• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Яка буде інфляція в січні 2019 року в Україні. Індекс

Україна абсолютно заслужено є державою з одним із найвищих рівнем інфляції серед всіх країн Європи. Буквально все ЗМІ постійно обговорюють інфляційні показники, які практично «вбивають» економіку країни, тому немає нічого дивного в тому, що інформація про те, якою буде інфляція за січень 2019 року в Україні, хвилює величезна кількість людей.
Яка буде інфляція в січні 2019 року в Україні. Індекс


Що каже влада?

Якщо вірити словам Володимира Гройсмана, то в державному бюджеті на наступний рік рівень інфляції закладений на показниках, що не перевищують 8%. Якщо говорити точніше, то інфляція, на думку уряду, не повинна перевищувати позначку в 7,4%. Відповідно, ніяких кризових явищ для економіки не буде, і звичайні люди можуть зітхнути з деяким полегшенням, тому що вартість продуктів і комунальних послуг, нехай і буде рости, але не такими високими темпами як раніше.

Небезпека високого рівня інфляції

Потрібно сказати, що рівень інфляції в січні не буде занадто високим через те, що шокуючі показники інфляції дуже швидко створили проблеми для ряду звичайних українців, про що почали активно говорити міжнародні експерти. І саме вони запропонували створити спеціальний план пожвавлення економічного стану країни і зменшення рівня індексі споживчих цін.

Природно, на реалізацію плану потрібно чималу кількість часу, а тому інфляція і по сьогоднішній день залишається на досить високому рівні. Окремою проблемою є ще й те, що представники уряду славляться тим, що вони постійно роблять занадто позитивні прогнози, тому точної впевненості в тому, що індекс інфляції за січень 2019 року в Україні буде саме таким, як вказано вище, тобто менше 8%, на жаль немає. Останній раз чиновники говорили про те, що їм вистачить коштів для стабілізації інфляції на рівні близько 7-8%. При цьому в подальшому подібні зміни повинні стати основою для подальшого зниження інфляції до 4-5%, що є цілком вдалою для української економіки цифрою.

Однак поки (якщо говорити відверто) владі не вдалося сильно вдало реалізувати навіть свої минулі прогнози. І саме тому потрібно уважно стежити за всю доступну інформацію і вміти під неї підлаштовуватися. Більш того, ряд експертів вважає, що, найімовірніше, інфляція і далі буде триматися на звичному рівні і складе мінімум 10%. При цьому її рівень буде залежати від стану економіки і політики властей, яку вони будуть в подальшому вести.

Не можна не сказати ще й про те, що фахівці попереджають, що рівень інфляції в майбутньому може бути знижений штучно (нехай і на короткий термін). Тим більше окремо треба згадати про істотну обмеженість країни в фінансових ресурсах, що призводить до скорочення фінансування деяких галузей промисловості, при цьому величезна кількість коштів іде на впровадження реформ в різних галузях, і це поступово виснажує економіку.

Цікаво ще зауважити і те, що навіть зміни на краще - зростання зарплат і соціальних стандартів, наприклад, призводить до зростання інфляційних показників, тому в таких умовах робити будь-які прогнози досить складно.
Яка буде інфляція в січні 2019 року в Україні. Індекс

Невеликий висновок

Досить велика кількість уваги приділяється прогнозам про те, якою буде інфляція в Україні в січні 2019 року, причому думки експертів з цього приводу зустрічаються досить суперечливі. При цьому хтось вважає, що держава дуже швидко вийде зі стану економічної кризи, а хтось каже, що інфляція і далі буде залишатися однією з найбільших проблем, що вміщають відновленню економіки держави. Залишається тільки стежити за поточною інформацією і робити відповідні висновки.
Яка буде інфляція в січні 2019 року в Україні. Індекс
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають