• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі

Одним з основних елементів гарного комп'ютера вважається його графічний процесор, або відеокарта. Точний вибір цього елемента безпосередньо залежить від того, для яких саме завдань він призначається. Наприклад, власникові звичайного комп'ютера необхідно гарна якість відео, швидкий доступ до соціальних мереж і нормальна робота в текстових редакторах. Для таких цілей буде цілком достатньо вбудованого графічного редактора. Потужним іграшок потрібно більш потужна відеокарта.


Щоб вибрати кращі варіанти з існуючого списку новинок, досить оголосити рейтинг відеокарт 2019 року.


MSI GeForce GTX 1050 Ti


Перший представник списку – бюджетна модель від компанії Geforce, що продається в парі з 4 ГБ пам'яті. Мінуси пристосування занадто очевидні – урізана версія графічного чіпа, з-за чого відтворюється меншу кількість кадрів при запуску потужних додатків. З дозволом FHD відеокарта може порадувати 30 FPS. Так як мова йде про гаджеті MSI, значить, термін його служби триватиме, щонайменше, довго. Споживання енергії всього 70 Вт, а при максимальних навантаженнях нагрівається до 55 градусів. Під час експлуатації не створює зайвого шуму завдяки якісній системі охолодження.


Показники FPS в іграх:

Dota 2 – 60-80 fps;
Battlefield 1 – 45-50 fps;
GTA 5 – 30-40 сек.Ціна питання – 5,7 тис. грн.


GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti


Черговий представник бюджетного сегмента. Модель, укомплектована системою охолодження WINDFORCE 2X. З одного боку, її продуктивність не така ж висока, як у інших сучасних відеокарт, але з іншого, слід враховувати використання 16-нанометрових чіпів і невеликий рівень енергоспоживання. Це все допоможе досягти бажаного рівня продуктивності.


Головне достоїнство GTX 1050 Ti – 3 роз'єми Display Port. Правда, варіант VGA, застарілий на сьогоднішній день, вже просто не підтримується виробником. Ще один «+» – наявність на тильній стороні конструкції підсилювальної пластинки. Використовується для захисту основних складових відеокарти від теплової деформації. Під час використання редактор не видає додаткового шуму, а сама відеокарта володіє достатнім рівнем потенціалу для розгону. Основний недолік полягає в підтримці всього 2 дисплеїв, хоча, якщо згадати про ціновому сегменті продукту, все стає на свої місця.


Середні показники FPS у відомих іграх:

Dota 2 – 60-80 fps;
Battlefield 1 – 30-40 fps;
GTA 5 – 30-40 сек.Вартість – 4,7 тис. грн.

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі


GIGABYTE GeForce GTX 1060


Модель з більш видатної вартістю і вищою продуктивністю. Пристрій облаштовано охолоджувальної системою WINDFORCE з парою активних елементів. Головне достоїнство моделі – великий об'єм пам'яті. Ідеальне рішення для тривалого використання. Мінімальний обсяг пам'яті дорівнює 2 ГБ, розміри елементів невеликі, до того ж внутрішнє укомплектування відеокарти доповнено відмінною підсилювальної платиною. Основний недолік GTX 1060 – наявність всього одного Display Port-а.


Показники FPS в іграх:

Dota 2 – більше 100 fps;
Battlefield 1 – 80-90 fps;
GTA 5 – 70-80 fps.Ціна питання – 9,5 тис. грн.


Sapphire Nitro+ Radeon RX


За думку досвідчених геймерів, у відеокарт AMD немає шансів у конкуренції з адаптерами від інших розробників. Насправді все зовсім не так. Зазначений варіант, оснащений графічним ядром RX 480 дійсно володіє середнім рівнем продуктивності, але її цілком достатньо для будь-якої сучасної гри. Обсяг доступної пам'яті дає можливість відтворювати потрібну кількість кадрів в секунду.


Головний мінус відеокарти – невелика частота роботи, за якої неможливо на всі 100% використовувати існуючий потенціал відеочіпа. Ще один недолік стосується шуму під час роботи з навантаженнями і неможливості розгону відеоадаптера. За словами розробника, новинка придатна виключно для ігор з 2К роздільною здатністю. Переваг у моделі кілька: великий обсяг пам'яті за невелику ціну і 4 роз'єми (2 Display Port і 2 HDMI).


Середні показники FPS у відомих іграх:

Dota 2 – 60-100 fps;
Battlefield 1 – 80-90 fps;
GTA 5 – 70-80 fps.Вартість – 6 тис. грн.

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі


MSI Radeon RX 480 GAMING X 8G


Черговий представник з чіпом RX 480 ідеально підходить для власників стаціонарних ПК. Головний конкурент відеокарти – продукт від Sapphire. На його тлі габарити Radeon RX 480 дещо більше, а робота у турборежимі характеризується дуже високими показниками. Ось тільки навіть при максимальному навантаженні пристосування не перегрівається, чому сприяють габаритні мідні термотрубки і правильний розмір вентилятора.


Особливістю Radeon RX 480 є керована підсвічування. Деякі спецефекти відеокарти можна використовувати в іграх останнього покоління. Головний недолік – високе енергоспоживання.


Показники FPS в іграх:

Dota 2 – більше 60-100 fps;
Battlefield 1 – 80-90 fps;
GTA 5 – 70-80 fps.Ціна питання – 18 тис. грн.


GIGABYTE GeForce GTX 1070 G1


Наступний відеоадаптер вважається кращим представником своєї цінової категорії. Завдяки наявності потужної системи охолодження WINDFORCE 3Х, перегріву вдасться уникнути навіть при дуже великих навантаженнях. Розробник гарантує своїм клієнтам відмінну роботу чіпа. Особливістю відеокарти вважається мінімальна кількість шуму. Ось тільки габарити моделі досить значні. На жаль, не кожному корпусу ПК по силам вмістити в себе відеокарту GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8G. До речі, продуктивності відеочіпа виявиться достатньо на 2018 і 2019 року . Підсвічування може вторити ритму музики, змінюючи насиченість освітлення в залежності від температури адаптера.

Середні показники FPS у відомих іграх:

Dota 2 – 80-100 fps;
Battlefield 1 – 50-60 fps;
GTA 5 – 45-55 fps.Вартість – 15 тис. грн.

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі


ASUS GeForce GTX 1060


Прекрасний варіант відеоадаптера для тих, у кого немає практичних навичок його розгону. Частота відеокарти вже збільшена до потрібного рівня при щоденному використанні. З-за цього пристрій може сильно нагріватися. Рішення проблеми – установка 3 активних вентиляторів. В комплекті відеоадаптера використовується остання розробка FanConnect, що забезпечує управління кулерами з системного блоку.


Показники FPS в іграх:

Dota 2 – більше 70-80 fps;
Battlefield 1 – 80-90 fps;
GTA 5 – 70-80 fps.Ціна питання – 11 тис. грн.


GeForce GTX 1080 Ti


Модель вищого класу, укомплектована графічним чіпом GP 102. Завдяки йому відеокарта обзавелася топової потужністю на тлі головних конкурентів. Архітектура Pascal дозволила встановити більш частотні і потужні процесори. Через збільшення числа потоків, GTX 1080 Ti стала самим ходовим варіантом на ринку відеокарт.


Щоб для нового графічного чіпа виявилося достатньо пам'яті, розробник встановив на новинці її версію GDDR5X. Раніше використана архітектура відеоадаптера модернізувалася. Ще стала краща ступінь стиснення і швидкість кешування інформації. Всі ці нововведення позначилися на пам'яті, збільшивши її пропускну здатність.


Оголошений адаптер стане прекрасним рішенням для відеоігор з роздільною здатністю 4К. Переваги відеочіпа очевидні: високий рівень продуктивності, підтримка відмінного дозволу, низький рівень шуму, а також інноваційна система охолодження. Мінус лише один – дорожнеча.


Середні показники FPS у відомих іграх:

Dota 2 – 100+ fps;
Battlefield 1 – 100+ fps;
GTA 5 – 100+ fps.Вартість – 24 тис. грн.

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі


Titan Xp


На сьогоднішній день остання модель зі списку новинок вважається більш потужною, ніж GTX 1080 Ti. Правда, вартість Titan Xp настільки фантастична, що більшість середньостатистичних покупців все ж обзаведуться менш продуктивною версією відеокарти. Для живлення адаптера потрібно 250 Вт, 2 додаткові роз'єми для живлення: на 6 і 8 pin.


Показники FPS в іграх:

Dota 2 – більше 85-105 fps;
Battlefield 1 – 55-85 fps;
GTA 5 – 45-75 fps.Ціна питання – 33 тис. грн.


Фінальне слово


Серед користувачів ПК існує думка, що відеокарти від NVIDIA більше підходять для геймерів, тоді як адаптери AMD використовуються для роботи з різними дизайнерськими програмами. Насправді, помітних відмінностей між ідентичними моделями обох компаній помічено не було, тому вибір покупців повинен торкатися особистих переваг і фінансових можливостей. Залишилося просто визначитися з кращим варіантом, і зробити роботу свого ПК на найближчий час більш потужною.

Рейтинг відеокарт 2019. Кращі
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають