• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Яка буде зарплата ДСНС в Україні в 2019 році. Підвищення

Реформи останніх років спрямовані на стабілізацію економічної ситуації в країні. Нові програми розвитку були впроваджені практично в усіх галузях держави. Не стала винятком і ДСНС. Високий рівень корупції і застаріла система функціонування служби спровокували гостру необхідність у визначенні майбутнього статусу служби.

Було піднято питання про можливу реорганізацію ДСНС і розпуск рятувальників. Але в зв'язку з почастішанням надзвичайними ситуаціями уряд змушений скасувати рішення. Робота в важких і небезпечних умовах повинна оплачуватися на гідному рівні. Громадськість давно цікавиться коли ДСНС підвищать зарплату в Україні і забезпечать рятувальників сучасним обмундируванням.
Яка буде зарплата ДСНС в Україні в 2019 році. Підвищення


Яких змін слід очікувати?

Експерти планують поступову реалізацію програми реформи протягом 3 років. Точні терміни впровадження поки не визначені і залежать від безлічі факторів. В першу чергу від політичної обстановки в країні. При розробці програми орієнтувалися на модель роботи іноземних підрозділів. Досвід зарубіжних колег дозволив визначити ключові напрямки реформи. До них відноситься наступне:

Модернізація службового автопарку. Через застарілі автомобілів, які потребують ремонту, втрачається дорогоцінний час. У деяких ситуаціях ціною зволікання стає чиєсь життя.
Виділення коштів на придбання нового обладнання. Використання захисних костюмів і сучасних моделей техніки дозволяє знизити ризик отримання травми під час роботи.
Реорганізація кадрової системи. Завдяки комплексному підходу до навчання і прийому на роботу штат поповнюється молодими професіоналами, які постійно підвищують рівень кваліфікації. Жорсткі критерії відбору та конкурсна основа змушують службовців серйозно займатися підготовкою.
Строгий контроль діяльності служби.
Забезпечення рятувальникам гідних умов роботи і високого рівня соціального захисту.


Зміни спрямовані на структуру служби, яка повинна відповідати європейським стандартам. Відповідно буде збільшуватися і грошове забезпечення. Заплановане підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році має знизити прояв корупції.

Яка буде зарплата ДСНС в Україні в 2019 році. Підвищення

Кадрові перестановки

Один з ключових етапів програми передбачає новий підхід до формування рятувальних бригад.
Комплектація штату служби проводиться за рахунок створення груп добровольців, кількість яких визначається окремо для кожного міста. Таку практику розробники програми запозичили у європейських колег. Добровільний формат служби дозволяє скоротити зайвий персонал і рівномірно розподілити навантаження між співробітниками. Заощаджені в результаті реформи кошти спрямовуються на фінансування ДСНС, в першу чергу на збільшення окладів рятувальникам.

Нові обов'язки представників служби включають проведення інспекцій, в результаті яких відповідальність нестимуть страхові компанії. Таке рішення спрямоване на зниження кількості надзвичайних ситуацій, що виникають через недбале ставлення персоналу до роботи. Загроза у вигляді можливого відшкодування збитку підприємству стимулює співробітників сумлінно і відповідально виконувати посадові обов'язки. В процесі реалізації програми запланована участь зарубіжних представників, передовий досвід яких прискорить процедуру впровадження змін.

Особливості оплати праці

Для відповіді на питання скільки отримуватимуть українські рятувальники необхідно детально розглянути механізм нарахування зарплати. Крім посадового окладу передбачаються доплати за стаж і роботу в особливо небезпечних умовах. Практично у всіх відомствах держави були проведені реформи, які спрямовані на забезпечення нормального рівня життя співробітникам. Фонд оплати праці співробітникам ДСНС залишився незмінним. Модернізація служби вимагала виділення значної суми коштів, якої в бюджеті України немає.

Урядом було розглянуто варіант про розформування ДСНС, але від нього довелося відмовитися. Рятувальники виступають запорукою ліквідації лих, їх злагоджена професійна робота дозволяє швидко реагувати в надзвичайних ситуаціях. Тому рішення розпустити персонал в цьому випадку невиправдано, тому що ризик виникнення нещасних випадків збільшується в кілька разів.

У зв'язку з обмеженим фінансуванням про кардинальні зміни годі й казати. Поетапне впровадження програми реформи протягом декількох років дозволять усунути недоліки в роботі структури, серед яких виділяють високий рівень корупції. Гідна зарплата співробітникам ДСНС в Україні виправить ситуацію і знизить відсоток хабарництва.


Принципи індексації зарплати

Нестабільна економічна ситуація і постійно зростаючі ціни спровокували необхідність перегляду суми оплати праці.
Поки офіційної інформації про конкретні цифри не надходило. Розмір окладу буде залежати від результату перших етапів реформи. Обмежений бюджет держави не дозволяє різко збільшувати фонд оплати праці. Але індексація зарплати ДСНС в Україні в 2019 році здатна вирівняти співвідношення відсотка інфляції і заробітку рятувальника.

Буде запроваджено загальний алгоритм нарахування для всіх співробітників з урахуванням відповідного тарифного коефіцієнта. Залежно від посади зарплата становитиме від 5 900 до 10 000 грн. Оплата праці керівного складу служби в 2 рази вище, ніж оклад простого співробітника.
Яка буде зарплата ДСНС в Україні в 2019 році. Підвищення


Загроза масового скорочення

Проблема нестачі кадрів у службі змусила уряд прийняти рішення про формування груп добровольців. Жорсткі критерії відбору проходять кандидати з високим рівнем фізичної підготовки. Створення таких бригад сприяє усуненню проблеми комплектації штату, і виділенню зекономлених коштів на реформу структури служби.

Рішення про скорочення співробітників ДСНС в 2019 році в Україні дозволяє оптимізувати фінансування галузі та зменшити нецільові витрати. В першу чергу звільнення очікуються в підрозділі пожежної інспекції. Обов'язки перевірки підприємств на дотримання встановлених норм безпеки передані страховим компаніям, що дозволяє скоротити кількість інспекторів.

Впровадження змін направлено на посилення боротьби з корупцією.
Яка буде зарплата ДСНС в Україні в 2019 році. Підвищення
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають