• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Зарплати прокурорів в 2019 році в Україні

На плечі прокурора лягає чимала відповідальність, адже саме ці люди займаються пошуком і розбором всіх доказів, а також встановленням робітників події. Насправді від якості роботи прокурора безпосередньо залежить, чи покарають в результаті злочинця або його просто відпустять волю. Для багатьох саме встановлення справедливості є головною мотивацією працювати, але в нинішніх реаліях саме заробітна плата часто є головним мотиватором. Згідно останніх новин, зарплати прокурорів України планується в черговий раз збільшити. Представники цієї професії сподіваються, що це не порожні слова і заробітні плати дійсно будуть змінені в більшу сторону.
Зарплати прокурорів в 2019 році в Україні

Чи варто взагалі сподіватися на якісь зміни?

Насправді представники влади обіцяють, що підвищення зарплати прокурорів в Україні планується проводити в обов'язковому порядку. Більш того, ця процедура передбачається реформою прокуратури, яка впроваджується вже пару років. Також творці реформи наполягають на тому, що зміна зарплат прокурорів - це дійсно необхідний захід, адже представники цієї служби частенько страждають через свого службового обов'язку. Проблема полягає в тому, що прокурорам нерідко погрожують розправою самі злочинці і їх життя пов'язана з величезним ризиком. Тому доцільно збільшити зарплати співробітників прокуратури як мінімум до 2000 доларів. Правда, в даний момент у представників влади немає ресурсів і можливостей для такого підвищення, а тому доводиться задовольнятися невеликими надбавками.

Крім того, подібні підвищення зарплат повинні сприяти боротьбі з корупцією в рядах прокуратури. Якщо у співробітників служби будуть дійсно високі зарплати, то їм більше не доведеться брати хабарі, адже коштів вистачатиме на всі потреби і не тільки. Додатково планується встановити суворий контроль над діяльністю прокурорів, а тому за будь-яку корупційну діяльність вони будуть жорстко каратися.

Як і в багатьох інших службах, в прокуратурі планується запровадити проведення переатестації. Це означає, що майже всім співробітникам доведеться підтвердити свої навички і кваліфікацію і показати, що вони володіють всіма необхідними знаннями, яких вимагає займана ними посаду. Ті, хто не пройдуть переатестацію, будуть просто звільнені або переведені на низькооплачувані посади. Заощаджені в такий спосіб гроші планується направити на реалізацію самої реформи, а також на загальне підвищення заробітних плат співробітників служби.
Зарплати прокурорів в 2019 році в Україні

Індексація грошового забезпечення

Ще чимало запитань викликає індексація зарплати прокурорів в 2019 році в Україні. Саме індексація дозволяє хоч якось згладити наслідки постійного зростання рівня інфляції. Оскільки представники влади і служб не встигають самостійно регулювати заробітні плати працівників прокуратури, індексація прекрасно справляється з цим завданням. Саме завдяки процедурі індексації вдається зберегти прибуток українців на тому ж рівні.

Представники влади стверджують, що дана процедура буде здійснюватися до моменту, поки у країни буде вистачати на це грошей, а також поки на те буде причина. Як тільки кризова ситуація в країні погіршиться або ж рівень інфляції різко впаде, індексація проводитися не буде.

Якщо враховувати підвищення заробітних плат, а також нарахування індексації, то виходить, що загальне грошове забезпечення істотно виросте. Однак планується, що після впровадження реформи співробітники прокуратури постануть в абсолютно новому образі. Вони будуть отримувати такі гроші за ускладнену роботу і величезну відповідальність.

Детальніше про зміни

Виходить так, що більше до лав прокуратури не будуть набирати кого завгодно. Це повинно посприяти тому, що середня зарплата в прокуратурі збільшиться хоча б в півтора рази. Гроші більше не розтрачуватимуться на некваліфікованих працівників. Прокурором тепер зможе стати тільки та людина, у якого буде відповідну освіту і хоч якийсь трудовий стаж. Також кожен претендент на місце буде проходити спеціальний відбір, який визнавши відбирати кращих з кращих.

В цілому буде змінено не тільки розмір зарплат, а ще й їх структура. Суть в тому, що тепер збільшиться частка окладу. Таке рішення було викликано тим, що начальство часто зловживала своїм службовим становищем і залишало співробітників без премій. Тепер же оклад складе цілих 80% від розміру всієї зарплати. А ось преміальні виплати будуть встановлюватися в індивідуальному порядку, залежно від служби, посади та інших факторів.
Зарплати прокурорів в 2019 році в Україні

Доплати

Важливим є те, що співробітникам гарантується не тільки оклад прокурора в 2019 році в Україні. У деяких випадках вони можуть розраховувати на доплати. Ці можуть надаватися, наприклад, для компенсації за оренду житла або з іншою метою. В цілому їх розмір може досягати навіть п'яти тисяч гривень, все залежить від випадку. За відмінну служби працівникам покладаються спеціальні надбавки, і навіть особливі премії, які складають чи не половину заробітної плати.

З цього можна зробити висновок, що всі останні зміни спрямовані на зміну заробітних плат співробітників прокуратури в кращу сторону. В результаті вони почнуть отримувати як мінімум в півтора рази більше, що дозволить викорінити корупцію і збільшити ефективність всієї системи. Однак у влади не вистачить ресурсів, щоб за один раз істотно підняти зарплати. Саме тому все буде відбуватися поступово.

Додатково буде скорочення прокурорів в 2019 році в Україні шляхом переатестації співробітників. Дана процедура не торкнеться тих працівників, які відповідають своїй посаді і мають всі необхідні знання, навички. Частина зекономлених коштів буде направлена ​​на підвищення зарплат і забезпечення співробітників стабільними виплатами, решта коштів підуть на реалізацію реформи служби і на інші потреби.
Зарплати прокурорів в 2019 році в Україні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають