Ігри престолів» вийде в 2019 році

Фінальний 8-й сезон «Ігри престолів» вийде в 2019 роціТут немає хороших і поганих. Кожен грає за власними правилами і переслідує свої інтереси. Світ контрастів ідеологій і відмінною філософії на тему що таке добре і що таке погано. Кожен новий сезон "Ігри престолів" - неймовірна історія з безліччю несподіваних поворотів. Варто тільки подумати, що сюжет зрозумілий і продовження очевидно, як все настільки змінюється, що залишається тільки слідувати і захоплюватися. Фільм, заснований на книгах «Пісня льоду і полум'я», являє собою інтригуючу комбінацію фентезі і реальності. Його легко розуміти і відчувати, тому що в основі фантастичного сюжету справжні людські стосунки і емоції. Фільм ґрунтовно відрізняється від усього, що знімалося раніше, тому так цікаво, що ж може бути далі.

Трохи інтриги в передчутті продовженняЗйомки знаменитої кіносаги курирує сам автор Джордж Реймонд Річард Мартін. Згідно з його планом, за основу узятий звичайний світ, який здається реальним. Декорації перетворюють цей світ в неймовірний, схожий на справжній, але в іншому місці і часу. Знімальній групі вдалося об'єднати самі цікаві візуальні елементи з різних часів і цивілізацій, відтворивши масштабну реальність для цілої цивілізації персонажів. До речі, загибель більшості героїв була в планах автора спочатку, так само як і максимальна драматизація подій.

Фінальний 8-й сезон «Ігри престолів» вийде в 2019 році
Жанр фентезі гарний тим, що дає свободу думки. Можна не дотримуватися певного історичного періоду. Фентезі часто черпає натхнення в історії, роблячи її драматичніше і насиченішим. Фільм "Game of Thrones" став загальновизнаним еталоном жанру фентезі. Про це свідчить і той факт, що канал HBO планує випуск в ефір спін-офф "Ігри престолів" (самостійний серіал, що розповідає про окремих героїв). Програмний директор каналу Кейсі Блойс повідомив, що цим планам судилося збутися не раніше, ніж через рік після фіналу основного серіалу.

Подробиці довгоочікуваного восьмого сезонуСценарій восьмий частини "Гри престолів", заснований на романі "Вітру зими" Джорджа Мартіна з додаванням безлічі сюжетних родзинок, не згаданих у друкованому виданні. Восьмий сезон обіцяє велику війну, яка охопить всі Сім Королівств. Планується, що восьмий сезон "Ігри престолів" буде завершальним, тому всі таємниці, спливаючі протягом попередніх семи частин, нарешті відкриються.

Шоураннеры "Game of Thrones", представники HBO і сам Джордж Мартін повідомляють, що фінальний сезон популярного телесеріалу буде складатися з шести часових епізодів. Перша поява фільму на екранах очікується в липні 2019 року. Кейсі Блойс, програмний президент каналу HBO, також прокоментував для ЗМІ тривалий часовий проміжок між останніми сезонами. За його словами, творці шоу мають намір витримувати високу якість серіалу до останньої серії. Сценаристам проекту Дену Уайссу і Девіду Бениоффу для цього потрібен був саме такий відрізок часу, і керівництво не вважає за потрібне їх квапити.

Грандіозна робота оцінена по заслугахСвітовий інтерес до "Грі престолів" можна оцінити на увазі глядачів до трейлера сьомого сезону. За першу добу після

презентації ролик набрав 61 мільйон переглядів шанувальників з різних куточків планети. За традицією, трейлер серіалу захоплюючий, але не демонструє практично нічого, що могло б розкрити таємницю сюжетної історії майбутньої прем'єри. Фанатам залишається лише здогадуватися про продовження заплутаних кривавих історій і терпляче чекати релізу. Деталі знімального процесу тримаються в суворій секретності.

Телесеріал "Гра престолів" є не тільки самим високобюджетним серед жанру фентезі, але і одним з найдорожчих в Америці. На відміну від деяких інших витратних проектів, витрати на цей епічний серіал виявилися цілком справедливими. Його творці з високим рівнем відповідальності та професіоналізму поставилися до своєї роботи, за що і отримують заслужені лаври. Фільм удостоєний численних позитивних відгуків кінокритиків. Осуду в рецензіях зустрічаються за наявність насильства і еротичних сцен, але навряд чи це зменшує аудиторію, на яку серіал розрахований. "Гра престолів" визнано найуспішнішим проектом HBO. Середня кількість глядачів однієї серії налічує близько 20 млн. Знімальна команда і акторський склад вже отримали понад 30 нагород "Золотий глобус", "Еммі" і інших кіно премій.

"Що тобі відомо про страх? Страх - це зима, коли лягає метровий шар снігу. Страх - це дуже довга ніч у лісі, де

бродять білі ходоки. Уяви, як сонце ховається на довгі-довгі роки. Як діти народжуються, живуть і вмирають в непроглядній темряві. Це час страху, мілорд." Фінальний сезон близько.

Трейлер 7 сезонуФінальний 8-й сезон «Ігри престолів» вийде в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають