• 22:41 – Прикмети на Новий рік 2019 
  • 18:00 – У чому і як зустрічати Новий Рік 2019 свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 

Фільм 2019 року Капітан Марвел: опис і дата виходу

Фільм 2019 року Капітан Марвел: опис і дата виходу«Капітан Марвел» — фільм 2019 року, який входить в список найбільш очікуваних проектів із серії про супергероїв. Головною героїнею стрічки стала Керол Денверс — персонаж серії коміксів Marvel Comics. На головну роль проекту була запрошена американська актриса Брі Ларсон, яка відома за роботу у фільмі «Кімната». Прем'єра «Капітан Марвел» призначена на 7 березня 2019 року. Згідно офіційного анонсу Marvel Studios, фільм 2019 року заявлений в топі майбутніх проектів за мотивами коміксів.

Історія персонажаКерол Денверс — вигаданий персонаж, створений письменником Роєм Томасом і художником Джином Коланом. Автори наділили героїню надлюдською силою і надзвичайною витривалістю. Вона може поглинати різні види енергії, які ще більше збільшують її здібності. Завдяки своїм унікальним можливостям вона вирішує взяти собі нове ім'я і стати на захист людства від галактичних лиходіїв.

Міс Марвел вважається одним з найбільш сильних персонажів всесвіту Marvel, тому її поява на екрані було лише справою часу. Незважаючи на те зйомки фільму що кілька років відкладалося, поява героїні на екранах не буде несподіванкою. Персонаж Капітан Марвел стане одним з головних членів команди Месники.

Короткий сюжетГоловна героїня фільму — звичайна земна жінка, яка завжди мріяла вміти літати. Мрія привела її у Військово-повітряну академію, де вона змогла не тільки дослужитися до звання майора, але і, завдяки своїм знанням і сильному характеру, потрапити в ЦРУ.

Під час зіткнення з інопланетної расою вона отримує надздібності, що перетворює її із звичайної жінки у цього супергероя. Вона вміє літати, володіє неймовірною швидкістю і нелюдською силою. Тепер головною місією капітана Марвел стала захист цивілізації від інопланетних лиходіїв.

Акторський склад і дата виходуНа роль Керол Денверс і Капітана Марвел була запрошена Брі Ларсон, яка знялася у фільмі «Кінг-Конг: Острів черепа». Її партнером по фільму виступить Семюел Л. Джексон, якому дісталася роль боса головної героїні. Актори вже зустрічалися на зйомках і для них це вже другий спільний проект. Закінчення знімального процесу заплановано на травень 2018 а дата виходу роботи на широкий екран — 8 березня 2019 року. У російському прокаті стрічка вийде на день раніше, 7 березня 2019 року.

Капітан Марвел стане членом команди Месників, тому глядачі зможуть побачити героїню на екрані набагато раніше. Перша поява Капітана Марвел у виконанні Ларсон в широкому форматі буде вже 3 травня 2018 року в тріквел «Месників».
Фільм 2019 року Капітан Марвел: опис і дата виходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають