• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Пророкування Ванги на 2019 рік

Пророкування Ванги на 2019 рік


Про відому болгарську провидицю Вангу відомо навіть тим, хто скептично ставиться до прогнозів. Серед її слів багато залишилося незрозумілим, з-за цього здалося повним маренням. Для переконливості багато приводять слова про загибель підводного човна «Курськ» — пророцтво було незрозуміло до факту його настання. Болгарської пророчиці вже немає в живих, але деякі її слова можна сприймати як передбачення Ванги на 2019 рік.

Дивні слова про світові подіїДля всього світу важливими стали слова, що з неба прийде біда. Мабуть, віщунка пророкувала імовірне зіткнення з астероїдом. Вчені підтверджують цю версію — саме в 2019 році поруч із Землею пройде великий астероїд. Вже розрахована його траєкторія. Передбачається, що ця небезпечна космічна брила пройде зовсім поруч, не завдавши планеті фізичної шкоди, але сам факт ймовірного зіткнення «зносить дах» людям, що призводить до їх дивним і агресивної поведінки.

Пророкування Ванги на 2019 рік
Можливо, саме це стане причиною, по якій збудеться пророцтво Ванги на 2019 рік щодо Європи. Також в 1960 віщунка висловлювалася щодо поїздів, що літають на проводах від Сонця. Цей вислів відноситься за часом на 2018-2019 року. Ймовірність того, що це збудеться — дуже висока. В європейській частині світу вже є початкові розробки і навіть з'явилися «літаючі» потяги на повітряній подушці, а в 2018 почнеться видобуток гелію-3 тієї самої енергії сонця. Швидше за все, в 2019 році дійсно з'являться поїзда, передбачені Вангою.

Також усього світу стосується пророцтво про втому Землі. Процес вже запущений — не потрібно бути вченим або досвідченим аналітиком, щоб помітити серйозні зміни. Досить простої спостережливості — жахливі природні катаклізми все частіше обрушуються на планету.

Вангелія сказала, що земля виснажується і збунтується, гублячи людей. Тайфуни, цунамі, урагани і повені відбуваються все частіше, забираючи людські життя. Очікується що до 2019 року цей процес досягне піку.

Пророкування Ванги на 2019 рік
Ще одним незвичайним висловлюванням стала фраза про перетворення експлуатованих в експлуататорів. На прикладі Китаю помітно, що ця країна все менше схожа на експлуатовану і вже починає диктувати свої умови. Пік цього доведеться на кінець 2018-початок 2019 року. Також болгарка висловлювалася про те, що до 2019 року США вже буде не в силах протистояти кому-небудь. Країну захоплять внутрішні конфлікти і хаос.

Доля нездійснених прогнозівПророкування Ванги на 2019 рік
У провісниці зі світовою популярністю було безліч нездійснених пророцтв. Серед них особливо страшними були 3 пророкування про великі неприємності для людства, які повинні були відбутися в період з 2010 по 2015 роки. До них відноситься застосування ядерної чи хімічної зброї, радіоактивний пил після отруйного дощу в Північній півкулі і спустошення Європи.

Пророцтва не збулися, але все більше людей говорить про те, що Ванга лише неправильно назвала дати. Цілком можливо, що передбачення Ванги на 2019 рік доповняться її висловлюваннями, не сбывшимися в минулі роки. Вже зараз ясно, що ці події привертають — активні дії екстремістів можуть обернутися ядерних або хімічним терактом, просто вибухом на крупній АЕС. Це здатне привести до появи тієї самої радіоактивного пилу, що вбиває все живе.

Європа теж у зоні ризику — наплив біженців, загальна нестабільність і економічні потрясіння можуть призвести до спустошення. Тоді пророцтва Ванги збудуться, тільки зі зрушенням на кілька років. При цьому людям не варто довіряти багатьом інтернет-джерел, публікує слова провісниці — «Ванга-істерія» захопила багатьох, що призвело до появи нібито «справжнім» висловлюванням болгарки, приховуваних від людей. Всі зацікавленим, варто вивчати друковані видання минулого тисячоліття — в 1999 році була випущена книга з пророцтвами. У ній більше достовірної інформації, ніж у більш пізніх джерелах.
Пророкування Ванги на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають