• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга

У наш непростий час кожна людина прагне спрогнозувати майбутній хід подій. Нам просто необхідно знати, що чекає за черговим поворотом долі, адже виходячи з отриманої інформації, ми зможемо коштувати подальші плани на життя. На жаль, не кожному дано розвіяти імлу прийдешнього, але є люди, яким цей дар відкритий.
Представників цієї нечисленної касти називають по-різному: екстрасенсами, відунами, провидцями, магами або пророками. У своїй практиці вони застосовують різні методи і ритуали, але об'єднує їх одне – можливість передбачити подія ще не трапилося.
Такі люди однаково добре можуть бачити як долю конкретної людини, так і цілого народу. Сила їх ясновидіння безмежна і здатна проходити через століття, представляючи їх погляду картини далекого майбутнього.
Люди, що володіють великим даром передбачення, дійсно існують, але кількість їх мізерно мало. За всю історію з десятків тисяч практикуючих екстрасенсів довести силу своїх здібностей на практиці зуміли лише кілька людей.
Найбільш відомими і авторитетними вважаються провісниками: Ванга, Вольф Мессінг, Нострадамус і старець Авель. Всі вони давно пішли з життя, але їх спадщина живе по сьогоднішній день, вражаючи сучасників точними збігами їх слів з відбуваються нині подіями.

Світ буде жити


Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга

Насамперед, слід сказати, що незважаючи на численні гучні заяви про швидкий кінець світу, всі авторитетні пророки в один голос заявляють – світ буде жити.
В 2019 році, точно так само, як і в попередніх періодах, Європу чекає безліч потрясінь, криз і конфліктів, але це все не принесе глобальних змін і тим більше не зруйнує підвалини цивілізації. Тому всі можуть видихнути і сміливо дивитися в майбутнє, продовжуючи реалізовувати давно складені плани.
Згідно прогнозам, прийдешній 2019 рік для Європи, як і всього іншого цивілізованого світу, стане періодом потрясінь. Політичні та економічні центри тяжкості поміняються, а давно намічені проблеми сильно загостряться.
Вічна криза Близького Сходу передасться раніше благополучним країнам Європейського Союзу, провокуючи криваві конфлікти між групами людей з різним світоглядом. Ситуація нагадуватиме «тліючий» конфлікт всередині держав, який буде спалахувати при найменшому подуві вітру змін.

Пророкування Ванги для Європи на 2019 рік


Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга

Сліпа Вангелія – одна з найвідоміших ясновидців за всю світову історію. До неї за допомогою і доброю порадою десятки років стікалися тисячі людей з усіх континентів. Пророкування Ванги збуваються неймовірно часто, що зайвий раз доводить непересічність її дар передбачати майбутнє.

На 2019 рік болгарська віщунка передбачила глибоку кризу в Європі. Інтереси, які раніше скріплювали союз цих держав, почнуть потроху руйнувати його зсередини.
Посилить кризу нова «холодна» війна і форсована гонка озброєнь, коли значна частина бюджетних коштів піде не на соціальні проекти, а на військові потреби. Врятувати ситуацію зможе тільки тісну співпрацю зі східними сусідами, що володіють необхідними ресурсами для розвитку.
Крім політичної кризи, Європі доведеться справлятися і з наринули природними катаклізмами. Особливу небезпеку будуть нести урагани і посухи, які негативно впливають на виробництво продуктів харчування.

Передбачення Нострадамуса для Європи на 2019 рік


Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга

Катрени Нострадамуса, мабуть, найвідоміше свідоцтво здібності людини проникати в майбутнє. В них у завуальованій формі описані практично всі важливі події, які ми вже пережили або тільки готуємося до їх настання.
За словами експертів, Нострадамусом були передбачені світові війни, великі революції і навіть атака на вежі-близнюки в Нью-Йорку.
Для Європи Мішель Нострадамус у 2019 році передбачає кардинальну зміну світогляду. Всі місцеві народи, які мешкають там вже багато сотень років, піддадуться впливу нещодавно прийшли туди інородців, прийнявши для себе нові традиції. Вчені пов'язують таке послання з поширенням ісламу в Європі і занепадом християнських цінностей.

Передбачення Мессінга для Європи на 2019 рік


Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга

Радянський менделист і містик Вольф Мессінг відомий не тільки своїм даром передбачати майбутнє, але і можливостями впливати на нього. Його життя оповита таємницею, а всі слова про майбутні події неодмінно збувалися. У своїх висловлюваннях цей дивовижний чоловік передрік безліч криз, воєн і катаклізмів намагаючись застерегти людей.
Про Європі 2019 року ясновидець говорив як про місце, занадто довго остававшемся в стороні від перипетій сучасного світу.
За словами провісника, саме тут у недалекому майбутньому почнуться кардинальні зміни політичних засад. Світові лідери, такі як США, Росія і Китай будуть зайняті власними проблемами, і Європі доведеться вирушити у вільне плавання.

Пророцтва старця Авеля для Європи на 2019 рік


Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга


Чернець і святий відлюдник Авель відомий передусім своїми точними передбаченнями для Росії . Він передбачав всі доленосні події, що відбулися з нашою країною за останні півтора століття.
Його прогнози про смерть і поваленні монархів, а так само жахи революції та відродження держави зробили цю людину одним з найбільш шанованих провидців російської історії.
Мало хто знає, що Авель у своїх працях не обмежувався передбаченням долі Російської держави, з-під його пера вийшли також пророкування подій в Європі і в усьому світі в цілому.
Чернець стверджував, що гряде час зневіри і заперечення всіх святих християнських цінностей. Центром такого мракобісся стане Захід, де справжні благодійники будуть підмінені помилковими і люди по своїй дурості не побачать різниці між святістю і гріхом.
Єдиним порятунком народів може стати тільки подолання брехні і повернення на стежку істини, а це станеться тільки після великої розрухи, в якій буде винне саме людство.
Що чекає Європу в 2019 році: передбачення Ванги, Нострадамуса, Мессінга
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають