• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів

Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів


Футбол багато років впевнено тримається у лідерах командних ігор за популярністю. Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U 21) традиційно набере велику кількість глядачів, багатьох цікавить даний захід і інформація про нього. Багатьом необхідно знати точні дати проведення, нюанси кваліфікації та іншу інформацію, що стосується цих змагань.

Титуловані команди минулих ЧЄ U21У 2019 році молодіжний ЧЄ з футболу буде проводитися в 22 разів. За цей час незначно змінювався регламент і кваліфікація, але загальний принцип турніру зберігся. До 1992 року іноді проводилися турніри без участі команд країн, які є господарями змагань.

Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів
За роки проведених турнірів були збірні, які перемагали один раз, а також ті, хто жодного разу не добирався до фіналу турніру. Є і національні команди, що вигравали титул Чемпіонів Європи 2 і більше разів. Перелік не дуже значний в очах юності самого турніру:


 • Італія — 5-разовий чемпіон.

 • Іспанія отримала титул 4 рази.

 • Команда СРСР була чемпіонами тричі.

 • Німеччина, Нідерланди і Англія ставали чемпіонами по 2 рази. • По мірі дорослішання турніру перелік іменитих команд буде змінюватися, а через відсутність команди Радянського союзу трійка лідерів молодіжних чемпіонатів зміниться в найближчі роки.

  Регламент і кваліфікація змагань  Вибір підсумкових команд на Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) починається задовго до старту фінальних змагань. У змаганнях можуть взяти участь тільки спортсмени, народжені пізніше 01.01.1996 року. Остаточна боротьба за титул Чемпіон Європи серед молодіжних команд пройде з 16.06 по 30.06.2019 року в республіці Сан-Марино та Італії. Відбіркові змагання проводяться з березня 2017 по листопад 2018 року.

  Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів
  Спочатку до змагань допускаються 54 команди, розділені на 9 груп. У кожній групі числиться по 6 команд від різних країн. Після серії відбіркових матчів, команда, яка лідирує у своїй групі, автоматично переходить у розряд фіналістів кваліфікації. Всього у фіналі відбіркових ігор беруть участь 12 національних команд.

  Відбір трьох команд відбувається за наступним алгоритмом:


 • одне з місць автоматично займає збірна країни-господарки турніру;

 • серед команд, які посіли друге місце в своїй групі вибирається 4 кращих колективу;

 • проводиться серія стикових матчів, виявляє серед 4 команд 2 найсильніші. • Після цього фінал відбіркових змагань закінчується, починається безпосередньо сам турнір за звання Чемпіона Європи. Для цього ігри проходять за певним регламентом. Перед стартом матчів з 12 національних збірних формують 3 групи по 4 команди. Кожна збірна в групі проводить матч з іншими 3 опонентами. Два кращих колективи потрапляють у півфінал. Таким чином формується вісімка півфіналістів, при цьому в момент проведення серії на вибування результат внічию вимагає 2 додаткових матчів за 15 хвилин. При збереженні рівного або нульового рахунку призначається серія пенальті.

  Поточні результати відбіркових змагань  Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів
  Довгий час у першій підгрупі лідирувала Греція, Хорватія тільки наступала на п'яти, але не могла до неї дотягнутися. Буквально 1 матч змінив ситуацію — команда Хорватії змістила греків з лідируючої позиції. У другій групі все більш передбачувано — лідером є іспанська збірна.

  У розділі 3 не все так очевидно, попереду тримається збірна Данії, але польська команда цілком може чинити опір. Четверта група більш передбачувана — Англія вже має перевагу в 5 очок щодо йде на другому місці команди Нідерландів. В групі №5 досить гаряча ситуація — лідер після 1-2 матчів може змінитися. Одразу 3 команди національних претендують на перше місце — Німеччина, Норвегія та Ірландія. У збірних 1211 і 10 очок відповідно.

  Бельгія в складі 6 групи випереджає найближчого суперника, команду Швеції, на 6 очок. На 5 очок відстає Росія від Сербії в 7 групі. У 8 групі можливо суперництво румунською командою і збірної Боснії та Герцеговини — різниця поки що 3 очки. Лідером завершальній 9 групи поки стала Франція. Найближчим суперником є команда Словенії, яка відстає на 5 очок.
  Чемпіонат Європи з футболу 2019 (U21) вже намітив лідерів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають