• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Вибори президенти України 2019: коли будуть, що чекати

Юридично Україна є парламентсько-президентською державою, насправді ж всі справи в політичній сфері тримає під своїм тотальним контролем Петро Порошенко, президент або глава держави.

Політична структура України: реальна ситуація


Основні посади


Головами Конституційного суду, уряду, СБУ, НБУ. ВСУ, ЦВК, генпрокуратури є люди, які так чи інакше знайомі з Петром Олексійовичем Порошенком, тому що в свій час працювали з ним. Саме глава держави може порушити проти когось кримінальну справу, а до когось виявляє лояльність.
Вибори президенти України 2019: коли будуть, що чекати

ЗМІ


Уряд має тісні контакти з власниками найбільших телеканалів, а тому центральні канали абсолютно не дозволяють собі критичних суджень у бік президента.

Верховна Рада


Порошенко, як і Яценюк, який на даний момент не особливо з'являється на публіці після свого невдалого досвіду прем'єрства, керують коаліцією Ради, тобто більшістю.
Справи по бізнесу президента України Петра Олексійовича успішно розвиваються, але кожному громадянину України ясно одне — змін на краще в країні не відбувається, приймаються лише імітації реформ.
Рейтинг нинішнього глави держави досить низький, на жаль, Порошенко наступає на граблі Ющенка і Януковича.

Вибори 2019: хто змінить Порошенко


Щоб знову бути обраним на пост президента України, Порошенко має заслужити довіру своїх громадян, реально покращити економіку країни за ці місяці до виборів 2019. Проте корупція і військові дії на сході істотно ускладнюють вирішення цієї проблеми.
Отже, які ж кандидати на пост президента 2019 можна розглядати:

 • Вибори президенти України 2019: коли будуть, що чекати
  Юлія Тимошенко. Всім відома Леді Ю, рейтинг якої на даний момент є самим високим, особливо після підвищення тарифів житлово-комунального господарства.

 • Арсеній Яценюк. Незважаючи на невдалий досвід прем'єрства і досить низький рейтинг, у цього кандидата все ще є шанс, особливо якщо вдасться втілити в життя грамотний піар.

 • Юрій Бойко. Громадяни України все більше підтримують «Опозиційний блок», особливо після розпаду «Партії регіонів». Ім'я Юрія Бойко сьогодні на слуху, а його політична програма вселяє довіру.

 • Олег Ляшко, Вадим Рабинович, Андрій Садовий, Михайло Саакашвілі. Це кандидати другого плану, але хто знає, бути може, у них шанси такі ж великі, як і у вищеперелічених.

 • Володимир Гройсман. Сам він не виявляв своїх президентських амбіцій, але абсолютно ясно одне — Петро Порошенко його кандидатуру точно підтримає.


 • Вибори президенти України 2019: коли будуть, що чекати
  У нашому матеріалі ми розповімо, чи буде збільшено пенсійний вік в 2019 році .
  Тут ми розповімо про програму реновації в Москві на 2019-2020 роки.
  Чи буде продовжено материнський капітал? Детальніше про це читайте тут .

  Українська політика: цікаві факти


  Мало хто знає, що для отримання депутатського мандата Верховної Ради, власник великого бізнесу повинен заплатити 6-10 млн доларів. Мандат від партії виділяють для того, щоб у разі необхідності можна було отримати фінансову підтримку від нового соратника.
  Кожна партія має певну кількість квот, щоб надати своїх соратників в уряді, депутатських комісіях, комітетах.
  Не рідкісним в політиці є кумівство. Так, Ющенко — кум Порошенко, а глава «Ощадбанку» Пишний є кумом Яценюка. Спорідненість у сучасному політичному просторі — явище цілком поширене.
  Згідно з соціологічними опитуваннями, більшість громадян України абсолютно не задоволені нинішніми політиками і політичною ситуацією в цілому. Електорат з нетерпінням очікує дострокових виборів. Скоріше всього Петру Порошенку не вдасться знову стати главою держави, як у 2014 році. Єдине, що йому залишається — це спробувати зберегти свою недоторканність, забезпечити себе і готувати собі заміну, домовившись з представниками опозиційної партії.

  Прогнози виборів в президенти України 2019


  Якщо раптом станеться така ситуація, що Порошенко не стане балотуватися на пост президента 2019 з якихось непередбачених причин, то шанси Гройсмана, Луценка та Парубія значно підвищаться. Не варто забувати також і про колишнього прем'єр-міністра Ярсение Яценюка. Цілком можливо, що і він покаже свої президентські амбіції.
  На сьогоднішній день всі соціологічні опитування підтверджують невдоволення більшості народу нинішньою владою і політичною ситуацією, яка панує в країні. Так, майже 60% всього населення взагалі відмовляється брати участь у виборах, не бажаючи віддавати свій голос за одного з ймовірних кандидатів.

  Абсолютно нове обличчя, яке не замішана в жодних корупційних махінаціях і темних справах, що може цілком претендувати на пост президента України. Однак, чи буде такий кандидат, ми зможемо дізнатися тільки в березні 2019 під час виборів глави держави. А зараз нам залишається тільки чекати і будувати свої припущення з приводу майбутнього президента України.
  Вибори президенти України 2019: коли будуть, що чекати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають