• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Оновлений мотоцикл ІЖ 2019. Новинка

Напевно, немає людини, народженої ще при СРСР, який би не пам'ятав рев відомого на весь союз мотоцикла ІЖ. Незважаючи на офіційне припинення випуску зазначеного транспортного засобу компанією «Іжмаш», любов справжніх цінителів хороших мотоциклів до згаданого представника вітчизняного автопрому так і не минула. Тепер же стало відомо, що легендарний байк отримає нове життя. Хочете дізнатися, яким став оновлений мотоцикл ІЖ 2019 року? В такому випадку настав час обговорити його головні характеристики більш докладно.

Основні відомості


Згідно з офіційними заявникам розробників новинки, довжина байка становить майже 3 метри, тоді як вага – 500 кг. До перших 100 км/год ІЖ може розігнатися за 35 секунди, тоді як максимальна його швидкість пересування становить 250 км/ч.
Зовні мотоцикл схожий з німецьким BMW G 650 GS. Варто нагадати, що саме цей вид транспортного засобу полюбився російськими правоохоронними органами. Правда, технічна характеристика ІЖ «наша».
Оновлений мотоцикл ІЖ 2019. Новинка
Конструкція мотоцикла примітна за рахунок двох амортизаторів, розташованих в задній частині корпусу, на підвісці. Швидше за все, зазначений хід був використаний через чималою маси байка, доповненого батареями. Сам приладовий щиток не здивує покупця якийсь химерністю – все максимально просто і зрозуміло. Хоча, навіщо додавати надмірності в спецтехніку.

Подання


У новому вигляді мотоцикли стануть важкими. Виходячи з офіційною інформацією, ІЖ проводиться відповідно до проекту «Кортеж». Перші поставки байків очікуються в нинішньому році. Досвідчений зразок новинки представлений на одній з інноваційних виставок в ЦВЗ «Манеж». До речі, одним з перших, що познайомився з видозміненим мотоциклом, став президент РФ Володимир Путін.
НА офіційній презентації ІЖ, концерн «Калашникова», що займається його виготовленням, познайомив громадськість і з іншими своїми напрацюваннями. Зокрема, мова йде про снайперської гвинтівки Чукавина і радіоелектронного зброю, створеному для боротьби з літаючими апаратами.

Характеристики новинки


Варто відзначити, що в одному зі своїх сучасних видів оновлений ІЖ постане в образі електробайка. Особливістю зазначеного засобу для пересування можна назвати його безшумність, високий запас ходу на одній зарядці (150 км), і базову конструкцію. При бажанні замовника, останній елемент видозмінюється. Максимальна продуктивність мотоцикла – 15 кВт. При вазі у 150 кілограмів, параметри байка такі: 2900х940х150 мм. В комплекті є бензиновий двигун опозитного типу, потужністю 110 кВт.
Оновлений мотоцикл ІЖ 2019. Новинка

Історична зведення


Концерн «Калашникова», який відповідає за модернізацію мотоцикла, був заснований в 2013 році на базі раніше відомого НВО «Іжмаш». Свого часу в складі останнього значився «Ижмото», що випускає легендарні байки в період з 1929 по 2008 роки. Закрилося виробництво за нульового попиту на продукцію, що логічно. Тепер же нове підприємство зважився надати транспортної легендою СРСР нове життя. Крім зазначеного електромотоцикла, фахівці концерну займаються розробкою спеціальних прототипів щодо президентського проекту «Кортеж».
Готова версія транспортного засобу була представлена Путіну в кінці листопада 2017 року. Звичний ІЖ став виглядати зовсім інакше за рахунок виразного обважування. За пересування мотоцикла відповідає опозитний силовий агрегат потужністю 150 кінських сил. Йому по силам розігнати новинку до перших 100 км/год всього за 35 секунди. При цьому максимальний поріг швидкості обмежений відміткою в 250 км/ч.
Перша партія байків з'явиться в офіційній продажу на російських ринках вже влітку нинішнього року.

Ще одне бачення


Представники концерну «Калашникова» розповіли про ще одній спробі преображення звичного ІЖ. На одній з минулорічних виставок прототип мотоцикла був вперше представлений публіці. Мова йде про великовагової версії транспортного засобу. До речі, його випробування проходили на трасі «Формули-1» в Сочі. Відео про проведену роботу можна відшукати на офіційному інтернет-ресурсі виробника.
Оновлений мотоцикл ІЖ 2019. Новинка

Варто відзначити, що до старту офіційних продажів, розробка відомого підприємства буде закуповуватися спеціальними державними структурами. До речі, для тих, хто «не в темі», хочеться нагадати, що концерн «Калашникова» крім роботи над оновленою версією ІЖ займається також випуском зброї, верстатів, інструментів та іншого обладнання. Найближчим часом підприємство почне працювати над безпілотними літальними апаратами і бойовими модулями керованого типу. А тепер просто уявіть, наскільки цікавим повинен виявитися мотоцикл, спроектований і створений такими фахівцями? Може, прийшла пора замислитися про придбання такого легендарного байка? До того ж це не який-небудь закордонний «мопед», а справжня російська міць!
Оновлений мотоцикл ІЖ 2019. Новинка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають