• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори

У сучасному світі автомобільні реєстратори стали такою ж незамінною річчю, як і паливо, що використовується для пересування транспортних засобів. Насправді, для водіїв подібними елементи виявилися відмінними помічниками – тепер не доводиться доводити свою правоту іншому водієві у разі скоєння ДТП. Відеореєстратор являє собою невелику камеру з різним кутом огляду, здійснюючу постійну запис пересування автомобіля на карту пам'яті. Повірте, зараз баз такого приладу не варто навіть виїжджати на дорогу. До речі, завжди можна підібрати топові автореєстратори на будь-яку суму.


Щоб визначити кращі прилади оприлюдненого призначення, варто скласти рейтинг відеореєстраторів 2019 року.


GS8000L


Перший представник в списку кращих – китайський виріб, стоять невеликих грошей. У рейтинг представлена модель відеореєстратора потрапила виключно за прекрасного співвідношення ціни і якості. Отже, апарат обійдеться покупцеві всього в 25 доларів. Сам реєстратор відрізняється цікавим дизайном і дуже розумної складанням. Нічого не хитається, не скрипить, і немає люфа.


Робота вироби базується на чіпсеті Новатек, що дозволяє записати непогану картинку. Для цього встановлена камера на 5 МП, яка робить зображення з роздільною здатністю 1920 на 1080. Кут огляду пристойний – 140 градусів. Не обійшлося, правда, без мінусів – роботу апарату слід перевіряти перед безпосередньою купівлею, як і взаємодія реєстратора з каратами 10 класу.


КАРКАМ QS3 eco


Виріб зазначеної компанії є ще одним бюджетним пропозицією для російських водіїв. Зазначений відеореєстратор володіє цікавими опціями: поворот до інспектора, резервна копія протоколу, якість зйомки. Отримана в результаті картинка виявиться вельми чіткою незалежно від часу доби. Якісним вважається і звук запису. Сам блок апарату кріпиться до корпусу автомобіля з допомогою звичайного скотчу.

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори


TeXet DVR-443


Мініатюрний реєстратор, розміри якого відповідають спичечному коробку. Зрозуміло, що подібне утонення вважається головною перевагою виробу – його легко сховати в будь-якому місці корпусу з допомогою скотчу, не загороджуючи при цьому кут огляду водія. Ще один «+» – реєстратор обертається на 360 градусів, завдяки чому можна побачити не тільки ситуацію на дорозі, але і в салоні автомобіля.


У конструкції відеореєстратора використовується процесор Новатек 96220 і відмінна матриця з непоганою чутливістю на 1/4 . Завдяки зазначеним параметрам, легко отримати якісний запис з відмінним звуковим супроводом.


TeXet DVR-804G


Ще один бюджетний представник рейтингу хороших відеореєстраторів на 2019 рік. Готовий продукт легко маскується і не заважає стежити за ситуацією на дорожньому полотні. Сама установка апарату займе не більше 5 хвилин, адже для кріплення використовується звичайна присоска.


Всередині конструкції виробу використовується G-сенсор і датчик руху, завдяки чому відеореєстратор може зафіксувати раптове зіткнення, різке гальмування або аномальне прискорення. Кут огляду дорівнює 128 градусів – не надто багато. Якість запису на високому рівні – можна розрізнити розмітку та дорожні знаки. Навіть в нічний час доби виходить пристойне відео. Вся інформація, записувана датчиком, надходить на спеціальну, непрану клітинку, так як карти пам'яті в комплекті немає. Виходить, що відразу після покупки апарат неможливо негайно експлуатувати.

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори


X-Vision F-3000


Наступна модель списку відповідає всім сучасним стандартам, а тому повністю виправдовує встановлену розробником вартість. 5-мегапіксельна камера відеореєстратора укоМПлектована CMOS-матрицею. Сам гаджет складається з величезної кількості мініатюрних гаджетів преміум-класу. Робота апарату ґрунтується на можливості використання карт пам'яті до 32 Гб і кодека Н.264. Покупці вирішують обзавестися представленою моделлю з-за її невеликий розмір, відмінної якості запису і прекрасного реагування камери на різку зміну світлового потоку.


Akenori 1080 X


Офіційно наступна модель вважається застарілою, тим не менш на ринку продажу відеореєстратор продовжує користуватися величезним успіхом. Можливо, пристрасть покупців пов'язане з наповненням пристрою: потужний процесор, відеокамера Аптина і 6 лінз. Завдяки зазначеним функцій, якість запису вважається відмінним. Нічна зйомка теж на високому рівні, до того ж немає ніякого спотворення звуку. Зазначене пристосування може похвалитися серед своїх конкурентів наступними можливостями: функція за визначенням параметрів іншого транспортного засобу, інтерактивна карта і датчик, реєструючий місцерозташування реєстраційних камер.

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори


Mio MiVue 568


Характеристики нового відеореєстратора зазначеного виробника стали трохи краще на тлі свого попередника. У своїй черговий генерації апарат отримав більш широкий кут огляду (130 градусів) і сучасну матрицю на 3 МП роздільною здатністю. Став сильнішим і світлосильний об'єктив, обзаведшийся діафрагмою f1.8. Крім усього перерахованого вище, реєстратор вигідно відрізняється за рахунок ще кількох опцією: функція розпізнавання дорожніх знаків, камера з контролю швидкості транспортних засобів і GPS. Відеореєстратор виробляє запис форматом 108030 пікселів, при цьому немає розриву між фрагментами. Чи Не правда, досить привабливу пропозицію?! Правда, і ціна цієї моделі разюче відрізняється від раніше описуваних апаратів.

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори


Є надія, що до 2019 року цей список може поповнитися ще кількома, досить непоганими варіантами камер, тоді як існуючі моделі стануть трохи дешевше. У будь-якому випадку визначити для себе підходяще пристрій для стеження за дорожнім полотном на зазначений період краще незадовго до його початку.

Рейтинг відеореєстраторів 2019. Топові автореєстратори
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають