• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Підвищення зарплати залізничників України в 2019 році

Деякий час назад залізничної галузі приділялося чимало уваги. Робота в цій галузі вважалася досить престижною. Незважаючи на той обсяг роботи, який співробітникам доводилося виконувати, люди отримували за свою працю дійсно високі зарплати. Але через економічну кризи і серйозної нестачі коштів, ресурсів, ситуація серйозно змінилася. Тому зараз проблем цієї сфери приділяється не так багато уваги. Зовсім недавно політики повідомили оклади і загальний дохід працівників. Ось чому все частіше стали звучати питання про те, коли залізничників підвищать зарплату в Україні.
Підвищення зарплати залізничників України в 2019 році


Вплив нового начальства на розвиток сфери

Ще в 2016 році відбулася одна вельми резонансна подія. Тоді влада України поставили на посаду керівника «Укрзалізниці» В. Бальчуна. Проблема полягала в тому, що ця людина не мала відповідної освіти, знань і умінь. Він взагалі не мав ніякого відношення із залізничною сфері, а тому він не розумів всієї тонкості функціонування системи. Однак ця людина зуміла зібрати хорошу команду, в результаті чого почалася реалізація реформи даної галузі.

Очікується, що впровадження положень реформи призведе до серйозних змін і реорганізації роботи всієї служби. Перша і найголовніша задача - це боротьба з навислої над службою корупцією, яка вже буквально вкоренилася в системі. Як приклад можна розглянути стандартну ситуацію з тендерами на великі грошові суми. Тендери виграють підставні люди, а гроші потім використовуються зовсім не за призначенням. Нове керівництво служби гарантує, що буде продовжувати активну боротьбу з корупційними проявами, поки проводяться операції і операції не стануть повністю прозорі. Наступне важливе питання - модернізація і закупівля нової техніки, адже більшість поїздів і електричок просто застаріли. Внаслідок чого значно збільшиться безпеку і комфорт перевезень.

У самій реформі нічого не сказано про те, чи буде проводитися скорочення залізничників в 2019 році в Україні. Однак керівництво служби обіцяє, що нечесні і некваліфіковані співробітники будуть звільнені в першу чергу. При цьому будуть проводитися спеціальні приховані перевірки, щоб визначити хабарників і нечесних співробітників. Зекономлені кошти будуть спрямовані на реалізацію положень реформи, збільшення зарплат та інші потреби служби. Поки це всього лише плани, а тому самі результати скорочення можна буде дізнатися лише через кілька років, коли чистка закінчиться. Якщо скорочення виявляться занадто серйозні, то деяким депо доведеться просто закритися.
Підвищення зарплати залізничників України в 2019 році


Як складуться справи з індексацією?

Природно, не всі повірили в значні зміни, які чекають представників залізничної сфери. В цьому немає нічого дивного, адже країна не має в своєму розпорядженні достатню кількість коштів і можливостей. Перший час ніяких змін не спостерігалося, а тому почалися протести і загальні хвилювання. Залізничники хотіли, щоб їм не тільки збільшили оклад і загальний дохід, а ще й надали надбавки і доплати. Протестувати довелося чимало, але в результаті співробітники сфери домоглися свого. Згідно найважливішим новин, індексація зарплати залізничників України в 2019 році все ж буде проводитися. При цьому надбавки будуть нараховуватися на основі всіх аспектів чинного законодавства. Однак при недостачі коштів виплати можуть перестати індексуватися, а тому слід уточнювати інформацію за місцем роботу або ж по дзвінку на гарячу лінію служби.

Немає нічого дивного в тому, що звичайні залізничники вимагають підвищення свого грошового забезпечення, адже в той же час глава «Укрзалізниці» за місяць отримує майже півмільйона гривень. У той же час його обсяг роботи серйозно відрізняється від обсягу роботи рядового співробітника. Якщо все пройде добре і реформа дійсно спрацює, то тоді зарплата залізничника України 2019 нарешті зросте, що зробить професію знову престижною і затребуваною.

Окремо варто сказати про те, що вже є перші позитивні зміни. Наприклад, масові заворушення призвели до того, що керівництво служби прийняло рішення про скасування обов'язкового продажу товарів під час перевезення пасажирів. Раніше провідникам потрібно було виконувати якісь плани, продаючи на певну суму солодощі, напої та іншу їжу. Якщо план не виконувався, то тоді накладалися штрафні санкції або доводилося самостійно викуповувати нереалізовану продукцію. Більше подібних вимог вже не буде, це суттєво зменшить навантаження і тиск на співробітників.
Підвищення зарплати залізничників України в 2019 році

Чого варто чекати в результаті?

Отже, «підвищення зарплати на Укрзалізниці» планується проводити за будь-яких умовах. Але поки влада не оприлюднили жодних точні х даних про те, коли саме буде проводитися підвищення грошового забезпечення та на які суми. Перші зміни заплановані на початок 2019 року. Зростання буде досягати як мінімум 10%. Але в хороших умовах можливе зростання і до 20%. Ось тільки не всі отримають однакові надбавки до зарплати. Все залежить від того, яку роботу виконує співробітник. Якщо він просто перевозить пасажирів, то зростання може скласти до 20-25%. Але робота людини полягає в перевезенні особливо небезпечного вантажу, то тоді його надбавки будуть в рази вище.

Представники служби зробили попередні підрахунки, після чого заявили, що вже в першому кварталі співробітники залізничної сфери повинні заживуть набагато краще. Очікується. Що їх зарплати виростуть на четверту частину. Крім того, вплив також буде мати загальне підвищення соціальних стандартів, в тому з загальне підвищення заробітних плат всім українцям. Також є інформація про те, що такі підвищення планується робити хоча б пару разів на рік. Якщо у країни дійсно вистачить можливостей і ресурсів на реалізацію всього задуманого, то професія обов'язково знову стане престижною і затребуваною.

Але експерти запевняють, що радіти зарано, так як насправді економічна криза все ще нікуди не подівся і зараз у країни є більш важливі потреби і потреби. Саме тому фінансування реформи і самої галузі може істотно скоротитися. Тоді збільшення будуть маленькими, але постійними. Ще обов'язково повинна бути виплачена 13 зарплата залізничникам, але це станеться лише після підведення підсумків минулих років. Іноді мова заходить про загальне збільшення тарифів на перевезення вантажів і пасажирів. Це як раз таки викликано нестачею коштів. Насправді це вимушений крок, інакше служба попросту буде працювати собі в збиток. Тому звичайним людям варто відразу приготуватися до подорожчання проїзду.

Чи всі задоволеними змінами?

Деяких співробітників слова про реформу і прийдешніх нововведення сильно надихнули. Але є такі люди, які просто не повірили почутому і почали критикувати зміни і плани начальства служби. Такі люди відкрито говорять, що підвищення зарплати залізничникам в Україні - це звичайні порожні слова. Вважається, що саме за допомогою таких гучних обіцянок новий керівник служби спробував втертися в довіру до рядових співробітників і не посіяти при цьому паніку, невдоволення. Велику роль відіграє те, що впровадження реформи займе дуже багато часу. Провести всі зміни за рік або два просто неможливо, на це доведеться витратити як мінімум п'ять років. Експерти наполягають на тому, що залізничній сфері сильно не вистачає уваги іноземних інвесторів і бізнесменів. Згідно їх словами, потрібно терміново знайти людей, які захочуть інвестувати свої кошти в «Укрзалізниці».

Саме такими є останні новини «Укрзалізниці» щодо підвищення зарплати. Поки перспективи не такі позитивні. Однак реформатори буквально гарантують зміна розміру грошового забезпечення в кращу сторону. Ось тільки все буде прямо залежати від того, яке політики запланують фінансування галузі. Також потрібно правильно спрямувати зекономлені кошти, які з'являться внаслідок скорочення штату і закриття деяких депо. Однак зараз точної інформації занадто мало, залишається лише чекати офіційних заяв від влади і керівництва служби.
Підвищення зарплати залізничників України в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають