• 18:53 – 2019 Рік Жовтої Земляної Свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 
  • 17:59 – Жіночі стрижки 2019: модні тенденції з фото 

Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА

Напевно, немає такої людини, якій би хоч раз у житті не доводилося спостерігати за футбольним матчем. Зазначений вид спорту за всю історію свого існування обзавівся настільки величезною кількістю прихильників, що його сміливо можна назвати одним з найбільш шанованих.


Для визначення справді хороших футбольних команд існує кілька різних способів. Один з них – рейтинг збірних ФІФА. Мова йде про спеціальну систему ранжирування національних футбольних збірних з різних країн.


Основні відомості


Вперше подібний рейтинг був введений в дію в 1993 році. У той час його було вирішено використовувати як відносного показника можливостей збірної на певний момент. Простими словами, з допомогою світового рейтингу оцінювалися динамічної розвиток зростання команди. У 2006 році, коли чемпіоном світу виявилася Німеччина, в наявну систему нарахування балів було вирішено внести деякі зміни.


Точна кількість очок збірній залежить виключно від її гри за останні 4 роки. Чим більше виявилося в арсеналі команди успішних матчів, тим вище стане її рейтинг. Згідно з нинішніми правилами, за кожну гру футбольна збірна обзаводиться відповідними балами.


Станом на сьогоднішній день перше місце в рейтингу ФІФА належить збірної Бразилії. За час існування зазначеної таблиці вимірювання футбольної успішності, всього 8 командам вдалося досягти першого рядка рейтингу: збірні Німеччини, Італії, Іспанії, Бельгії, Франції, Нідерландів, Аргентини і Бразилії.


Щоб дізнатися, яким може виявитися рейтинг збірних з футболу до 2019 року, слід розповісти читачам про засади проведених обчислень.

Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА


Нарахування очок


Основою системи рейтингу ФІФА є принцип нарахування очок футбольної збірної за кожен відіграний матч. Далі проводиться підрахунок середньої кількості балів за кожен рік, що передує виходу турнірній таблиці. Точна кількість нараховуються очок залежить виключно від результату матчу і його важливості.


За одну гру теоретично команда може обзавестися від 0 до 2400 очок. Максимальна кількість балів присуджується тільки в разі перемоги над лідером рейтингу в фінальному матчі чемпіонату світу. При цьому повинна дотримуватися важлива умова – обидві збірних повинні бути федераціями з максимальним значенням регіонального коефіцієнта. Яскравий приклад – збірна Іспанії, яка отримала саме 2400 очок в 2014 році.


Як вже стало зрозуміло, 0 балів нараховується за поразку, тільки якщо мова йде не про програш у разі післяматчевих пенальті.


Мінімальна кількість зароблених очок за сезон одно 425. Саме на це може розраховувати збірна, відіграла товариський матч внічию, і займає при цьому місце нижче 150 в загальному рейтингу ФІФА.

Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА


За результат матчу очки нараховуються за наступним принципом:

перемога – 3 очки;
перемога допомогою післяматчевих пенальті – 2 очки;
нічия або поразка з пенальті – 1 очко;
програш – 0 очок.Якщо уважно вивчити наступний список, можна побачити невеликий парадокс. Наприклад, програш у першому матчі (0:2) і виграш у другому (2:0), а потім переможе в серії пенальті і за підсумками гри переможе в обох змаганнях, отримає 2 очки. Але якщо ця ж команди переможе у другому матчі з низьким рахунком (1:0), то в результаті обзаведеться аж 3 очками. МАГІЯ!


Чому так важливий коефіцієнт важливості?


Так вже виходить, що деякі футбольні поєдинки мають більше значення. Наприклад, не порівняти між собою товариський матч або гру ЧС. Для таких випадків і було введено поняття коефіцієнта важливості.

Товариський матч – 1.0.
Раунд ЧС і континентальної першості – 2.5.
Фінал Кубка конфедерацій або континентальної першості – 3.0.
Фінал ЧС – 4.0.Країни-організатори глобальних першостей (чемпіонати континенту або світу), виявляються в не надто райдужному положенні, так як їм не можна приймати участь у відбіркових матчах, а отже, у підсумку, їх рейтинг виявиться нижче. Незважаючи на явну несправедливість, ФІФА відмовляється вирішити існуючу проблему.


Коефіцієнт сили суперника


Ще одна можливість збірної збільшити власну суттєвість, перемогти над сильним суперником. За це теж налічується свій коефіцієнт. Його значення залежить від місця суперника, який займає в рейтингу після останніх двох проведених матчів:

1 місце – 200;
2-149 місце – 200 – мінус місце суперника в рейтингу;
150 і нижче – 50.
Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА
Регіональний коефіцієнт


Так як в різних країнах рівень футболу трохи відрізняється, доводиться брати до уваги і регіональний коефіцієнт можливості збірної. Його значення варіюється від 085 до 100. Для визначення цієї величини, доводиться використовувати показники виступів збірних різних конфедерацій на фінальних стадіях минулих 3 чемпіонатів світу.


Для розрахунку регіонального коефіцієнта доводиться враховувати наступні відомості:


матчі між збірними різних конфедерацій у фіналі 3 останніх ЧС;
1 очко присуджується конфедерації за перемогу, 0.5 за нічию, 0-за поразку;
кожен з раніше позначених ЧС володіє власним значенням середньої кількості очок за матч, використовуваних у відношенні окремої конфедерації;
середнє значення балів за 3 ЧС складається, і ділиться на 3;
Коефіцієнт давності


Для більшого значення нещодавно минулих матчів, до них застосовується ще один вид «сортування»:

менше 12 місяців – 1.0;
від 12 до 24 місяців – 0.5;
від 24 до 36 місяців – 0.3;
від 36 до 48 місяців – 0.2.Результат рейтингу ФІФА


Для визначення місця збірної в загальному світовому рейтингу, доводиться підрахувати загальну кількість очок по наступним пунктам:

за результат матчу;
коефіцієнт важливості;
коефіцієнт сили суперника;
коефіцієнт регіональний.Залишається тільки визначити середнє значення збірної в рейтингу.

Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА


Ранжування


Всі збірні у списку ФІФА займають місця в порядку убування. Якщо кілька команд обзавелися ідентичним кількістю очок, вони опиняються на краще позиції, з необхідністю пропуску подальшого ланки. Наприклад, якщо 3 команди посіли 20 місце, то наступна збірна отримає лише 23.


Залишилося лише продемонструвати, як виглядає існуючий світовий рейтинг з футболу.

Німеччина.
Бразилія.
Португалія.
Аргентина.
Бельгія.
Польща.
Франція.
Іспанія.
Чилі.
Перу.
Швейцарія.
Англія.
Колумбія.
Уельс.
Італія.
Мексика.
Уругвай.
Хорватія.
Данія.
Нідерланди.Хочеться вірити, що до 2019 року у цьому списку з'явиться і українська збірна, а поки залишається лише побажати всім командам хорошої гри і удачі.

Рейтинг збірних з футболу до 2019 року. ФІФА
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають