• 18:53 – 2019 Рік Жовтої Земляної Свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 
  • 17:59 – Жіночі стрижки 2019: модні тенденції з фото 

Політ Росії на Місяць у 2019 році. Можливості нового місяцеходу

Політ Росії на Місяць у 2019 році. Можливості нового місяцеходуСША і СРСР завжди суперничали в космічному плані. Хоча Юрій Гагарін і був першим космонавтом світу, на Місяць ніхто з радянських космонавтів так і не потрапив. А от команда із США змогла потрапити на супутник Землі, в чому і виграла у СРСР. Після тріумфального польоту американців пройшло вже більше п'ятдесяти років, однак не одна країна світу так і не змогла повторити успіх Америки. І ось нещодавно стало відомо, що Російська Федерація планує в 2019 році відправити свій екіпаж, а точніше робота, на Місяць. Саме про майбутній політ і піде мова в продовженні статті.

Можливі причини польотуЗвичайно, політ на Місяць - це справжній прорив у світі космічних технологій. Але який у ньому сенс, якщо всі зразки були взяті під час американського польоту? А ось який сенс - на Місяці знаходяться поклади величезної кількості різноманітних металів та інших корисних копалин, яких на Землі дуже мало. У цьому, імовірно, і лежить мета польоту. І в цьому полягає протиріччя. Адже за загальноприйнятими документами та договорами в ООН, державам заборонено займатися видобутком і присвоєнням багатств в космічному середовищі. Цей договір діє вже більше п'ятдесяти років.

Для наведемо відомості перелік корисних копалин, які знаходяться на поверхні нічного небесного світила. Перше, що слід відзначити - наявність на земному супутнику запасів води. Близько півтора мільярдів тонн. Основна маса води заморожена на північному і південному полюсах супутника. Вчених цікавить те, з чого складається ця вода. А компанії впевнені, що якщо на супутнику є вода, то там є і дороге сировину - метали, вугілля і т. п.

Вже розробляються плани, за якими воду в твердому стані будуть переробляти на водень і кисень. А в сучасних ракетах і засобах міжпланетного переміщення будуть встановлюватися водневі двигуни, що дозволить істотно заощадити на паливі.

Станції з переробки планується створювати прямо на Місяці, а космічні заправки, імовірно, будуть розміщувати на навколоземній орбіті. Паливо на них буде в рази дешевше,ніж при доставці енергетичних ресурсів Землі.

Щоб почати розробляти проект, як відомо, потрібні чималі кошти. І вони вже є - інвестори надали вже понад 18 мільярдів доларів. Залишилося тільки почекати.

Америка вже ділить Місяць?Завдяки недавній публікації одного з журналів, стало відомо про те, що США планує надати шанс в освоєнні Місяця приватним компаніям. Хоча, як вже було написано раніше, це заборонено договором Організації Об'єднаних Націй.

Але в планах у компаній існує проект про внесення змін у договір у зв'язку з технічним прогресом і швидким розвитком нових сфер космосу. Багатомільярдні корпорації умовно "поділили" Місяць між собою на сферу туризму і гірничодобувну промисловість. Туризм, до речі, дуже перспективним у цьому плані. Вже знайшлася не одна сотня людей, охочих викласти не один мільйон доларів за подорож на супутник Землі.

ООН у зв'язку з намірами приватних компаній вирішило нагадати їм про договорі, підписаному понад півстоліття тому. Хоча і з деякими застереженнями, але представники ООН визнали, що договір вже застарів. Його переглянуть, але точно відомо, що приватної власності в космосі не буде. Можливо, Місяць будуть здавати в оренду, а гроші, виручені від здачі, будуть спрямовані в бідні країни на лікування дітей, поліпшення умов життя, будівництво інфраструктури і т. п.

Місяць буде китайської?Китай запустив свій луноход раніше, ніж РФ. За останні 37 років цей апарат був першим, що відвідали супутник Землі. Правда, апарат зламався досить швидко, зробивши всього близько 5000 фотокарток.

Російський луноход повинен був відправитися в подорож ще в 2016 році. Проте, плани довелося змінити через неполадки і недоробок. Тепер очікується, що доопрацьований луноход відправиться на супутник нашої планети в 2019 році.

Передбачається, що новий луноход не тільки зробить тисячі фотознімків і відеозаписів, але і привезе на Землю зразки місячного ґрунту в замороженому вигляді - за допомогою рідкого азоту. Також в апарат хочуть включити спеціальні засоби, що дозволяють зробити аналіз грунту і атмосфери прямо на території Місяця. Але поки це тільки плани. А ось вже в 2019 році ми зможемо дізнатися про Місяць набагато більше.

За прогнозами експертів, наступною країною, яка відправила на супутник свою апаратуру, буде Індія, де космічна галузь зараз розвивається дуже швидко.

Будівництво місячної базиЗа прогнозами експертів місячна база з'явиться не так вже і швидко - років через десять, не раніше. І це в тому випадку, якщо всі провідні космічні країни об'єднаються і підпишуть угоду, за якою вони побудують всесвітню базу. Адже окреме будівництво на Місяці за чинним законодавством буде проблематичним. А побудова загальної бази спільними зусиллями допоможе прискорити темпи робіт.

Вже відомо, що США частково відбудувала модулі бази на Землі. Тепер їм лишилося вирішити питання транспортування багато тонних модулів на місячну поверхню і їх складання.

Варто відзначити, що модульна споруда станції - це найбільш раціональне рішення. Адже привозити будматеріали на Місяць і змушувати людей або роботів збирати з них базу - дуже дороге дійство. Набагато більш економічно вигідно побудувати станцію на Землі і перевезти вже готові модулі на Місяць, де їх можна буде з'єднати за допомогою спеціальних механізмів. Так і планується зробити. Швидше за все, зараз Америка чекає перегляду чинних законів, щоб вони могли побудувати власну станцію, а не світової.
Політ Росії на Місяць у 2019 році. Можливості нового місяцеходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають