• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
 • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
 • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
 • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС

Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС


Феноменальне зростання біткоіна в 2017 році мало хто міг передбачити, що ця криптовалюта зросла в 2 і навіть в 3 рази. Зростання її вартості перевершив навіть найсміливіші припущення. Після цього аналітикам стало складніше робити прогнози на подальше зростання курсу. Зараз багато стали цікавитися криптовалютами як інвестиційного інструменту, тому люди хочуть знати, як поведе себе біткоін в 2019 році і чи варто купувати ці віртуальні гроші.

Помилкові прогнози на зростання біткоінаВ кінці 2016 року Saxo Bank висував свої припущення щодо вартості криптовалюти. На думку аналітиків річне зростання біткоіна не був настільки вражаючим. Фахівці припускали, що Китай і Російська Федерація будуть використовувати криптогроші в якості часткової альтернативи американським доларам, але не думали, що ВТС знайде небувалу світову популярність.

Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС
За їх припущеннями вартість біткоіна до кінця 2017 року повинна була зупинитися на позначці в 2100 доларів США. Однак цей кордон криптовалюта проігнорувала і показала феноменальне зростання, що перевищують прогноз більше, ніж в 7 разів. Втім, мало хто очікував такого потужного стрибка вартості.

Блогер Coguar провів свої підрахунки без використання глибокого аналізу. Припущення вартості біткоіна в 2019 році визначалося шляхом математичного обчислення зв'язок зростання вартості за певний час. Для розрахунків були обрані два різних інтервалу часу:


 • З 17.07.2010 за 06.12.2014 р.

 • З 17.07.2010 за 27.02.2017 р. • У першому випадку подвоєння вартості відбувалося за 41 місяці, а у другому за 547. Теоретично розрахунки могли виявитися досить правдивими, але підсумкова різниця у пробному курсі вийшла досить великий з-за швидкого зростання вартості у перші роки після появи криптовалюти.

  Прогнози виконані в 2 випадках:


 • 01.03.2018 — $89500103.2019 — $68059.

 • 01.03.2018 — $54030103.2019 — $24699. • Другий варіант, при розрахунку якого використовувався більший часовий відрізок, виявився менш райдужним. Справа навіть не в цьому — обидва припущення не дуже вірні, так як дані розрахунки не враховують падіння вартості в 2 і більше разів. При цьому така вартість можлива тільки при різкому зменшенні курсу — на кінець 2017 року ціна 1 ВТС вже перевищила 15000 доларів, іноді піднімаючись понад 175 тисяч.

  Припущення про майбутні перспективи  Вже неодноразово висловлювалися думки про те, що незабаром криптовалюту чекає заборона у багатьох країнах. Однією з причин стане та сама анонімність, під маскою якої може ховатися фінансування терактів та іншої екстремістської діяльності.

  Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС
  Проблема в тому, що біткоін не має централізації, не підкоряючись кому-небудь. Також у криптовалюти немає якогось забезпечення. Передбачається, що незабаром багато країн почнуть внутрішню боротьбу з такою формою грошей. Вже неодноразово висловлювалися думки, що Китай і Росія першими схвалювати, а потім приступлять до заборони біткоіна. Боротьба буде мати законодавчий характер, починаючи від заборони майнінгу до табу на оборот крипти.

  Основою такої думки є відсутність узаконення біткоіна у багатьох країнах. Лише в ряді країн ця криптовалюта визнана повноцінними грошима. Тому у багатьох є сумніви в остаточної легалізації ВТС.

  Найактивніше на версії заборони наполягають Кай Ван-Петерсен і Джейкоб Поунси, які є аналітиками Saxo Bank. Вони відзначають феномен захоплюючого розвитку ВТС, але впевнені, що такий стрімке зростання буде продовжуватися недовго — незабаром біткоін почнуть «ховати» 2 великих країни — РФ і Китай. Слідом за ними цю практику візьмуть і інші країни. Таке втручання не пройде безслідно — інтерес до криптовалютам впаде, а біткоін та інші аналогічні «гроші» зникнуть з ринку цінових спекуляцій.

  Є й інші варіанти розвитку подій:


 • ВТС замінить реальні гроші.

 • Отримає статус міжнародної валюти.

 • Стане легальною валютою без інфляції. • Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС
  Цьому може сприяти і неможливість підробити біткоін, і висока швидкість переказів, і «своя» вартість для різних країн у перерахунку на національні грошові знаки. Уже зараз цю криптовалюту використовує близько 10 мільйонів людей, а в майбутньому їх кількість збільшиться у кілька разів.

  При відсутності хакерських атак та спроб оголосити ВТС незаконної валютою біткоін чекає прогрес. Якщо цю крипту будуть використати все більше людей, то вартість точно продовжить рости. Хоча багато хто не виключають втрату біткоіном лідерства по обороту та капіталізації. На «п'яти» ВТС вже настає юний эфириум, при цьому аналітики не виключають появу нових, більш досконалих криптовалют.

  Різні думки на курс біткоіна в 2019 році  Аналітики Saxo Bank Kay Van-Petersen і Jacob Pouncey, припускають, що біткоін в 2019 році досягне планки в 60 тисяч доларів. До кінця року курс буде поступово підніматися, але за цим настане різкий обвал. Підсумкова вартість на кінець 2019 року може скласти близько 1000$. Серед песимістів є і ті, хто прогнозує трохи більшу ціну за 1 ВТС — 3-5 тисяч доларів.

  Євген Глариантов, один із засновників блокчейн-проекту Freed, припускає, що до кінця 2019 року 1 ВТС буде оцінюватися вище 100000$. Дмитро Мацук передбачає ціну в 40К доларів на початок 2019. Володимир Смеркис, партнер і співзасновник криптофонда The Token Fund вважає, що вартість одиниці ВТС не буде падати, а лише продовжить рости. Основою такої поведінки стане постійне зростання попиту при обмеженій пропозиції, а також регулярні хардфорки.

  Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС
  Багато припускають, що стрибки курсу біткоіна в 2019 році стануть менш вираженими. Процес майнінгу стає все більш складним, затребуваність зростає, але спекулятивність почала знижувати свої оберти. У подальшим різких злетів курсу не передбачається, буде лише спостерігатися поступове зростання.

  Існують і крайні форми оптимізму щодо курсу Биткоина в 2019-2020 роках. Вже не раз були висловлювання, що вартість ВТС переживе ще один стрімкий стрибок зростання, досягнувши висот понад 300000 доларів за одиницю. Теоретично такий розвиток подій можливий, але для цього біткоін повинен стати міжнародною валютою. Серед найбільш сміливий припущень є варіант ціни в 600 тисяч $.

  Представник Bank of America Merrill Lynch вважає, що зараз курс біткоіна на 2019 рік складно спрогнозувати. Ринок криптовалют дуже спекулятивне, але в майбутньому планується використовувати ВТС в інвестиційних портфелях. Це говорить про те, що стратеги американського банку не вірять у «смерть» біткоіна.

  Думки з приводу курсу першопрохідника криптовалют дуже різні. Одні стверджують, що біткоін в 2019 році мало не припинить своє існування, інші говорять про скромною ціною в 1000 доларів, треті прогнозують вартість, що перевищує півмільйона американських грошових знаків. Поки курс високий, при цьому багато хто думає, що в будь-якому випадку він буде рости. Навіть якщо ті, хто пророкує заборона ВТС, виявляться праві, то це не змінить суті — біткоін назавжди залишиться першою і найбільш відомої криптовалютою.
  Біткоін в 2019 році — прогнози курсу і думки про заборону ВТС
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають