• 22:41 – Прикмети на Новий рік 2019 
  • 18:00 – У чому і як зустрічати Новий Рік 2019 свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати

Відповідно до Конституції та Закону України «Про вибори Президента України», чергове обрання президента України відбудеться 31 березня 2019 року. Глава держави буде обраний шляхом проведення прямого загального таємного голосування строком на п’ять років. Як правило, вибори проходять у два етапи. За попередньою оцінкою ЦВК (центральної Виборчої Комісії) України, вибори президента в 2019 році обійдуться країні приблизно в 2.36 млрд. гривень, що значно перевищить бюджет позачергових президентських виборів 2014 року.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Основні кандидати

Серед головних претендентів на президентське крісло:

Петро Порошенко — діючий президент України. Хоча, за його власними словами, він ще не прийняв остаточного рішення про висунення своєї кандидатури на другий термін, більшість політиків вважають, що це неминуче. Ймовірність його перемоги досить мала, хоча робити прогнози за 1,5 роки до виборів дуже складно. Рейтинг Петра Олексійовича значно знизився: якщо в 2014 році за нього проголосували 54,7% виборців, то згідно соціологічного опитування на кінець літа 2017 року, лише 10,5 % населення ще не втратили довіри до діючого президента. Наскільки висока ймовірність його обрання на наступні п’ять років, залежить, на думку відомого українського політолога Володимира Фесенка, від того, чи зможе чинний глава успішно завершити розпочаті реформи і дотримає обіцянки, які давав у своїй передвиборчій кампанії в 2014 році.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Юлія Тимошенко – харизматичний лідер партії «Батьківщина». Вона входить в число рейтингових політиків України. На сьогоднішній день, позиції Юлії Володимирівни більш міцні, а прогнози більш оптимістичні, ніж у інших кандидатів. Довіру до неї населення, як до потенційного глави держави, впав всього лише на 2,5% в порівнянні з попередніми виборами. Тому, Тимошенко є головним конкурентом Петра Порошенка на президентських виборах в Україні 2019.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Олег Ляшко, лідер радикалів обов’язково висуне свою кандидатуру на президентський пост. Однак, як стверджує політолог Фесенко, шанси у нього мінімальні. Його участь у виборах 2019 дозволить знизити шанси головного опонента — Юлії Тимошенко, на перемогу і підтвердить його кадрову важливість президенту.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Андрій Садовий — лідер партії «Самопоміч» та мер Львова. Партія вже підтвердила своє майбутнє участь в президентській гонці, але про висунення конкретного кандидата поки мова не йде і сам лідер вважає, що ще рано про це думати. Сучасна ситуація в Україні занадто напружена, постійно відбуваються нові події, які можуть вплинути на розвиток передвиборної кампанії кандидатів. Проблема будівництва нового сміттєпереробного комплексу у Львові «на руку» його опонентів і, напевно, буде використана проти Садового.
Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Юрій Бойко — лідер парії «Оппоблок», який може стати найбільш «зручним» суперником Порошенко за президентське крісло. Відкрита тема «вишок Бойка» може зазвучати з новою силою, якщо він не буде адекватно реагувати на сформовану ситуацію.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Вадим Рабинович — керівник партії «За життя» має, на думку політологів, шанси пройти в другий тур, але не перемогти.

Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати


Якщо Петро Порошенко, з якихось причин, прийме рішення не висувати свою кандидатуру, то з’являться шанси у Гройсмана, Луценко і Парубія. Не можна скидати з рахунків і колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Обставини можуть скластися таким чином, що він візьме участь в гонці за президентське крісло.

Сучасні реалії говорять про те, що довіра народу до існуючої влади значно зменшилася – майже 60% населення не бажає ні за кого голосувати. Висунення абсолютно нового особи, яка не помічено ні в яких корупційних схемах, не має політичного «архіву» і не тягне за собою вантаж опублікованій декларації, може привести цю «темну конячку» прямо до крісла президента. Буде така в березні 2019 року сьогодні ніхто не знає!

Події в Україні

Ситуація в країні складається не кращим чином ані для населення, ані для влади. Правляча верхівка ніяк не може прийти до згоди і єдиним фронтом почати вирішувати назрілі проблеми. А зневірене населення просто виживає і не розуміє, як можна прожити на зароблені кошти.

Після оприлюднення декларацій нардепів, які зберігають тонни готівкових коштів, офіційно декларують художні цінності і особняки, простим українцям складно довіряти ними ж обраної влади. Народні депутати вже забули, що таке жити від зарплати до зарплати, не знають, скільки коштують звичайні продукти — хліб і молоко, але регулярно голосують за підняття своїх зарплат.

Ускладнюють ситуацію і військові дії на Сході, які чинний президент обіцяв припинити вже через пару тижнів після своєї перемоги на виборах. Реформи, що проводяться в країні, на жаль, не радують народ України, а приводять в жах. Особливо це стосується прийнятої медичної реформи. Суми, які належить простим громадянам викладати за елементарні медичні послуги – захмарні і ніяк не йдуть у порівняння з підвищенням пенсій і мінімальної заробітної плати.
Тож якими будуть вибори нового президента складно говорити сьогодні.
Вибори президенти України в 2019 році. Основні кандидати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають