• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Ретроградні планети в 2019 році. Трактування

Якщо раніше наука про зірок вважалася богохульною і заборонялася церквою, зараз астрологія в житті кожної людини відіграє колосальне значення. Все більше люди перед прийняттям життєво важливих рішень звертаються за допомогою до планет сонячної системи. За словами ж самих вчених, що займаються подібними питаннями, найбільш важливим моментом у становище того або іншого небесного представника вважається його ретроградність. Про що власне йде мова допоможе дізнатися трактування оприлюдненого значення.

Основні планети


Ретроградність планети для звичайного земного спостерігача позначається у вигляді зміни швидкості її звичного руху – вона починає сповільнюватися. Відбувається подібний ефект із-за того, що кожна з планет рухається навколо Сонця по різній траєкторії. Залишилося лише обговорити всі ретроградні планети 2019 році.
Ретроградні планети в 2019 році. Трактування

Венера


Зазначена планета друга за рахунком в Сонячній системі. Це одне з найбільш яскравих небесних світил, спостережуваних людьми. Особливістю Венери, як і інших планет, є її обертання навколо своєї осі у зворотний бік. Ретроградної вона буває раз на два роки протягом 40 днів. В цей час загальноприйняте поняття про красу починають спотворюватися. Що ж відбувається в житті людей в такі моменти? Починає змінюватися відчуття стилю: одяг, зачіска, техніка звичного макіяжу – все перестає подобатися і викликає невдоволення. Будь-які відносини, що починаються в ці 40 днів, закінчуються розчаруванням. Ті, хто займається дизайном, модою, мистецтвом і шоу-бізнесом, відзначаються погіршення роботи. У період ретроградности позначеної планети не потрібно укладати шлюб, планувати будь-які робочі починання, вирушати в поїздку, міняти зачіску, затівати ремонт або влаштовувати масштабні заходи.

Плутон


Найвіддаленішої і мініатюрної планетою нашої системи вважається саме Плутон. Напевно, саме з цієї причини його вплив на все те, що відбувається на Землі, мінімально і практично непомітно. Вчені ж зуміли довести, що в періоди ретроградности найбільш віддалених планет з'являється можливість досягти конкретних цілей. Уповільнення руху Плутона по відношенню до Землі в 2019 році відбуватиметься з 22 квітня по 1 жовтня. Це час бажано використовувати для відпочинку, медитації, йоги та інших розслаблюючих практик.
Ретроградні планети в 2019 році. Трактування

Прийшла пора очистити розум від різних забобонів, перестати звертати уваги на косі погляди, і зробити установку на основні життєві цінності. Для користі людини важлива не тільки духовна гармонія, але й більш звичні радощі: розірвання тривалих, вичерпали себе відносин, позбавлення від мотлоху і старих речей, зміна місця проживання на більш комфортне та вдале, зміна роду занять та інше. Будь-які зміни такого характеру будуть сприйматися всесвіту, як якась жертва, а тому відмова від чогось одного допоможе знайти щастя в іншому, не менш цікавий і чистому.

Марс


Для наступної після Землі планети Сонячної системи характерні два періоди ретроградности в році. Правда, за цими моментами слід дуже уважно стежити, адже тоді легко зашкодити власному здоров'ю, або зіпсувати самопочуття рідних. Про що ж слід знати, говорячи про особливе становище Марса?
Ретроградні планети в 2019 році. Трактування • В парі доведеться вести себе більш стримано, так як сама войовнича планета може розбурхати і розвести навіть міцні відносини. Не потрібно звертати увагу на швидкоплинні сварки, інакше можливий ризик розриву.

 • Спортсменам рекомендується вести себе більш обережно на тренуваннях і особливо в моменти виступів, так як підвищується ймовірність отримання серйозних травм.

 • Будь-яка покупка, навіть якщо вона запланована і 100 разів зважена, може виявитися бракованою (автомобіль, техніка, меблі). Краще воздержать від занадто дорогих придбань.

 • У відношенні до оточуючих потрібно бути гранично обачними. Невелика прояв агресії стане причиною ланцюгової реакції, а там недовго до рукоприкладства і іншим, не надто вважати наслідків.

 • З'явиться спокуса відновити старі відносини – не треба цього робити, навіть якщо бажання велике, або можливість такого результату дуже висока. Це не принесе бажаного спокою та радості, а лише стане причиною ще більших розчарувань.
 • Виходить, що нічого крім сварок, скандалів, розбірок і краху планів ретроградний Марс не приносить. Постарайтеся в цей період бути спокійнішими, лагіднішими і стриманіше щодо навколишніх і ніколи не відповідайте грубістю на грубість.

  Меркурій


  Самий перший представник Сонячної системи і найближча планета до Сонця. Її дуже легко побачити неозброєним поглядом перед самим світанком або відразу після заходу. Астрологи зуміли встановити, що зазначений небесний представник відповідає за різні контакти, поїздки, спілкування, інформацію та інші переміщення. Зазвичай з Меркурієм асоціюють інформаційні комунікації, засоби зв'язку, і робочі моменти. У гороскопі ця планета відповідає за здатність до навчання, контактність, тип мислення і швидку реакцію. Ретроградним Меркурій буває не менш 3 разів у році по 20 днів. У ці короткі тимчасові проміжки слід бути не менш обережними, ніж у випадку з Марсом.
  Ретроградні планети в 2019 році. Трактування • Купівля будинку або автомобіля здасться вдалою, поки через якийсь час не відкриються явні дефекти.

 • Будь-які угоди, контракти різні висновок, будуть надалі виконуватися не так, як це планувалося спочатку. Тому, для бізнесу цей період вважається не самим вдалим.

 • Не потрібно вирушати в подорожі або влаштовуються на нову посаду, адже умови виявляться зовсім не такими, як було обумовлено спочатку.

 • Не варто планувати відпустку в моменти ретроградности Меркурія, інакше цей час буде переповнене різними «сюрпризами».

 • Будь-які пропозиції, що надходять в цей час, слід розглядати більш ретельно.

 • В оголошені 3 тижні набагато складніше донести до людини будь-які, навіть самі прості думки. Засоби зв'язку починають давати збої і ламатися. Покупки і справи стають суцільним розчаруванням.
 • Підсумок викладеної інформації досить простий – ретроградність будь-якої з планет нашої Сонячної системи не зовсім райдужно позначається на звичного життя людей. Тому, в такі моменти слід ставати більш стриманими, спокійними, не приймати поспішних рішень і відмовитися від будь-яких поїздок або покупок. Виходить, що настільки важливими періодами в астрономічної всесвіту доводиться постійно стежити. Але повірте, краще на всяк випадок перестрахуватися, ніж потім шкодувати про те, чого вже не повернеш.
  Ретроградні планети в 2019 році. Трактування
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають