• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет

У Росії в останні роки активізувалася дитяча/сімейна анімація, як серіальна, так і повнометражна. На ринку задає тон тепер не тільки «Млин», але й інші, молоді студії. Одна з них – Open Media Alliance, заснована письменником Олегом Роєм і режисером Антоном Верещагіним. Прем'єра дебютного проекту, мультсеріалу «Джинглики», відбулася на каналі «Дісней» (мова про російському відділенні) влітку 2017 року. Новий проект компанії на порядок амбітніші – це повнометражна анімаційна стрічка «Різдвяні пригоди», реліз якої запланований на 2019-й.

Джинглики: хто вони такі

Open Media Alliance «з нуля» створила власну казкову всесвіт – країну Хэппиленд і місто Джингл-сіті. Його населяють схожі на маленьких дітей істоти – джинглики. Назва походить від англійського слова «jingle», тобто «дзвін»/«дзвеніти». Пов'язано це з тим, що джинглики – рідкісні непосиди. А ще в наряді кожного з них присутні дзвінкі бубонці. Джинглики граються в своєму містечку, тропічному лісі, на піщаному пляжі, біля водоспаду, а також заглядають на болото, прикрашене люминами, підводну печеру, обрисами нагадує восьминога, і на руїни старого міста – в серіалі вистачає барвистих локацій. За словами авторів, на створення Хэппиленда їх надихнули пейзажі Абхазії.

Сюжет мультфільму

Час дії «Різдвяних пригод», як зрозуміло з назви, – зима. Джинглики вплутаються в історію, пов'язану з пропажею Нового року . Картина орієнтована на дітвору до 9 років.

Акторський склад

Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
Ролі озвучують такі актори:
 • Сергій Друзьяк – Бедокур, головний пустун Джингл-сіті;
 • Поліна Щербакова/Наталія Терешкова – Манюня;
 • Антон Колесніков – Ваня;
 • Олексій Костричкин/Василь Аккерман – Федюня;
 • Еліза Мартиросова – Котя;
 • Софія Лебедева – Фрося, і багато інших.
 • Цікаво відзначити, що «Дісней» не з першого разу схвалив концепцію «Джингликов». Команді довелося поставити три перших епізоду (тільки на перший пішло дев'ять місяців роботи) і надати сценарії ще кількох десятків серій, щоб домогтися укладення контракту з каналом.

  Режисер і його команда

  Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
  Головні творчі лідери проекту – Антон Верещагін, шеф анімаційної студії, і Олег Рой, генеральний продюсер. За словами Верещагіна, будні в Open Media Alliance анітрохи не нагадують звичайний «день бабака» (тобто безпросвітну копітку роботу) в інших кінокомпаніях. Навпаки, креативний процес тут – суцільний ризик і драйв. Олег Рой паралельно зйомок публікує книжкову серію про пригоди в Хэппиленде. Також видавництво Bauer Media випускає журнал про джингликах – з сканвордами, іграми, розмальовками, постерами і т. п.

  Студія Open Media Alliance і її проекти

  Open Media Alliance була запущена Роєм і Верещагіним кілька років тому. Вони одразу знайшли інвесторів, але вклали в компанію і власні кошти – Рой продав квартиру в Москві (і переїхав на знімну у Петербург), а Верещагін – машину.
  Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
  У «Джингликах» часто трапляються відсилання до популярних фільмів і телесеріалів – скажімо, «Кримінальному чтиві», «У всі тяжкі» і «Втечі з Шоушенка». Студія ставить своєю метою створення оригінальних дитячих всесвітів, щоб вони допомагали гармонійно розвивати сучасних дітей. Продукція Open Media Alliance включає анімаційні телесеріали (права на «Джингликов» вже продаються за кордон), книги, журнали, мультимедійні проекти, веб-формати, навчальні програми та ін. З «Діснеєм» у компанії укладено 5-річний контракт на виробництво 54 епізодів «Джингликов». Зараз кипить робота над другим сезоном.
  Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
  І не тільки над ним. Open Media Alliance залучила кошти під виробництво декількох мультиплікаційних повнометражок. Крім «Різдвяних пригод» це «Малуша», «Ангели космосу» і «Контейнери» – всі три мають вийти в 2018 році. Відомо, наприклад, що «Малуша» оповідає про давніх русичах, відбиваючих рідне місто у варягів, а «Контейнери» – фантастичний мультфільм, де знайшлося місце межгалактическим подорожей. Концепти проектів можна подивитися на офіційному сайті студії, трейлерів поки немає. Найтаємничіша задумка Open Media Alliance – трилогія «Хранителі», що з'єднує риси тривимірної анімації та ігрового кіно. Персонажі «Хранителів» (бібліотекар Сансаныч з онуком Женею, дівчинкою Олею і собачкою Баськой) виявляються в паралельному вимірі, де живуть герої всіх книг миру.

  Дата виходу

  Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
  Прем'єра «Різдвяні пригоди» на великих екранах повинна відбутися в 2019 році . Точну дату автори не розкривають. За чутками, бюджет картини – близько 500 млн руб., тобто більше, ніж було витрачено на створення «Тяжіння» і «Захисників». Для порівняння: бюджет серіалу «Джинглики» – $225 млн.

  Висновок

  «Джинглики» – захоплююча дитяча всесвіт. Відрадно, що подібні продукти з'являються (всі частіше!) на вітчизняному ринку. Втім, зараз Open Media Alliance робить лише перші кроки на шляху до справді великого успіху – «Різдвяні пригоди» покажуть, чи сильна студія в повнометражної анімації, як у серіальній.

  Відео трейлер, фан-тизери  Різдвяні пригоди 2019: дата виходу мультфільму, сюжет
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають