• 18:53 – 2019 Рік Жовтої Земляної Свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 
  • 17:59 – Жіночі стрижки 2019: модні тенденції з фото 

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів

На території Землі за весь час її тривалого існування, народжувалися, творили і покидали цей світ тисячі відомих і шанованих екстрасенсів, знахарів, ворожбитів, відунів та інших осіб, які вміють бачити майбутнє. Більшість з них з радістю використовувало власні вміння для допомоги людям, в інтересах вищої мети. Часто вони стикалися зі шквалом критики у свою адресу з боку тих, хто не надто вірити у саму можливість ірраціональних здібностей. Однак слова віщунів продовжували збуватися, що ще більше лякало надто вже раціональне суспільство.


В нинішній час словами відунів мало хто надає особливого значення, але абсолютно всі підсвідомо розуміють, що частка правди в них є. Щоб відкрити завісу майбутнє і дізнатися, що чекає Землю в найближчий час, слід оголосити пророцтва на 2019 рік і передбачення екстрасенсів.


Чи варто боятися кінця світу?


Нескінченні розпитування про те, що світ зіткнеться з яким-небудь загрозливим апокаліпсисом, що став причиною зникнення людства, мучать уми людей не одне століття. Незважаючи на заяви вчених з різних областей, що нічого страшного з планетою в найближчі кілька сотень років статися не може, передбачення екстрасенсів говорять про інше. Насправді, Земля нікуди не зникне, але ось те, що з нею буде відбуватися в 2019 році, не дуже радує.


Руйнують стали повінь, що торкнулися в останні роки сотні прибережних міст в десятках країн. Інші катаклізми (пожежі, цунамі, зсуви, смерчі) відразу стирають з лиця землі все те, заради чого люди старалися все життя. Добре ще, якщо після подібних напастей вдається залишитися живим і неушкодженим. У будь-якому випадку такі ситуації змушують задуматися про інших, далеко не матеріальних цінності.


В останні десятиліття все частіше почали вестися розмови про можливість початку Третьої світової війни. Вже зараз можна з упевненістю сказати, що головними супротивниками майбутнього протистояння стане ісламський і слов'янський народи.


Найстрашніше, що відомі мудреці-віщуни саме такі події, описували, коли складали свої передбачення. Довіряти всьому побаченого ними чи ні – особиста справа кожного, але бути поінформованим про подібний розвиток ситуації все ж варто – на всякий випадок.

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів


Передбачення Віри Ліон на 2019 рік


Більшість тих, хто свято вірити в силу екстрасенсів, не раз чули про казахської ясновидиці Вірі Ліон. Її вдається дуже вміло інтерпретувати різні знаки, що передаються згори, для складання прогнозів далекого і близького майбутнього. Крім прорицательских здібностей, Віра може зцілювати людей від різних напастей, контактувати зі світом мертвих і проводити різні ритуали.


Її бачення подій 2019 року досить сумне. Зі слів Ліон стає зрозуміло, що на планеті продовжитися танення льодовиків, але тільки більш активно, а тому наслідки такого процесу почнуть виявлятися частіше. Швидше за все, збільшиться кількість штормів, ураганів, злив, потопів і інших катаклізмів. Все це призведе до частковому затопленню Великобританії. Надалі клімат держави стане набагато жорсткіше.


Крім природних збурень, людям доведеться зіткнутися і з ще однією напастю – новими, досі незнаними захворюваннями, ліків від яких просто немає. Більшість держав захоче вийти зі складу НАТО і Євросоюзу, після чого піде хвиля терористичних актів і масових вбивств. Подібні зміни змусять жителів Європи шукати більш спокійного місця для майбутнього життя. Ті ж, хто вирішать залишитися, перетворяться на справжніх міських піратів.


Німеччина потоне у сніговій пелені, після чого піде серія сильних землетрусів. В Італії ж справи підуть ще гірше – прокинеться дрімаючий вулкан і під час сильного виверження затопить Ватикан. Підсумок – католицизм стрімко втрачає своїх послідовників. Буквально через кілька років сама віра перестане існувати як така. Ще одне – до кінця 2019 року Японські та Філіпінські острови повністю покриє вода.


Передбачення Джуни


Ще однією віщункою, відоме на весь світ своїми правдивими ознаками, є Джуна Давіташвілі. Відразу ж варто зазначити, що передбачення зазначеної провидиці більш позитивні, ніж «жахи» Ліон.


На думку Джуни, в 2019 році нічого екстраординарного або руйнує не відбудеться. Так, льодовики продовжать танути, але вони це роблять і зараз. Будуть і повені, пожежі і урагани, але подібні події відбуваються постійно. Незабаром покращиться економічне становище Росії, і до кінця року країна зможе повністю забути про нинішніх наслідки економічної кризи. В майбутньому РФ і зовсім знайде міць великої держави.

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів


Пророцтва Кейсі на 2019 рік


Черговим віщунів, які стали відомим у минулому столітті, і висловив своє бачення ситуації в 2019 році вважається Кейсі. Невелике уточнення – так як у екстрасенса нерідко траплялися невеликі промахи щодо тимчасової приналежності висловлених подій майбутнього, 100% гарантії того, що описаний далі прогноз буде стосуватися саме 2019 року, немає.


Виходячи зі слів віщуна, незабаром Земля зіткнеться з різкими змінами клімату, отмечаемыми повсюдно. Багато людей виявляться неготовими до нових реалій існування, а тому для них таке положення справ буде справжньою катастрофою. Взимку майбутнього року США переживе найстрашніші снігопади у своїй історії.


Таке передбачення Кейсі більше схоже на ілюзію, але все ж: до кінця 2019 року у всіх школах почне викладатися новий предмет – телепатія. Через 10 років телефони та інші засоби зв'язку людям просто не знадобляться, так як людство навчитися спілкуватися на ментальному рівні.


Ще один приголомшливий прогноз – людина перестане подорожувати в інші міста або континенти, адже перед ним відкриються незвідані вимірювання.


Найголовніше ж передбачення Кейсі звучить наступним чином: в 2018 році невеликий хлопчик з Кентуккі відшукає меч Екскалібур, що колись належав самому королю Артуру. Саме цій дитині в майбутньому судилося стати самим сильним і мудрим політичним лідером.


Пророцтва на 2019 рік від Нострадамуса


Одним з найбільш відомих у нинішній час відунів колишнього є великий Мішель Нострадамус. В його баченні недалекого майбутнього йдеться про те, що незабаром світу доведеться зіткнутися з дуже непростими часом. Першим провісником початку кінця стане народження такого потворного дитини, якого ще світ не бачив. Відразу після цієї події Східні країни просочаться кров'ю – почнеться конфлікт, за якого відразу загинуть сотні тисяч людей. Спочатку військові дії торкнуться тільки іудеїв, але дуже скоро вирішити ситуацію спробують інші держави. За фактом, почнеться Третя світова війна.


Крім такого страхітливого факту, черговим потрясінням для людства стане активне використання хімічної зброї. Захоче запровадити такий метод для боротьби з противником одна зі східних країн і вже наступного дня населення Землі скоротиться на 30%. Всі ті, кому вдасться вціліти, почнуть масове переселення на Північ.

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів


Ще одне цікаве уточнення – з 2019 року, люди вирішать освоїти дно Світового океану. У майбутньому під величезною товщею води будуть перебувати цілі міста.


За словами Нострадамуса, не тільки люди намагаються всіма силами викорінити себе з Землі – сама планета незабаром збунтується тому, що з нею відбувається. Почнеться хвиля несподіваних стихійних лих, що руйнує все на своєму шляху. На початку 2019 року розпочнеться величезний ураган, що поглинув під своїм напором практично всю територію США.


Сибір ж охопить полум'я знищує. Лісові пожежі спалахнуть пізньої весни і будуть бушувати практично все літо. Тільки до осені уряд РФ зможе впоратися з настільки страшною катастрофою.


Найгірше доведеться країнам Європи – постійні зливи стануть причиною цього потопу, який забрав у своїх водах життя десятків тисяч людей. Через нескінченної стихії вода повністю поглине Італію, Чехію, Англію і Угорщину.


Деякі континенти і зовсім повністю спорожніють. З існуючої чисельності населення планети, в живих залишиться лише мала її частина. Саме цій невеликій жменьці обраних, доведеться заново заселити Землю. Народності всіх постраждалих держав почнуть глобальне переселення на Північ Росії, бо незабаром ця територія буде називатися «землею обітованою».


Пророцтва Ванги


Виходячи зі слів відомої болгарської віщунки Ванги, найближчим часом звичний порядок речей впаде, і на зміну йому прийде новий, угодний як людству, так і Всевишньому. Швидше за все, мова йде про можливе руйнування нинішньої політичної системи, внаслідок чого може з'явитися абсолютно нова форма управління. Подібна ситуація розглядалася Вангою неодноразово з точним позначенням другого десятиліття нинішнього століття. З одного боку, 2019 рік принесе людству якесь потрясіння, але з іншого, тільки завдяки подібного результату вдасться досягти поліпшення нинішньої якості життя.


Для Росії ясновидець пророкує тільки хороше майбутнє. Нинішні позиції держави надалі почнуть зміцнювати, і незабаром у РФ є всі шанси стати світовою державою.

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів


В глобальному плані, на жаль, ситуація повинна стати менш райдужною. За словами великої віщунки, Земля збунтується від згубної поведінки людей і почнуться страшні катаклізми.


На завершення хочеться зазначити, що кожний із згаданих у статті провісників побачив абсолютно різну картинку майбутнього року. Вірити всім цим тлумаченням, або продовжувати жити як ні в чому не бувало – справа кожного. Одне слід запам'ятати напевно, про що йдеться в прорицаниях, рано чи пізно все одно здійсниться, а тому краще заздалегідь морально підготувати себе до подібного сценарію розвитку власного життя.

Пророцтва на 2019 рік. Передбачення екстрасенсів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають