• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році

У антикорупційну програму важливу роль відведено питанню модернізації прикордонної служби, яка перешкоджає поширенню контрабанди. Гідна зарплата прикордонників України дозволяє знизити ймовірність «хабарництва». Уряд прогнозує чергове підвищення окладу військовослужбовцям. Багато українців цікавляться наскільки очікування будуть відповідати реальності.
Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році


Програма модернізації прикордонної служби України

Необхідність в проведенні реформи в зазначеній галузі назріла давно. Основна мета програми полягає у формуванні нового висококваліфікованого складу. Конкурсна основа дозволяє підібрати кандидатів з професійними якостями, які відповідають новим реаліям. Система навчання також зазнала значних змін.

Протягом 12 тижнів стажування має бути вивчено законодавство України, посадові інструкції і порядок виконання обов'язків. Після завершення теоретичного етапу майбутні прикордонники закріплюють отримані знання на практиці. Робота на пропускних пунктах дозволяє на власному досвіді отримати уявлення про службу і сформувати професійні навички.

Залучення іноземних фахівців дозволяє перейняти нові методи роботи і успішно застосовувати їх на практиці. Обмін досвідом підвищує ефективність роботи державної прикордонної служби. Співробітники вчаться використовувати сучасні системи контролю, в тому числі і біометричного. В рамках реформи, яка спрямована на підвищення безпеки кордонів, прийнято рішення про співпрацю із зарубіжними прикордонниками. Основні зусилля спрямовані на взаємодію громадян України та державної служби, запорукою якого виступають свідомість і довіру. Особливу увагу приділяють безпеці документації.

Модернізація системи навчання і підвищена зарплата прикордонника України дозволяють вивести службу на новий рівень. У розробці програми використано позитивний досвід реформи патрульної поліції.
Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році


Підвищення заробітньої плати

Урядом передбачено збільшення середнього окладу мінімум в 4 рази вже з середини січня. Інформація про перший етап змін була надана начальником прикордонної служби. Соціальні мережі містять численні роз'яснення щодо обіцяного підвищення.

Індексація зарплати прикордонникам України в 2019 році залежить від встановленого прожиткового мінімуму. Рядовим співробітникам не варто розраховувати на значне збільшення грошового забезпечення. Підвищення окладу відбувається поступово з урахуванням соціальних стандартів. Аналогічно відбувається збільшення заробітної плати і для керівного складу.

Варто розглянути конкретні цифри. Перша категорія співробітників в місяць отримує 3 300 - 3 500, начальники загонів - до 6 000 грн, регіонального управління - не менше 9 000 грн. Передбачається збільшення розміру надбавки за звання:

для солдатів - більше 500 грн;
для майорів - не менше 1 400.


У службовців з'являється додатковий стимул, завдяки якому підвищується ефективність виконання обов'язків.

Прогнози на найближчий час

З 2019 по 2021 рік розрахунок заробітної плати здійснюється на основі тарифної сітки з урахуванням коефіцієнтів. За базу нарахування буде використовуватися прожитковий мінімум. Загальний відсоток підвищення з урахуванням інфляції становить 6 - 6,5.
Зміни, прийняті в минулому році стали першим етапом реформи. Аналітики відзначають поступове збільшення середнього показника заробітної плати в 3-3,5 рази.

Експерти в галузі фінансів прогнозують підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 практично на 7%. Середній дохід за місяць буде не менше 9 000 грн. Вже через пару років цей показник перевищить 12 000 - 13 000 грн.

Впровадження нової тарифної сітки передбачає різні рівні оплати окремих категорій службовців. Такий принцип нарахування базується на встановленні мінімального рівня оплати. У поточному році зазначений показник становить 4 173 грн. Але при визначенні мінімального заробітку не було враховано прогнозоване збільшення індексу інфляції. Кожен офіційно працюючий українець цікавиться чи зможуть доходи в умовах зростання ринкових цін забезпечити нормальне існування.

Як і в попередньому році основним пріоритетом в питанні фінансового забезпечення виступають зарплати прикордонників і військовослужбовців, які несуть відповідальність за безпеку держави. У бюджеті передбачена окрема стаття витрат на виплату коштів зазначеним категоріям.
Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році

Наслідки реформи

Позитивним моментом змін виступає модернізація системи навчання, яка дозволяє отримати приплив висококваліфікованих службовців. Вибір буде грунтуватися суто на професійних якостях кандидата. Упор на практичне закріплення навичок дозволяє вивчити обов'язки і відпрацювати алгоритм дій.
Другою перевагою реформи виступає підвищення грошового забезпечення та збільшення розміру надбавки за звання. Таке рішення повинно стимулювати склад працювати більш ефективно.

З мінусів деякі фінансові експерти називають скорочення кількості прикордонників в Україні 2019. На офіційному рівні поки коментарів щодо можливого звільнення службовців не надходило. Для безпеки держави важливо, щоб кількість співробітників не зменшувалася.

Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році не враховує реального співвідношення цін. Незалежні експерти вважають, що поступове збільшення окладу неможливо без часткового скорочення службовців. У бюджеті недостатньо коштів, щоб забезпечити гідні умови проживання складом прикордонної служби. Перші результати реформи будуть отримані вже в середині року. Вони дозволять оцінити доцільність впроваджених змін, а також визначити перспективу на майбутнє.
Підвищення зарплати прикордонника в Україні в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають