• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу

Мюзикли в історії Голлівуду завжди користувалися успіхом, але мінливим – одні мляво проходять в прокаті, інші приносять творцям солідний куш (як «Мамма MIA!»).
Постановці «Зла», запущеної на Бродвеї в 2003 році, вдалося стати хітом – хоча відгуки критиків були змішаними, доходи перевершили очікування інвесторів. У підсумку В 2010 році було оголошено, що історія точно отримає повнометражну адаптацію.

Сюжет нового фільму


«Зла» заснована на романі Грегорі Магвайр, омніумі, що дебютував у 1995 році. Екранізацією моментально зацікавилася Universal Pictures, проте проект довго не рушав з місця, так що письменник дав добро продюсерам спробувати щастя на Бродвеї.
Події роману відбуваються до та під час «Чарівника країни Оз» – книги і класичної картини 1939 року. В якійсь мірі його можна сприймати як вільне перекладення цих творів з додаванням нових деталей.
У центрі сюжету – відьма Ельфаба і чарівниця Глинда, відповідно – Зла відьма Заходу і Добра чарівниця Півночі (в оригіналі – Півдня). Вони познайомилися в Університеті Шиз, де були сусідками по кімнаті.
Спочатку Глинда відчувала до Ельфабе різку неприязнь з-за зеленого кольору шкіри, потім вони здружилися. Обидві закохалися в студента по імені Фиеро, майбутнього Страшилу. Обидві близько познайомилися з Гудвіном після візиту в Смарагдове місто, але ставилися до нього по-різному.
Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу

Ельфаба, приміром, зненавиділа чарівника, адже той лише видавав себе за чарівника, хотів скористатися її даром і нахабно гнобив розумних тварин в країні Оз.
Залізний дроворуб – теж спільний знайомий Ельфабі і Глінді, відвідував лекції в університеті. Словом, шанувальники творчості Лаймена Баума і Олександра Волкова виявлять масу цікавих паралелей.

Список персонажівПерерахуємо список персонажів, які присутні в оригінальній постановці і, напевно, з'являться в екранізації (залишимо цей момент на совісті сценаристів):

 • Зеленокожая Ельфаба, дочка правителя Країни Жуванів. Вона розумна, має колосальні магічні здібності, однак насилу знаходить спільну мову з оточуючими (зрозуміло, з якої причини). З часом утвердилася в думці, що добрі вчинки не залишаються безкарними, тому їх краще не робити взагалі.


 • Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу


 • Глинда, стереотипна приваблива блондинка. Довго підтримувала Эльфабу, однак коли та перейшла на «темну сторону», воліла забути про стару дружбу.

 • Гудвін, справжній тиран. Саме він налаштував жителів Оз проти «зеленошкірої відьми».

 • Нессароза, ще одна дочка правителя Країни Жуванів (матері у неї з Ельфабою – різні). Заточена в інвалідному кріслі. Теж вчилася в Університеті Шиз, де Ельфаба повинна була піклуватися про неї. Володарка тих самих туфельок, що з часом дістануться Дороті. Після смерті батька управляла Країною Жуванів.

 • Фиеро – молодий чоловік, в якого закохалися Ельфаба і Глинда. Будучи сином впливового чиновника, після університету очолив варту в Смарагдовому місті. Згодом брав участь у пригоді з Дороті у вигляді Опудала.


 • Команда творців


  Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу


 • Режисер. Універсальний c 2010 року шукає режисера, який би подужав «Злий». Зараз сама реальна кандидатура – Стівен Долдрі, тричі номінований на «Оскар» за стрічку «Біллі Елліот», «Читець» і «Годинник». За виставу «Візит інспектора» його нагородили почесною премією «Тоні». Британець спеціалізується якраз на театральних постановках, так що вибір студії можна сміливо назвати вдалим.

 • Сценаристи. Письменник Григорій Магвайр не бере участь в адаптації власного матеріалу. Крісло сценариста зайняла Вінні Холцман, приложившаяся до серіалів «Моя так звана життя», «Гастролери» і ін. Вінні Холцман – автор лібрето до бродвейскому мюзиклу «Зла».

 • Продюсери: Брайан Попкин, Девід Стоун і Марк Платт. Великі проекти в індустрії числяться тільки за останнім – це «Ла-Ла Ленд», «Скотт Пілігрим проти всіх» і «Дівчина в поїзді».


 • Світова прем'єра «Зла» запланована на 20 грудня 2019 року .

  Постановки мюзиклу «Зла»


  Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу

  Мюзикл «Зла» почав завоювання театрів у 2003 році. Спектакль був відзначений трьома «Тоні» і за перший рік на Бродвеї заробив $56 млн.
  Тексти пісень і музику для нього написав Стівен Шварц («Покахонтас», «Горбань із Нотр-Дама»). З тих пір шоу двічі проїхалося по Північній Америці, зазирнуло на лондонські підмостки, а також відвідало Токіо, Мельбурн, Гельсінкі, Сідней, Штутгарт, Амстердам, Сінгапур, Сан-Паулу, Копенгаген та ін.
  Міжнародні адаптації «Зла» теж виявилися успішними.
  Фільм «Мамма MIA!» приніс Універсальний понад $600 млн. Не здивуємося, якщо і «Злий» будуть супроводжувати колосальні збори.
  Твори про країну Оз традиційно популярні по всьому світу, а до того ж «Зла» вже зарекомендувала себе як захоплююче творіння – і у форматі книги, і у форматі вистави.

  Відео трейлер


  Зла 2019: дата виходу фільму, сюжет, трейлер і акторський склад мюзиклу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають