• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?

На сьогоднішній день у світі існує безліч різних валют. Одні є визнаними грошима у всьому світі, тоді як про інших, напевно, ніколи в житті ніхто і не чув. У будь-якому випадку самою дорогою і затребуваною грошовою одиницею нинішнього часу вважається біткоін. Насправді, це не зовсім звичайні гроші, а криптовалюта – електронний вид фінансової стабільності для багатьох успішних людей.
Для тих, хто хоче знати, скільки буде коштувати на початок і кінець року біткоін, слід сказати – цінової питання криптовалюти в останні кілька місяців став дуже актуальним.

Основні відомості


Після тривалого і справді несподіваного зростання в ціні, нещодавно курс біткоіна почав стрімко знижуватися. Спочатку все було стабільно добре – криптовалюта дорожчала. Потім почалося його стрімке здешевлення, період затишшя і подальше падіння в ціні. До речі, за словами експертів, подібні гойдалки можна буде спостерігати і в найближчому майбутньому. На думку деяких аналітиків, курс біткоіна в будь-який момент може злетіти до 110 тис. доларів за одиницю обміну, але в наступну мить його ціна знизиться до 8 тис. доларів. Щоб зрозуміти, наскільки актуальне питання торгівлі криптовалютою, до неї приєдналися навіть цигани, а православна верхівка обіцяла найближчим час розглянути моральну складову цих грошей.
Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?

Почалося все ще з того моменту, коли в 2015 році криптовалюта раптом несподіваного подешевшала – з 139 тис. доларів початку коштувати всього 129 тисяч. Але потім цей процес нівелювався за рахунок різкого підвищення ціни на біткоін – сягнула 154 тис. доларів, хоча незабаром знову опустилася до 146 тисяч.
Причиною зниження ставки інтернет-валюти стало повідомлення від одного агентства, що національний банк КНР доручив асоціації NIFA розібратися з регіональними властями, щоб ті якось врегулювали питання про зниження обсягів майнінгу, для економії коштів у країні.
Насправді, ті, хто давно знайомий з криптовалютой, знає, що її поведінка на ринку продажів завжди було вкрай нестабільно. До речі, на ціні біткоіна щоденно відображається безліч різних чинників. Отже, щоб зрозуміти, яким став прогноз біткоіна до 2018 року, слід більш детально розглянути всі фактори в цій сфері.

Реальний прогноз


Так вже склалося, що найдорожча валюта в світі за час свого існування встигла обзавестися чималою кількістю цікавих міфів. Наприклад, навіть у самих оптимістичних прогнозах минулого року вартість біткоіна приуменьшалась як мінімум удвічі. За словами керівника iPayYou, в 2017 році біткоін повинен був коштувати 2 або в крайньому разі 25 тис. доларів за одиницю, хоча до кінця року можливе зниження до 1 або 15 тис. доларів.
Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?

Саме криптовалюта вважається одним з найбільш вигідних і бажаних активів нинішнього часу, а тому різні події, що відбуваються у світі, можуть відбитися на неї з позитивної сторони.
В реальності ціна 1 біткоіна за останні 18 місяців стала більше в 4 рази. На початок 2017 року йшлося про 39 тис. доларів за одну одиницю купівлі та 43 тис. доларів при продажу криптовалюти. От тільки до кінця року біткоін повинен був істотно подешевшати в ціні – на 40%. Насправді ж ситуація склалася так, що в січні 2018 року вартість одного коіна дорівнює 13,6 тис. доларів.

Експертні прогнози


На думку багатьох експертних агентств, у 2017 році вартість криптовалюти повинна була підвищитися, що зумовлювалося зниженням витрат на генерування мережевих грошей та подальшого їхнього існування. Але так як зазначена грошова одиниця може впливати на вартість грошових операцій, за рахунок однієї лише зниження комісії за переведення коштів з 5% до 1%, ціна біткоіна зросла на 400 доларів. Черговий етап підвищення пов'язаний з впровадженням криптовалюти в ті сфери, де зараз використовуються лише «реальні» гроші.

Вартість «битка» у 2018-му


За словами представників відомих аналітичних компаній, ринок цифрової грошової одиниці в нинішньому році буде тільки збільшуватися. Є варіація того, що до кінця нинішнього періоду вартість криптовалюти стане вище на 5 тис. доларів, що в 5 разів вище реального коефіцієнта збільшення. Важливо запам'ятати, що криптовалюта не друкується, як звичайні гроші, а тому її запас лімітований. Напевно, більша частина популярності біткоіна криється в його офіційне визнання у всьому світі, як реального способу платежу.
Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?

Найближчим часом ціна коіна стане в 3 рази вище вартості унції золота. Виходить, що на ринок електронних грошей найближчим часом повернеться звичний і стабільне зростання, що став причиною подальших піків 2018 року.
За словами працівників Goldman Sachs, котирування криптовалюти дійсно збільшаться, але не так істотно, як передбачається. Швидше за все, мова йде про якихось 10-20% зростання, не більше. Зараз явно проглядається вже сформувався міхур на ринку електронної валюти. Надалі саме він стане причиною різкого цінового обвалу – ставки коіна в будь-який час можуть обрушитися на 75%. Причина – «закипання» валютного ринку, з-за чого інвестори втратять більшу частину своїх вкладень.

Позиція чиновників


У будь-якій державі правова складова біткоіна формується по-різному. Приміром, у Німеччині та Японії криптовалюта давно стала використовуватися в якості розрахункової одиниці, тоді як у Швейцарії біткоін виявився на одному рівні з усіма іншими світовими грошима. Тільки Росія досі не може визначити правовий статус такого дорогого «нічого».
Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?

Є можливість, що в 2018 році уряд нарешті легалізує криптовалюту, хоча поки що електронні гроші досі тут не визнаються. Раніше в країні відзначався і зовсім якийсь тоталітарний режим з приводу біткоіна, а тих, хто намагався його використовувати його для накопичення і примноження власних коштів, і зовсім хотіли притягнути до відповідальності.
Ось тільки на тлі стрімко мінливого ринку цифрової валюти, Україні довелося прийняти іншу позицію. Зараз Міністерство фінансів робить кроки, спрямовані на легалізацію криптовалюти в країні. Чиновники мріють викрутитися, щоб не допустити протиправного переведення коштів у готівку.
Отже, згідно з позитивним прогнозом на 2018 рік, вартість біткоіна зросте на 5 тис. доларів, тоді як при негативному розкладі очікується його знецінення одразу на 75%. У кожному разі, на даний момент немає більш жаданою і дорогою грошової одиниці в світі. І це головне, про що слід знати.
Прогноз біткоіна до 2018 року. Скільки буде коштувати до початку і до кінця року?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають