• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Українські хіти новинки 2019 року

У наш час уявити своє життя без гарної, позитивної музики, яка піднімає настрій, важко. Багато українських, зарубіжних артистів щороку створюють неповторні композиції, які слухають мільйони. Є багато інтернет-платформ, де слухачі можуть прослухати музику, скачати її на свій смартфон, комп'ютер, інший пристрій. Нещодавно в Мережі з'явилися нові українські хіти 2019.
Українські хіти новинки 2019 року

Новинки 2019 роки від українських виконавців

Спочатку 2019 го кілька колективів, українських співаків вже отримали свою увагу від любителів гарної музики, набрали мільйони переглядів в Ютубі завдяки своїм новим композиціям. У число лідерів увійшли такі виконавці:

рок-група Козак Систем з композицією «Мости»;
співачка Рія «Сильна»;
група Хардкісс «Привіт»;
Ірина Білик «З новим роком, Україно!»;
Алексєєв «Як ти там?»;
Меловін «Чудове мить»;
Даша Астаф'єва «Зима.


Рок-група «Козак систем» вже досить давно радують слухачів не тільки в Україні, а й за її межами, хорошою, якісною українською музикою. Раніше деякі учасники колективу співали в «Гайдамаках». У 2019 група представила новий хіт «Мости», який за кілька днів підірвав Інтернет.

Рія (справжнє ім'я Валерія Наливайко) на українській сцені недавно. Тим не менш, вона вже встигла завоювати любов багатьох слухачів. Співає співачка українською мовою, до того ж, сама пише текст композицій. Остання пісня в її виконанні - «Сильна», також українською мовою.

Рок-група Хардкісс відома у всьому світі. Зачаровує вокал солістки Юлії Санін, чудова гра музикантів нікого не залишає байдужим. У репертуарі групи є багато пісень українською, англійською, російською мовою. Українські хіти 2019 року новинки у виконанні Хардкісс - «Привіт», в якій описується біль розставання з коханою людиною.

Ірина Білик привітала українців з Новим роком своєї новою композицією «З Новим роком, Україно!». Пісня співається українською мовою. За словами самої виконавиці, дана композиція є чудовим подарунком, вона здатна подарувати зимову казку всім українцям

Як і більшість романтиків, Алексєєв у своїй новій пісні «Як ти там» використовував тему любові. Композиція розповідає про таємничу дівчині, яку герой композиції шукає серед натовпу.

Після перемоги в шоу «Х-Фактор», тріумфу на Євробаченні, Меловін продовжує радувати своїх шанувальників новими хітами. Один з них - «Чудова мить», яка вийшла напередодні Нового року.

Привітати своїх слухачів нової зимової композицією вирішила Даша Астаф'єва. У порівнянні з композиціями, які співачка виконувала раніше, даний хіт наповнений романтикою, лірикою. Дану композицію для артистки написав соліст гурту «Юркеш» Юрко Юрченко. Текст пісні переносить слухачів у справжню зимову казку. У відео роботі співачка продемонструвала свої акторські здібності.

Деякі українські виконавці привітали Україну з новорічними святами, виконавши відомі, народні композиції (колядки) в новій інтерпретації. Наприклад, Олександр Пономарьов написав пісню в стилі колядки, Альоша використовувала відому пісню «Пречиста діва», заспівала її в новому стилі виконання.
Ірина Білик привітала українців з Новим роком своєї новою композицією «З Новим роком, Україно!»
Українські хіти новинки 2019 року

Де і як можна скачати хіти

Завантажити українські хіти можна на спеціальних музичних платформах, де слухачам пропонується список популярних композицій.
Можна також скористатися програмою Торент, яка дозволяє завантажувати файли на комп'ютер. Є ще одна програма - «Media Get», в якій є бібліотека фільмів, музики. Подивитися кліпи, відео роботи популярних хітів можна в Ютубі.
Українські хіти новинки 2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають