• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Символ Зимової Універсіади 2019

Символ Зимової Універсіади 2019


Спортивні змагання студентів проводяться з 1905 року і вже давно знайшли виражене схожість з Олімпійськими іграми. Цей вид змагань вважається найбільш великим міжнародним спортивним подією після самої Олімпіади. Змагання студентів мають необхідну атрибутику — символіку, медалі, слогани тощо. Символ Зимової Універсіади 2019 в Красноярську буде особливим — привітним, радісним і енергійним.

Символіка минулих Універсіад в Росії та СРСРЗа всю історію спортивних змагань такого рівня СРСР удостоївся честі тільки 1 раз провести Універсіаду. Містом-організатором стала Москва. Сучасній Росії поки теж вдалося це неодноразово, але незабаром доведеться вдруге стати організатором студентських змагань.

Літні студентські ігри 1973 рокуСимвол Зимової Універсіади 2019
В цей час в СРСР з'явилося безліч сувенірів з символікою Літньої Універсіади. У багатьох колекціонерів досі в пошані значки, присвячені цій події. Також у той час був популярний випуск поштових марок, присвячених різних змагань. Відомо не менше 5 видів марок, вже давно осіли в руках справжніх філателістів. Серед іншої символіки були відзначені звичні 5 кольорів різних континентів, що використовуються в дизайні марок і значків. У той час ще не поширилися слогани, девізи і талісмани спортивних змагань. Дебют талісманів Універсіад відбувся лише у 1981 році, до цього вони були лише обов'язковими супутниками Олімпійських ігор з 1968 р.

Літня Універсіада 2013Символ Зимової Універсіади 2019
Літні змагання студентів у 2013 році проходили в Росії, на території Татарстану в Казані. Тоді логотипом Універсіади був 5-кольоровий тюльпан, своєї чашею квітки зображає букву U. Пятицветие відображало традиційну символіку спортивних змагань міжнародного рівня з усіх континентів. Талісманом цієї Універсіади став білосніжний чарівний кошеня крилатого барса, зображеного на гербі республіки. У проведених змагань було всього 2 слогану: 1. You are the World. 2. U are the World. Другий з'явився в якості єдності логотипу самої Універсіади і скорочення англійського «You». Завдяки такій грі слів вийшло 2 дивно відповідних змагань перекладу: «Універсіада (U) — це цілий світ» і «Ти — це світ». Неясно, що стало причиною успіху російської команди — то підтримка рідної публіки, то щира віра в слогани і талісман ігор, але за підсумками змагань лідерство було неймовірно переконливим.

Символіка Зимової Універсіади 2019Це перші зимові студентські ігри в історії Росії і СРСР. Обидві проведені до цього часу Універсіади були літніми, хоча для зимових змагань наша країна підходить найбільше. Подача заявок почалася ще в 2012-2013 році. Красноярськ подав презентацію 14 вересня 2013 року і вже 9 листопада було прийнято рішення про місті-організаторі. Символ Зимової Універсіади 2019 вже є, дати старту відомі, а талісман неймовірно міл.

Логотип Універсіади 2019Символ Зимової Універсіади 2019
Основна символіка майбутніх студентських ігор задоволена проста і в той же час вишукано. У логотипі враховані всі нюанси — і колірна гамма, і загальний образ, і головний символ. Буква U вже давно втілює всі проведені Універсіади. Саме вона і стала домінуючою частиною логотипу.

Латинська літера стала якимось світлим плямою серед кольорових і смугастих трикутників, які надають логотипу об'ємність. Нижче розташовані найменування міста рік ігор. Також там зазначено порядковий номер й час року Універсіади. Завершальною частиною логотипу є зірки 5 різних кольорів — це офіційний блок FISU.

Талісман студентських ігорСимвол Зимової Універсіади 2019
Тварина-талісман, супутнє Універсіаді 2019 по-справжньому зимовий і рідне. Це чарівна сибірська лайка. Симпатична сіро-біла собака вже отримала свою нову назву, тепер вона стала U-лайкою. Хоча зовні це звичайний доброзичливий песик.

Такий талісман обраний неспроста — в першу чергу собака є одним людей. Одночасно з цим талісман отожествляется з енергією, радістю і вірністю. У представленому талісман немає ніякої химерності, особливої креативності, по суті це лише мила собачка, бажає всім учасникам удачі.

Слогани U-2019Символ Зимової Універсіади 2019
Вербальним девізом майбутньої Універсіади стане фраза «Real Winter», що означає справжню зиму. До неї іноді буде додаватися продовження «100 % Winter». Додатково фраза про «відсоток» зими буде використовуватися в якості нашивки нарівні з логотипом змагань і головним слоганом.

У запрошувальній компанії Красноярської Зимової Універсіади використовується словосполучення «Welcome to winter!». Без перекладу зрозуміло — організатори запрошують учасників і глядачів здійснити подорож у справжню зиму, щоб отримати масу яскравий вражень.

Всім любителям спорту варто пам'ятати, що це особливі змагання — студентські. В них не можуть брати участь усі бажаючі. Існують два важливих критерії відбору — вік в інтервалі 17-25 років і факт навчання. Потрібно бути студентом або аспірантом, також допускаються вже отучившиеся люди, які отримали диплом або ступінь не пізніше 1 року до змагань. Символ Зимової Універсіади 2019 лише підкреслює молодіжний тренд змагань. До того ж всі повинні розуміти — в житті учасників є не тільки спорт, але і навчання, дружба і інші студентські події.

У майбутньої Універсіади стане фраза «Real Winter», що означає справжню зиму. До неї іноді буде додаватися продовження «100 % Winter». Додатково фраза про «відсоток» зими буде використовуватися в якості нашивки нарівні з логотипом змагань і головним слоганом. У пригласительной компанії Красноярської Зимової Універсіади використовується словосполучення «Welcome to winter!». Без перекладу зрозуміло — організатори запрошують учасників і глядачів здійснити подорож у справжню зиму, щоб отримати масу яскравий вражень. Всім любителям спорту варто пам'ятати, що це особливі змагання — студентські. В них не можуть брати участь усі бажаючі. Існують два важливих критерії відбору — вік в інтервалі 17-25 років і факт навчання. Потрібно бути студентом або аспірантом, також допускаються вже отучившиеся люди, які отримали диплом або ступінь не пізніше 1 року до змагань. Символ Зимової Універсіади 2019 лише підкреслює молодіжний тренд змагань. До того ж всі повинні розуміти — в житті учасників є не тільки спорт, але і навчання, дружба і інші студентські події.
Символ Зимової Універсіади 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають