• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Європейські ігри в Мінську в 2019 році

Європейські ігри — це формат спортивних змагань, який дуже схожий на більш масштабні Олімпійські ігри, але обмежений рамками одного континенту. Досить давно, з 1951 року, на постійній основі проводяться подібні змагання для представників американського континенту. Азіатський регіон теж може похвалитися своїм власним спортивним форумом.

Історія Європейських ігор


Трохи пізніше такі ігри стали візитною карткою тихоокеанського регіону, а потім і африканського. Але Європа довгий час задовольнялася лише в Олімпійських іграх. І тільки в 2015 році було вирішено вперше провести відкритий турнір тільки для спортсменів-представників Старого Світу. Перші Європейські ігри пройшли в столиці Азербайджану — Баку.
Європейські ігри в Мінську в 2019 році
Другі Європейські ігри пройдуть в Мінську.
Різні делегації відправили в Баку в цілому 5730 спортсменів. Вони представляли 50 країн і змагалися між собою у 30 видах спорту, розігравши 253 комплекти медалей. За деякими даними, організація такого заходу обійшлася Азербайджану в 112 мільярда доларів США. Але давно відомо, що ця країна не скупиться, якщо справа стосується створення позитивного іміджу в очах сусідів. Тому ігри пройшли на висоті і на найбільш сучасних спортивних об'єктах.
Європейські ігри офіційно визнаються Міжнародним Олімпійським комітетом, тому країни-учасниці приділяють цього спортивного заходу дуже пильну увагу. За результатами змагань учасники розігрують між собою путівки на більш великий і бажаний форум — Олімпійські ігри, тому і самі спортсмени планують свою підготовку з тим розрахунком, щоб підійти до ігор Європи в максимально хорошій формі.
Спочатку другі Європейські ігри повинні були пройти в самому серці Старого Світу — Нідерландах. Але голландці відмовилися від проведення таких масштабних ігор. Багато в чому, свою роль зіграло небажання брати на себе велику фінансове навантаження. На проведення молодого спортивного заходу претендували ще ряд країн: Білорусь, Великобританія, Польща, Росія і Туреччина. У багатьох з них були прекрасні програми ігор, варто відзначити, що, в тому числі, і високобюджетні. Однак організатори турніру віддали перевагу білоруській стороні.

Білорусь відкрито визнає, що не зможе похвалитися такими ж витратами, як і Азербайджан. Наприклад, весь бюджет ігор оцінюється в районі 40 мільйонів доларів. Для порівняння, тільки відкриття перших Європейських ігор у Баку за найбільш скромним підрахунком обійшлося в 100 мільйонів доларів США. Але організаторів не бентежить такий стан справ, і на даний момент не залишається ніяких сумнівів, що ігри в Мінську точно відбудуться.
Більш того, мінська сторона неодноразово заявляла, що впорається з поставленим завданням на найвищому рівні, і для цього не потрібні великі витрати. Крім того, частину витрат візьме на себе європейська сторона.
Олімпійський комітет Європи бере на себе витрати на перельоти спортсменів, а трансляції змагань будуть проводитися на спеціальному телеканалі, який створюється Міжнародним Олімпійським комітетом.

Європейські ігри 2019 в Мінську


Як дістатися?


Білорусь багато робить для того, щоб гості та учасники спортивного заходу провели час максимально комфортно. Великий вплив на білоруську сторону зробило проведення чемпіонату світу з хокею. По-перше, у країни залишилося багато об'єктів, які будуть використані на Європейських іграх, а, по-друге, Білорусь отримала безцінний досвід проведення великого спортивного форуму та обслуговування численних туристів і спортсменів.
Європейські ігри в Мінську в 2019 році
Місце проведення заходів.
Так, Білорусь вже вводить безвізовий режим для представників 80 країн Європи. Поки все це проводиться в рамках експерименту і не поширюється на туристів, які прибувають в Мінськ транзитом через Росію, але це вже великий крок вперед. На час чемпіонату світу з хокею Білорусь продовжувала умови безвізового відвідування країни на весь термін турніру з запасом. Це призвело до того, що держава відвідало близько 100000 гостей з європейських країн. Логічно припустити, що і до 2019 року Мінськ піде на те, щоб надати безвізовий режим всім представникам Європи на весь час проведення спортивного форуму.
Є всі підстави припускати, що Білорусь зробить все можливе, щоб вирішити транспортну проблему. Вже зараз відомо, що в стадії планування знаходяться нові автобусні маршрути. Проте уряд може не надавати безкоштовний проїзд уболівальникам. На тому ж чемпіонаті світу спочатку були плани щодо безоплатного проїзду всім гостям Білорусії, але в підсумку витрати виявилися занадто високі і не оплачувати проїзд на транспорті могли тільки учасники змагань. Наївно припускати, що при більшій кількості туристів під час Європейських ігор, Мінськ зможе надати повністю безкоштовний проїзд всім іноземцям.

Де зупинитися?


Мінськ готовий вже зараз до того, щоб з комфортом розмістити до 8000 спортсменів і членів делегацій країн-учасниць. Для цих цілей буде використовуватися Студентська село, яка виконувала ті ж функції під час недавнього спортивного заходу в Білорусі чемпіонату світу з хокею.
Що ж стосується гостей столиці Європейських ігор, то президент країни упевнений в тому, що місць у готелях вистачить для того, щоб з комфортом розмістити всіх гостей. Також відомо, що в столиці ведеться будівництво нового готелю, а будівництво ще одного можуть відновити найближчим часом.
Цілком можливо, що якщо ви плануєте побувати в Білорусі в 2019 році, то варто забронювати собі номер заздалегідь.
Під час чемпіонату з хокею існуючі готелі були заповнені більш ніж на 4/5 від своїх потужностей, а з урахуванням того, що популярність ігор Старого Світу набагато вище, проблеми з розміщенням гостей можуть виникнути.

Де будуть проходити змагання?


Уряд зазначає, що вже побудованих об'єктів або тих, що вже майже закінчені, вистачить для того, щоб охопити всю програму запланованих ігор. Відзначається, що велика кількість об'єктів залишилося після недавнього хокейного турніру, всі вони знаходяться в прекрасному стані і зможуть прийняти багато спортивні змагання.
Крім того, в Мінську до початку ігор повинні закінчити будівництво Республіканського науково-практичного центру спорту. Також спеціально до Європейських ігор споруджується спортивний зал Республіканського училища олімпійського резерву та центр художньої гімнастики. Всі ці об'єкти знаходяться в столиці Білорусії. Вони будуються за найсучаснішими технологіями і напевно порадують учасників і гостей турніру чудово атмосферою.
Недалеко від столиці теж будуть розташовуватися об'єкти, здатні прийняти великі змагання. У Уруччя є вже готовий стрілецький комплекс, а басейн міста Брест найімовірніше прийме змагання з водних видів спорту.
Можна звернути увагу і на більш великі спортивні споруди, які, втім, Мінськ анонсує будівництво не для Європейських ігор. Так, у столиці країни вже повним ходом йде досить масштабна реконструкція головного стадіону — Динамо. Місткість чаші сильно збільшать, а стадіон оснастять за останнім словом техніки. Однак вирішувати використовувати його під час Європейських ігор чи ні — справа уряду.

Висновок


Білорусь не може похвалитися великим досвідом проведення великих спортивних заходів. Можливість організації такого масштабного турніру Старого Світу — шанс показати себе з найкращого боку. Варто визнати, що керівники держави не звикли розкидатися обіцянками і чесно визнають, що з низьким бюджетом когось здивувати буде складно. Але якщо судити з минулого чемпіонату світу з хокею, то організувати захід непомітно, але педантично білоруси можуть. І зроблять для цього все можливе.
Європейські ігри в Мінську в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають