• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року

З кожним роком правила в'їзду в країну, процедура митного контролю постійно змінюється, з'являються нові правила. У число тих, кому утруднили перебивання на території України входять жителі Російської Федерації. До чотирнадцятого року, до початку військового протистояння на Донбасі, росіяни могли подорожувати країною за звичайним паспортом. Починаючи з п'ятнадцятого року, правила приїзду, перебивання в Україні для громадян Росії кардинально помінялися. В'їзд в Україну для росіян в 2019 році внесла свої корективи.
В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року


Нові правила в'їзду: кого пропустять, кого ні

Двадцять шостого листопада дві тисячі вісімнадцятого року депутатами Верховної Ради було прийнято рішення про введення воєнного стану. Під умови посиленого контролю потраплять десять областей: Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк, Суми, Харків, Вінниця. Такі заходи були відповіддю на захоплення росіянами українських кораблів, захоплення моряків в полон на території Криму. Положення діяло рівно один місяць, до двадцять сьомого грудня. У зв'язку з воєнним станом посилилися умови в'їзду іноземців в Україну. В'їзд в Україну з 2019 року здійснюватиметься за такими ж правилами, як і в попередньому році:

для початку необхідно буде зареєструватися в електронній системі Міністерства закордонних справ;
якщо росіян їде в гості до родичів, йому для початку потрібно отримати запрошення від рідні;
люди, які мають громадянство іншої держави, повинні мати при собі закордонний паспорт нового зразка (пластиковий), на якому будуть вказані всі дані про людину, в тому числі його відбитки;
люди, які не мають громадянства або не оформили пластикові паспорти, мають шанс пройти митний контроль зі звичайним паспортом, при цьому у них будуть братися відбитки пальців;
після приїзду громадяни Росії повинні зареєструвати тимчасове проживання, бажано раніше приїзду зняти кімнату, зробити бронь в готелі, показати на митниці документ, що підтверджує реєстрацію;
при собі необхідно мати достатню суму грошей (готівка, гроші на карті), потрібно довести, що іноземець має достатню суму для подорожі);
термін перебирання обмежений, росіянин може перебувати в країні три місяці.


Без зайвих перешкод пропустять:

людей, які обслуговують мандрівників в транспорті (стюардеси, екіпаж корабля, провідники поїздів);
дипломатів, консулів;
росіян, які приїхали на похорон близького родича;
майбутніх абітурієнтів, туристів;
громадян, які мають документ-підтвердження про наявність українського громадянства;
людям, які можуть чітко пояснити мету свого перебування.


В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року


При перетині кордону необхідно мати таку документацію:


паспорт закордонного характеру;
документ, що підтверджує наявність тимчасового житла;
квиток назад;
якщо людина подорожує, необхідно показати путівку;
в разі поїздки з метою навести родичів, необхідно при собі мати їх запрошення;
в разі поїздки по роботі, потрібно показати запрошення від компанії, підприємства;
підтвердження про наявність достатньої суми грошей (можна показати готівку в українській валюті, виписку з банку, що на карті є необхідна сума).


Хоч військовий стан було скасовано, правила приїзду в Україну з боку Росії залишилися колишніми: не пускатимуть представників чоловічої статі від шістнадцяти до шістдесяти років. Чи не пустити в країну також можуть іноземців без вагомих цілей поїздки в країну, особам без необхідної документації, іноземцям, які знаходяться в Україні понад установлений строк.

Такі правила діють з початку п'ятнадцятого року, для іноземців деяких країн в'їзд на Україну з січня 2019 го дещо зміняться.

Правила в'їзду з січня 2019

Міністерство закордонних справ України створило спеціальний проект, що стосується перетину кордону. Назва проекту - це віза, яка діє для п'ятдесяти двох країн.
В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року


Поїздку в іншу країну з такою візою можна здійснювати зі наступних причин:


поїздка по роботі;
запрошення в гості до родичів, друзів;
подорожувати;
поїздка в Україну лікуватися;
поїздка з метою відвідати музей, концерт.


Така віза також видається журналістам, іншим співробітникам ЗМІ, щоб вони могли безперешкодно виконувати свої робочі обов'язки.

Оформити документ просто. На порталі Міністерства закордонних справ є спеціальна вкладка «Оформити е-візу». Досить зареєструватися на цій платформі, заповнити всі необхідні дані, оплатити послугу. Крім даних, які потрібно вказати, знадобляться сканування всіх необхідних документів (особистий документ, запрошення від родичів, друзів, представників компанії, якщо це робоча поїздка).

Проект має багато переваг, серед яких швидке оформлення візи, можливість подачі документації в електронному варіанті, без необхідності відвідувати кабінет, стояти в довгих чергах.

Існує кілька типів віз:

документ, що дозволяє в'їхати в країну, виїхати, коли закінчиться термін перебування (одноразова віза);
віза, що дозволяє відвідувати країну два рази під час її дії (дворазова);
є віза, що дозволяє скільки завгодно разів в'їжджати на територію іншої держави, термін перебування - дев'яносто днів, відвідувати країну, залишатися на такий термін можна протягом шести місяців, поки діє дозвіл на перебивання (багаторазова);
для робочої, освітньої мети, тимчасового проживання до отримання громадянства видається окремий вид візи - довгострокова.


Нові правила в'їзду в Україну для росіян з 2019 року можна прочитати на сайті закордонних справ.

Які правила діяли раніше?

Перед початком військового конфлікту росіяни могли приїжджати в українську державу по простому паспорту, одержаних за місцем проживання. Дозволений термін перебування в країні залишився колишнім - дев'яносто днів з дня перетину кордону. Митний контроль здійснювався за спрощеною процедурою. З документів досить було мати документ, що посвідчує особу. Багато хто запитує, чи потрібно оформляти візу росіянину? Відповідь - візи не потрібно. Такі правила діють зараз, між двома країнами діє режим безвіза.
В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року

Змінилися також правила поїздки з людьми до вісімнадцяти. В'їзд в Україну з 1 січня 2019 з неповнолітніми буде можливий при наявності у дитини окремого документа для закордонних поїздок (закордонний паспорт). Деякі правила подорожі з дітьми залишилися колишніми: дітей до десяти років одних в транспорт (літак, потяг) не пускають, якщо малюк їде за кордон з мамою, татом, досить показати свідоцтво про народження. Бувають ситуації, коли з дитиною їде бабуся, дідусь, друзі сім'ї, інші дорослі. В такому випадку необхідно оформити дозвіл на вивезення неповнолітньої, запевнити документ у нотаріуса. Для подібної процедури не обов'язково присутність обох батьків, досить тата, мами. У довіреності повинна бути вказана точна дата повернення додому. Якщо дорослий перетинає кордон, щоб передати дитину родичу, потрібно також надати особисті дані супроводжуваного.
В'їзд в Україну для росіян з 1 січня 2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають