• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер

Інопланетні вторгнення для Землі не в новинку, правда, поки тільки в світі кінематографа. Взяти хоча б «Скайлайн», «День незалежності», «Марс атакує!» і ще безліч американських фантастичних бойовиків. А що щодо вітчизняного кіно? До 2017 року в нас не було чим відповісти американської кіноіндустрії, але Федір Бондарчук вирішив змінити положення і в своєму роді навіть став першопрохідцем, знявши фільм «Тяжіння». Фільм отримав переважно позитивні відгуки і, що не менш важливо, став досить успішним у прокаті. Очевидно, ці фактори стали мотивацією до створення 2 частини фільму.

Трохи про першої частини «Тяжіння»

Російський фільм «Тяжіння», який з'явився в прокаті 26 січня, відразу ж завоював любов публіки. Це видовищна фантастична драма, в якій порушені серйозні соціальні проблеми. Завдяки тому, що права на прокат картини купив Китай і ще більше 70-ти країн по всьому світу – «Тяжіння» окупило себе ще до прем'єри. Зарубіжних прокатників напевно зацікавило те, що фільм знятий у дусі голлівудських блокбастерів – з гарною графікою і эпичными спецефектами, ось тільки все це відбувається не в Нью-Йорку або Лос-Анджелесі, а в Москві. Зйомки фільму закінчилися ще в 2015 році, але вийшов фільм набагато пізніше, тому що процес створення графіки для фільму зайняв півтора року – і після перегляду фільму зрозуміло, що зайняло стільки часу не просто так. Касові збори показали, що фільм викликав ажіотаж серед глядачів – при бюджеті в 380 мільйонів рублів фільм зібрав у прокаті трохи більше одного мільярда рублів. Так що не дивно, що Федір Бондарчук не став довго чекати, і відразу ж після прем'єри «Тяжіння» заявив, що збирається зняти продовження.
Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
Сюжет першого фільму оповідає нам про московському районі Чертаново, де впав космічний корабель. Незабаром місцеві жителі починають бунтувати проти чужинців, виявляючи все більшу схильність до насильства і агресії. Через таку масштабну алегорію режисер фільму Федір Бондарчук порушив актуальну проблему іммігрантів і того, як у суспільстві ставляться до них. Він сам не раз відзначав, що його на роздуми про цю проблеми наштовхнули заворушення в Бирюлеве, які відбулися в 2013 році, і були викликані саме етнічними проблемами в російському суспільстві. Незважаючи на свій глибокий соціальний підтекст, у фільмі все ж можна помітити сюжетні діри і смислові негаразди, над другою частиною сценаристам доведеться попотіти, щоб догодити глядачам і зробити сюжет гідним його картинці і позиціонуванню.

Що відомо про продовження

Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
Друга частина тяжіння з'явиться в кінотеатрах країни 29 грудня 2019 року . Фільм обіцяє бути вдвічі епічним і захоплюючим, адже планується, що бюджет продовження складе 645 мільйонів рублів. Фільм вже отримав безповоротну фінансову підтримку від Фонду Кіно, так що 250 мільйонів бюджету буде вкрите державою. Що стосується решти суми, то зараз компанія «Арт Пікчерс», яка випустила перший фільм, шукає китайських партнерів. Тому передбачається, що частина зйомок пройде в Китаї з місцевими акторами, але, як мовиться, все в міру, тому що російська команда не хоче втратити національну забарвлення «Тяжіння», яка додала першого фільму особливу родзинку. Над фільмом буде працювати колишня команда під керівництвом Федора Бондарчука. Режисер, до речі, заявив, що сценарій фільму вже готовий, але поки що ніяких деталей сюжету не розголошується.
Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
Судячи по першому фільму можна лише припустити, що в продовженні напевно буде розвиватися тема міжпланетних контактів, можливо, Москва отримає другий шанс налагодити стосунки з вищою расою, щоб перейняти їх досвід та впровадити нові технології. У першій частині головні ролі виконували Олександр Петров та Ірина Старшенбаум. Цікаво, що вони грали коханих в кіно, і в реальному житті у них теж є почуття один до одного. Правда, Федір Бондарчук не раз скаржився, що такі романтичні стосунки все ж заважали акторам на майданчику. Поки що невідомо, чи повернуться вже знайомі нам герої в Чертаново до прибульців, або фільм почне оповідати про зовсім іншої історії контакту інопланетного – майбутній трейлер все розставить на свої місця.

Внесок Федора Бондарчука в російський кінематограф

Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
В Росії є багато хороших режисерів, які знімають гідні фільми взяти хоча б Андрія Звягінцева («Левіафан», «Нелюбов») або Юрія Бикова («Дурень», «Метод»). Але навіть серед переліку хороших режисерів Федір Бондарчук помітно відрізняється. Він випускає картини з досить великими перервами, і не можна сказати, що він створює однозначні шедеври, але його фільми займають свої ніші, стають комерційно успішними і навіть мають успіх у зарубіжних прокатників. Ще до «Тяжіння» його військова драма «Сталінград» стала першим російським фільмом, який потрапив у китайський прокат, а це вже свідчить про щось. Два його фільми – «Сталінград» і «9-я рота» були номіновані на премію «Оскар» як «Найкращий фільм іноземною мовою». Також «9-я рота» отримала чотири нагороди «Золотого орла», п'ять премій «Ніка» і навіть чотири нагороди «MTV Russia Movie Awards».
Тяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
Крім іншого, кінокритики високо відзначали операторську роботу, гру акторів і звуковий супровід фільму. За свою режисерську діяльність Федір Бондарчук навіть отримав «Золотий апельсин», який довів вагомість його внеску у світовий кінематограф. Окрім режисерської роботи, Федір Бондарчук активно знімається у фільмах і в ранні роки був відомий як ведучий на СТС. За фільм «Кіно про кіно» він отримав нагороду «Сузір'я-2002» за кращу чоловічу роль другого плану, а також отримав «Золотого орла» за кращу чоловічу роль (фільм «Два дні»). Незважаючи на те, що інформації про другій частині «Тяжіння» не дуже багато, деякі критики стверджують, що цей фільм заздалегідь буде спрямований на комерцію, а не на донесення ще якихось соціальних ідей і моралі. Складно судити про це заздалегідь, але одне можна стверджувати заздалегідь – фільм вийде видовищним, так і співпраця з Китаєм внесе у фільм щось особливе, особливо в масштабах досвіду російського кінематографа.

Відео трейлер, фан-тизериТяжіння 2 2019: дата виходу, трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають