• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер

У 2019 році очікується вихід картини «Генекс» виробництва США та Вірменії. Цей фільм обіцяє захопити своїм сюжетом і змусити задуматися.
Сюжет картини заснований на реальних історичних подіях, пов'язаних з геноцидом вірмен в 1915 році. Безкарна так звана «вірменська різня», здійснювана Османською імперією, — трагічний момент для вірменського народу, пам'ять про який донині залишається в їх серцях і десь у глибині сумних очей.
Режисер Арт Севада піднімає тему, яка мала місце на землі, де він виріс, і яка хвилює його як сина своєї країни. Арт Севада в ході розробки фільму ґрунтувався на особистих знаннях про геноцид вірмен, що робить стрічку особливо цінною і цікавою.

Сюжет нового фільму


В епіцентрі сюжету картини знаходиться героїня, молода дівчина Саллі (Сэли) зі звичайної вірменської родини. Їй, спостерігає жорстоке поводження з близькими та знайомими людьми, належить пережити приголомшливу новину про те, що її батько теж убитий. Саллі спантеличена масою питань в порожнечу, пригнічена горем і хоче знайти справедливість.
Вбивство батька — це всього лише мала частка того глобального жаху, що діється на її батьківщині: знищені сотні невинних людей, чиїхось батьків, матерів, сестер, братів, дітей. І головне, — причини немає, страшні вбивства творяться просто так. Сэли дивом вдається вижити за рахунок своєї незвичайної для вірмен зовнішності.
Після смерті папи на героїню заводять судову справу, звинувачуючи у якихось надуманих злочинах, але благо на її сторону встав молодий адвокат.
Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер

Але навіть перебуваючи під захистом і висів на волоску від в'язниці головна героїня не приховує свого ставлення до уряду і не може мовчати. Вона обсипають прокльонами на всіх, хто при владі і причетний до твориться неподобств. Ця чесність обтяжує її положення.
Страшна несправедливість, безкарність лягають важким тягарем на вірменський народ, але кожен повинен нести покарання за скоєне. І ця кара може спіткати навіть через роки.

Важливо запам'ятати, що правда, прихована в минулому, обов'язково переможе. Недарма слоган стрічки звучить як «Правда визволить себе». Коли люди приречені на страждання і не можуть протистояти злу, за них заступиться правда.
Картина чесно і відверто розповість про всі жахи того періоду для вірмен на прикладі окремих родин і всього народу. Співпереживання, проживання болю інших, очищення і життєві уроки несе в собі ця правдива, важка, але разом з тим світла картина, яку вже з нетерпінням чекають у прокаті.

Геноцид вірмен


Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер

Геноцид — це навмисні дії за повного або часткового знищення будь-якої нації, раси, іншої історично сформованої культурно-етнічної групи. Велику популярність має Голокост, нацистський геноцид євреїв в період Другої світової війни. Цьому явищу передує геноцид вірмен, який згадується рідше, але його біль не вщух.
Геноцид вірмен тривав з 1905 року по 1923 рік, і за цей час було знищено понад півтора мільйонів людей, а за деякими джерелами ця цифра сягала двох мільйонів. Також жертвами геноциду стали греки, сирійці, ассірійці та інші народи.
Вірмени піддавалися знущанням, депортації в нелюдських умовах, звірячим медичним експериментам, в яких відбувалося спеціальне зараження смертельними хворобами.
Люди, немов піддослідні миші, були засуджені до неминучої смерті в муках. Саме на той час випадає руйнування общин і культурної спадщини, голод, відсутність елементарних умов для життя.

Команда творців картини


Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер

Режисер: Арт Севада. На рахунку режисера — короткометражні стрічки та один повний метр («На Початку»), де Севада, завдяки своєму багатогранному таланту, одночасно виступає в ролі режисера, сценариста, продюсера і навіть частково художника.
На 2018 рік запланований вихід трилера «Синдром Бога» його авторства. У «Генексе» Севада займає не тільки крісло режисера, але і продюсера, а також сценариста.
Композитор: Франсуа Жолин – робота в 6 короткометражних фільмах в жанрі драма, вестерн: «Крайній правий», «House on Fire» та ін. Для нього робота у фільмі «Генекс» є дебютом в повному метрі.
Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер


Сценаристи:

 • А. Л. Кац — робота в 11 картинах в стилі жахи, трилер і фентезі, серед яких найбільш відомі «За межею можливого», «Кошмари Фредді», «Єремія», «Байки зі склепу» і ін.

 • Кенні Якель — робота в 10 картинах, з яких найпопулярнішими вважаються «Це — ваша смерть», «Зомбі FM», «51», «Завдання» і ін.


 • Імена виконавців головних ролей поки не затверджено, але незабаром стануть відомі.
  Вихід фільму відбудеться в 2019 році точна офіційна дата прем'єри фільму ще не відома.

  Висновок


  Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер

  Фільм 2019 року «Генекс» однозначно вартий глядацької уваги, на нього потрібно йти з відкритим серцем, готовим до сприйняття чужого горя.
  Будь геноцид — це нелюдський факт, за який винні будуть нести кару вічність. Всі люди рівні, і ніякі відмінності у вірі, кольорі шкіри та інші не дають нікому права вчиняти злочини. Толерантність до людей — те, що так необхідно в світі жорстокості, заздрості, війни.
  Такі кінострічки, як «Генекс», необхідні людству, щоб кожен з нас знав про історію і неї допускав повторення ситуації. Важка, щемлива душу картина, яка не залишить байдужими.

  Відео трейлер, фан-тизери


  Генекс 2019: дати виходу фільму, сюжет і акторський склад, трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають