• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Фільм Гамбіт (2019)

Фільм Гамбіт (2019)


На хвилі любові до супергеройскому кіно Ченнінг Татум намагається забратися в перший ешелон голлівудських акторів. У 2019 році вийде фільм "Гамбіт" з ним у головній ролі.

Хто такий Гамбіт і де він живеУ світі справжній бум у жанрі кінокоміксу - люди чекають нових фільмів про старих героїв, так і появи нових персонажів з цікавими здібностями. Голлівудські студії справно екранізують коміксів Marvel і DC, і отримують за це чималі гроші. Ось і до Гамбіту добралися.

Фільм Гамбіт (2019)
Цей герой живе у всесвіті Людей-Х, і сам є одним з мутантів. Справжнє ім'я Гамбіту - Ремі Етьєн Лебо, він народився в Новому Орлеані, і з-за вогненно-червоних очей був залишений матір'ю. Його виховали в Новоорлеанской гільдії злодіїв, так що не дивно, що хлопець виріс злодієм і картярем. Власне, за вміння вигравати в будь-карткові ігри він і отримав своє прізвисько. Здатність Гамбіту - створювати вибухівку з будь-якого неживого предмета, до якого він торкається. При цьому він перетворює його потенційну енергію в кінетичну. Очі Ремі чутливі до світла, і ще він володіє слабо розвиненою здатністю до гіпнозу, і може причарувати майже будь-якої людини без телепатичних талантів. Втім, проти телепатов потужніший (а таких більшість), він втрачає свою силу. Спочатку він використовував свої можливості в шкурних інтересах: з допомогою феєрверку переховувався від тих, хто переслідував спритного шулера і кишенькового злодія. На відміну від більшості побратимів-мутантів, Гамбіт не відчуває труднощів з самоконтролем, може зарядити предмет до потрібної потужності (від петарди до атомної бомби), і розрядити вже заряджений.

Герой замислювався творцями Крісом Клэрмонтом і Джимом, як негативний, але життя змусило його перейти на бік добра. Вперше читачі побачили його в серпні 1990.

Фільм Гамбіт (2019)
Ремі Лебо неодноразово з'являвся в мультсеріаліах, знятих з всесвіту Людей-Х, у фільмі «Люди Ікс 2» згадується його ім'я, у фільмі «Люди Ікс: Початок. Росомаха» з'являється сам Гамбіт у виконанні Тейлора Кітчу. Костюмери вільно трактували образ: плащ з коричневого став чорним, персонаж позбувся своєї знаменитої напівмаски, що імітує людське обличчя, а очі залишили звичайного кольору, червоніли вони лише при використанні здібностей.А ще Гамбіт встиг побувати в ролі одного з вершників Апокаліпсису, і не якого-небудь Голоду, а самої Смерті.

Фільм 2019 рокуЦе буде повністю присвячене Гамбіт кіно, без Росомахи і Фенікса. Тільки він і його історія. І, може бути, пара вражаючих камео у вигляді старих знайомих - мутантів.

Фільм Гамбіт (2019)
Актор Ченнінг Татум мріяв зіграти Гамбіту з дитинства, це його улюблений персонаж в Людях-Х, він проходив проби ще для фільму «Люди Ікс: Остання битва», але не вдалося. В цей раз наполегливість перемогла - Ченнінг практично напросився на роль.

Здається, що цей фільм народився під нещасливою зіркою: спочатку планувалося випустити його в 2016 році, але проект заморозили. У режисерському кріслі встигли посидіти Руперт Уайатт, Даг Лайман і Гор Вербінскі - останній залишив посаду через конфлікт знімальних графіків, навіть не встигнувши почати зйомки. Зараз у проекту немає режисера, у складі акторської команди числяться тільки Ченнінг Татум і Ліззі Каплан, а прем'єру перенесли з 14 лютого 2019 на 7 червня 2019 .

Надію вселяє те, що Татум начебто пристрасно хоче зіграти в цьому фільмі - а значить, може зіграти пристрасно. Кріс Клермонт, один з творців персонажа, виступив в ролі автора сценарію, тобто дух оригіналу збережеться. Офіційний постер фільму теж натякає, що екранізація буде близька до тексту коміксу. Те, що прем'єра спочатку була призначена на День всіх закоханих, передбачає цікаву любовну лінію. В оригінальному коміксі подружкою, а потім і дружиною Гамбіту стала мутант Шельма. Можливо, Ліззі Каплан зіграє саме її - побачимо в червні 2019 року.
Фільм Гамбіт (2019)
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають