• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Прогноз погоди в Україні на січень 2019 року

Січень - це середина зимового періоду, але в багатьох державах в цей момент суворий час року тільки починає «набирати» обороти. Щоб визначити погоду в Україні на січень 2019 можна звернутися до прогнозів синоптиків або до мудростям з народу. І той, і інший методи визначення кліматичних умов можуть виявитися помилковими. І все ж, дізнаємося, яким очікується стати морозний січень у Україні.
Прогноз погоди в Україні на січень 2019 року


Прогнози від синоптиків


Січнева погода в Україні мало чим відрізняється від грудневої. Єдине, в середині зимового періоду частіше спостерігаються морози, більше йде сніг, а на небі майже завжди світить яскраве сонечко.

За попередніми даними від синоптиків прогноз погоди на січень 2019 року в Україні вельми сприятливий. Початок місяця стане морозним, в новорічні свята температурні режими на стовпчиках термометрів сягнуть -10 градусів.

Необхідно відзначити, що кліматичні умови сильно розрізняються залежно від місця розташування певного регіону. Наприклад, в горах на початку місяця стовпчики термометрів можуть показати режим, рівний -17 градусів. У південній стороні держави, навпаки, очікується потепління, там температура повітряного середовища не опуститься нижче -5 градусів.

З середини січня українцям потрібно приготуватися до постійних сюрпризів. Практично до закінчення місяця в природі буде спостерігатися то відлига, то заморозки. Морози в Україні ніколи не бувають тривалими. Також статися і в майбутньому році, найдовші морози триватимуть не більше 3 діб.

З середини місяця збільшиться і кількість зимових опадів. У північних містах країни вірогідні снігопади, які стануть причиною дорожніх пробок. На південній території країни плюсова погода і вологий сніг спровокують появу сльоти, яка, в свою чергу, є першопричиною для розвитку вірусних і респіраторних епідемій.
Прогноз погоди в Україні на січень 2019 року


Прикмети про погоду в січні

Наші предки намагалися визначати погодні умови за допомогою аналізування та порівняння. Саме таким чином і створювалися народні прикмети. Суть народних мудростей в зразковому визначенні погодних умов, жодна з прикмет не може вказати точно, які температурні режими очікуються в той чи інший день.

В наші дні актуальність народних мудростей потроху вщухає, люди більшу довіру висловлюють прогнозами від синоптиків. І все ж, скидати «з рахунків» народні прикмети не можна, адже нерідко саме вони стають правдивими в порівнянні з прогнозами фахівців.

Отже, якою буде в січні 2019 року погода в Україні?

Визначити січневу погоду можна за кліматичними умовами березня. Якщо по весні погода прохолодна і дощова, то суворим і засніжених стане і зимовий місяць. Коли в березні яскраво світить сонечко і в повітрі відчувається «аромат» весни, то січень стане привітним, трішечки морозним, але аж ніяк не суворим.
Погода в середині морозного пори року вказує на кліматичні умови майбутнього літнього періоду. Сирий і мінливий січня обіцяє прохолодне літо.
Про настання швидких морозів можна дізнатися з поведінки синичок. Якщо маленькі пташки поспішають прилетіти ближче до оселі людини, то дуже скоро в природі почнуть панувати суворі і тривалі морози.
Засніженій і, можливо, рясний і тривалий снігопад визначається по «похмурого» січневого неба. Якщо небо набуває сіруваті відтінки, то на наступний день можна чекати сильного снігопаду.
Визначати погоду в січні допомагають і домашні тварини. Наприклад, якщо кішка згортається «калачиком» і намагається ближче лягти до опалювальних приладів, то можна сміливо незабаром чекати морози і вітру.
А ось про теплих зимових днями пророкує веселе щебетання пташок - синичок і горобців.

Прогноз погоди в Україні на січень 2019 року

Сприятливі числа січня

Для більшості українців січня пов'язаний з настанням знаменних святкових днів. Новорічні свята люблять і дорослі, і абсолютно всі дітлахи. Як правило, на вихідні і святкові дні люди планують подорожі, поїздки або інші важливі справи. Щоб заплановані справи принесли позитивні результати, рекомендовано заздалегідь визначати сприятливі дні в місячному календарі на січень 2019 року в Україні.

Місяць починається зі стадії спадання місяця. Триватиме етап до 5 включно числа. Дати сприятливі для ремонту, нетривалих подорожей і зустрічей з друзями.

З 7 і по включно 20 січня також сприятливий період, в цей момент на небосхилі починає сяяти зростаюче нічне світило. Момент ідеальний для реалізації службових завдань, відновлення партнерських відносин і створення міцного любовного союзу.

Після 24 числа і до завершення місяця рекомендовано зайнятися здоров'ям. В означений момент починаються сприятливі дати, які можна присвятити загартовуванню, корекції фігури, зміцненню імунітету.
Прогноз погоди в Україні на січень 2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають