• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Мультфільм Шрек 5 (2019)

Мультфільм Шрек 5 (2019)


2019 рік подарує нам п'ятий мультфільм із серії про Шрека.

З чого починався "Шрек"Страшно сказати, але людям, народженим у день прем'єри "Шрека", в 2018 році виповниться 17 років. 18 травня 2001 року світ вперше побачив зеленого велетня. У комп'ютерній анімації студії DremWorks був бюджету в 60 млн. доларів, а в прокаті вона заробила 484409218 і отримала Оскар за кращий повнометражний анімаційний фільм. Ендрю Адамсон і Вікі Дженсон зняли мультфільм, який визначив майбутнє жанру і зібрав повні кінозали. А на кожне його продовження приходило не менше дорослих, ніж дітей.

Мультфільм Шрек 5 (2019)
Чим же так "зачепив" людей зелений огр? Вся стрічка будується на висміюванні традиційних казкових канонів, а також мультфільмів студії "Дісней", де всі співають і танцюють. Хуліганська історія Шрека призначена не стільки для дітей, скільки для їх батьків, і вона перевертає все з ніг на голову. Лорд, бажає одружитися на принцесі? Зробимо його розважливим нарцисом! Сміливий герой вирушає на битву з драконом? Нехай герой буде огром (велетнем-людожером), не вживають у їжу человечинку, і у нього буде своя користь у цій справі! Супутником героя зробимо осла, і нехай дракон в нього закохається. Прекрасна принцеса володіє бойовими мистецтвами і може наваляти майже кому завгодно, а ночами перетворюється в огриху. До речі, заміж не хоче. А фінальний поцілунок героя принцесу перетворює на потвору назавжди. У стрічці є безліч відсилань як до відомих казок, так і до сучасної масової культури, персонажі то і справа збиваються з піднесеної лексики до зниженим просторечью. Ще одна запорука комізму цієї історії - знання героями законів казкового жанру. І це знання не заважає їм їх порушувати. Глядач постійно чекає одного, а йому показують зовсім інше - чистий постмодернізм, який глядачі закохалися з першого погляду.Через три роки вийшло продовження - "Шрек - 2", стало ще більш популярним, ніж оригінал. У списку найкасовіших мультфільмів він займає дев'яту сходинку, і 41 позицію в списку найбільш касових фільмів світу. Друга частина висміювала казки і масову культуру навіть ще більш витончено, ніж перша, і, до речі, дала нам нового улюбленого героя - Кота в чоботях. Того самого, з очима. В оригіналі його озвучував Антоніо Бандерас, а потім про нього зняли окремий мультфільм.

"Шрек - 2" присвячений животрепетних тем знайомству з батьками і того, як важливо залишатися самими собою. А ще принц Чарминг дуже схожий на Миколу Баскова - чим не привід подивитися?

"Шрек Третій" обігрував історію короля Артура, показував, що тягар царювання не кожному під силу, і привніс в мультфільм частку політики - у вигляді військового перевороту і казкових принцес в підпіллі. А Шрек і Фіона, нарешті, наздогнали Осла і Дракониху і народили трійнят.

Мультфільм Шрек 5 (2019)
Наступна частина серії називалася "Шрек назавжди" і вийшла у 2010 році. Мультфільм показували в 3D-кінотеатрах, правда, не дуже зрозуміло, навіщо це потрібно. Четвертий "Шрек" зібрав суперечливі відгуки, багато нарікали на те, що сюжет скочується в самоповторы, лиходієві не вистачає харизми, а декларування сімейних цінностей вже злегка нав'язло в зубах. Незважаючи на критику, мультфільм зібрав пристойну касу - 752600867 доларів при витратах в 165 мільйонів. Але порівняно з попередніми частинами окупність проекту була істотно нижче.

Шрек 5Після випуску третій частині було оголошено, що п'ятий мультфільм в серії вийде в 2013 році. Проте пізніше четвертий фільм був оголошений останнім. На це натякала і його назва. Коли починалася робота над "Шреком назавжди", студія планувала ще продовження, але потім вирішили, що на цьому можна і закінчити. Однак у 2014 знову натякнули на можливість появи п'ятої частини серії. У 2016 році NBCUniversal придбала DreamWorks Animation і почалися обговорення можливості відродження цієї франшизи. У цьому ж році було офіційно оголошено про вихід "Шрека - 5" в 2019 або 2020 році.

Мультфільм Шрек 5 (2019)
Бажання студії зняти п'яту частину цілком обґрунтовано - "Шрек" і його продовження принесли DreamWorks Animation 29 мільярда доларів, хто ж відмовиться від добавки?

Глава студії DreamWorks Animation Джеффрі Катценберг оголосив, що п'яту частину зніме Кріс Меледандри. Сценарій вже написаний - Майкл МакКаллерс, постійний автор скетчів популярного шоу «Суботнім вечором в прямому ефірі», і сценарист мультфільму «Бос-молокосос» стверджує, що нас чекають нові герої і все, що було до цього, просто дурниця в порівнянні з пригодами п'ятого мультфільму. На жаль, більше про мультфільмі невідомо нічого - залишається чекати 2019 року і сподіватися, що огр залишиться зеленою, а котик - милим і окатим.
Мультфільм Шрек 5 (2019)
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають