• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

PayStation 5: дата виходу призначена на 2019 рік

Складно знайти людину, яка б не чула про ігрові консолі від Sony. Playstation — це ігрові приставки, які з'явилися ще в 90-х роках минулого століття. За весь час було випущено чотири покоління консолей, які знаходили «фанатів» у всьому світі. Більшість компаній, які здійснюють розробку ігор, випускають продукти, які безпосередньо орієнтовані саме на цю консоль. Відмінні технічні показники, продуктивність, чудовий дизайн — все це спонукає людей купувати дану ігрову приставку і чекати виходу нових моделей.

Що відомо про нову консоль?


Саме про нове покоління ігрових консолей — Playstation 5 і піде мова. Варто сказати, що на сьогоднішній день інформації про приставці ще мало. При цьому в мережі активно гуляють чутки про те, що найімовірніше, компанією ведеться активна робота над випуском нової приставки. При цьому є інформація про те, що нова модель не буде представляти собою модифікацію попередніх поколінь ігрових пристроїв. Playstation 5 — це абсолютно нова консоль, яка буде створена практично «з нуля». Як наслідок, якщо дана інформація підтвердиться, то модель в будь-якому випадку буде заслуговувати уваги і напевно, займе лідируючі позиції.
PayStation 5: дата виходу призначена на 2019 рік

Спочатку, інформація про появу нової моделі від Sony була опублікована одним з французьких блогерів. За його словами, він мав діалог з одним із представників компанії-виробника і отримав абсолютно інсайдерську інформацію, яка полягає в тому, що дата виходу нової моделі намічено на 2019 рік. Таким чином, якщо інформація підтвердиться, багатьом людям варто задуматися над тим щоб трохи почекати і не міняти свою приставку на більш нову, від інших виробників. Адже, як відомо, вже стався вихід нової Xbox One X. Якщо виробник дійсно веде розробку нового пристрою, то після її появи на ринку, попит на продукцію компанії конкурента відразу ж впаде.
За інформацією опублікованій французьким блогером, новий пристрій від японського виробника буде мати ряд особливостей. Серед них виділяють:

 • Повну сумісність з іграми придатними для Sony Playstation 4.

 • Відмінний дизайн Sony Playstation 4 Slim і Pro.

 • Технічні характеристики, які є кращими, ніж у Xbox One X, випущеної Microsoft.


 • Цікавою особливістю також є і те, що про вихід також заявляв і Деміан Тонг. Він розповів, що анонс пристрою відбудеться вже в 2018 році і цілком імовірно, до кінця року приставка надійде в продаж. Нагадаємо, що Деміан Тонг — це відомий аналітик з компанії Macquarie Research, який раніше вгадав терміни випуску Sony Playstation 4 версій Slim і Pro.

  Очікувані технічні характеристики консолі


  Кожної людини, яка зацікавила ймовірність випуску нової ігрової приставки в 2019 році, звичайно ж, цікавить і інше, закономірне питання. Тут йде мова, про технічні характеристики Sony Playstation 5.
  Так, на думку того ж аналітика Деміана Тонга, новий пристрій отримає залізо, продуктивність якого складає 10 терафлопс.
  Зазначимо, що це є досить сміливою заявою, так як попередня модель (PS 4) мала потужність 42 терафлопса. Якщо ж компанією Microsoft до того часу буде випущена нова модель консолі — Xbox Scorpio, то вона буде мати потужність в шість терафлопс. Таким чином, виходячи з цієї інформації, можна зробити висновок, що новий гаджет від Sony буде потужнішим практично в два рази.
  Вже сьогодні можна сміливо говорити про те, що в разі подання нової моделі консолі від японської компанії, вона буде мати зменшені габарити в порівнянні з версією Slim. Крім цього, в ній буде передбачено:

 • вивід зображень і відео в дозволі 4К;

 • сумісність з іграми які вийдуть в 2019 році (тобто Sony співпрацює з компаніями-розробниками ігор).


 • Ці факти ґрунтуються на вивченні технічних особливостей і відповідно можливостей попереднього покоління приставок від японського виробника.
  PayStation 5: дата виходу призначена на 2019 рік
  У 2019 році відбудеться сонячне затемнення як правильно його зустрічати? Про це ви дізнаєтеся тут.
  Тут ми розповімо про Європейські ігри, які пройдуть в Мінську.
  У нашому матеріалі ми розповімо про податкову політику в 2019 році.

  Висновок


  У тому випадку, якщо вся вищевикладена інформація підтвердиться, то нову ігрову приставку від японської компанії чекає справжній успіх. Напевно, ті люди, які стежать за даною тематикою, звертали увагу, який ажіотаж відбувається серед фанатів з усього світу, коли відбувається офіційний анонс пристроїв, а після і його випуск. Вже сьогодні стає ясним, що незалежно від дати випуску приставки, її буде чекати успіх.

  Тому якщо ви замислюйтесь над тим, щоб змінити своє ігрове пристроїв, цілком можливо доцільніше трохи почекати. В такому випадку ви зможете заощадити не мала кількість грошових коштів і отримати пристрій, який на порядок краще, ніж інші представлені на ринку.
  PayStation 5: дата виходу призначена на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають