• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу

Порівняно з класичними фільмами, серіали покликані занурити глядача в тривалу історію. Вона може тривати навіть роками, залишаючи від серії до серії нерозкриту таємницю. Картини здатні зайняти в зимові мороза і спеку.

Твори «з-за моря» славляться тим, що можуть продемонструвати сюжет, зібраний практично з нічого, де зіграють маловідомі актори. Але глядача неможливо заманити тільки заокеанськими серіалами. Вітчизняне виробництво з року в рік набирає все більшу кількість гідних екземплярів, удостаивающихся світових нагород.

Слід розкрити першу основну таємницю, які саме серіали з'являться на широких екранах в майбутньому 2019 році, а також коли саме чекати довгоочікуваних прем'єр вже улюблених серіалів. Адже найголовніше попередньо дізнатися сюжет серіалу, який тільки планується до випуску, а також підготуватися до приємного перегляду. Список виглядає наступним чином.

«Гра престолів»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Шанувальники серіалу найімовірніше зможуть своїми очима споглядати і відчувати загибель одного з трьох драконів Дейнерис Таргаріен Рейгаля. Смерть настане під час кровопролитної битви за Вінтерфелл. Бран Старк скористається цим моментом і направить власний розум драконівське тіло. Це дозволить на рівних протистояти Королю Ночі, який розташуватися на спині Визериона, перейшов до білим ходакам. У стані, коли Визерион мертвий, він не відчуває ніякого болю. Саме це якість і дасть йому можливість святкувати перемогу над живим побратимом.

Є і ще одна версія розгортання подій, згідно з якою рід драконів залишився повністю живий. Навіть якщо в такій ситуації останнім уцілілим стане Дрогон, він буде здатний зробити закладку яєць. Це виходить із слів у попередніх серіях: «Дракони не мають статі. Кожен з них, то самець, самка».

Дата виходу: квітень-травень 2019

«Джессіка Джонс 3»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Головна героїня серіалу Джессіка Джонс володіє надздібностями, що дозволяє їй справлятися з неймовірними труднощами і перешкодами в житті. Вона не без праці впоралася з Киллгрейвом, вже другий раз влаштувала ритуал похорону своєї матері. Але підступних ворогів на її шляху не стає менше. При цьому дівчина-супергерой страждає від посттравматичного синдрому. Вона виконує роботу приватного детектива на території Нью-Йорка замість кар'єри з порятунку людства. Кожна нова справа хоча б опосередковано має відношення до людей, як сама Джессіка. Тобто, вони також володіють неймовірними здібностями.

Не можна виключати того, що в нових серіях з'явиться Люк Кейдж.

Дата виходу: 15 березня 2019

«Дуже дивні справи 3»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Мати-одиначка Джойс вживає заходів до самостійного пошуку власного сина-підлітка, який зник при невідомих обставинах. У процесі розшуку, вона разом з друзями сина виявляється в містичний світ, де переважають люди з екстраординарними здібностями. До того ж самі події приносять багато таємниць і загадок. Дії на екрані відводять глядачів на 30 років тому, зачіпаючи тему телекінезу, паралельного світу, чудовиськ, з якими постійно доводиться боротися для досягнення мети.

Дата виходу: січень 2019

«Шибайголова 4»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Після страшної аварії на дорозі Метт Мердок сліпне. Але при цьому до нього моментально приходять неймовірні здібності. Органи почуттів у нього помітно відрізняються від інших, оскільки їх властивості збільшилися приблизно в десять разів. Ставши дорослим, він вирішив проявити себе з двох сторін, ведучи відповідну гру. Вдень він не примітний, так як працює звичайним юристом. Але як тільки настає ніч, він перетворюється в захисника, особа якого закрите маскою. Подвійне життя у нього вдається, так як кар'єра правозахисника йде в гору, а нічні пригоди приносять бажаний результат у вигляді переможених сил зла і злочинців.

Дата виходу: 15 березня 2019

«Нюхач 4»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Людина з особливим даром допомагає у розкритті злочинів. У нього підвищені властивості нюху, завдяки яким з легкістю встановлює відбулися факти. Вони не завжди визначаються за результатами проведеної судової експертизи. Це стосується, наприклад, їжі на обід, спільне проведення часу, або знаходження на місці вчинення злочину.

Але самому нюхачу з-за власного характеру дуже важко мати які-небудь відносини з іншими людьми. Це призвела до краху стосунків із дружиною. Син після розлучення не пробачив батька і постійно потрапляє у незрозумілі ситуації. Не дивлячись на постійне витягування батьком колотнеч, взаємності немає ніякої, так само, як і подяки. При цьому у нюхача стає все більше недоброзичливців, які постраждали від сверхдара молодої людини.

Дата виходу: 7 жовтня 2019

«Американська історія жахів»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Відбувається подальше дослідження природи страху. Перегляд кожної серії принесе нові страшні персонажі, основу для нічних кошмарів. Повноцінного сюжету ніхто не розголошує, щоб зберегти інтригу. За словами творця, сценариста і продюсера серіалу Райана Мерфі, від містичних тим вони постараються відійти, зберігши переплетення з раніше продемонстрованих сезонів. Повернеться в зйомки і всім сподобалася актриса Сара Полсон.

Дата виходу: 11-12 вересня 2019

«Люк Кейдж»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Карл Люкас, який є колишнім копом, скоїв злочин, за результатами розслідування якого його відправили відбувати покарання в місця позбавлення волі. Тут його змушують брати участь у підпільних боях, при відмові від яких над ним почали проводити численні експерименти. Це принесло йому деякі навички і надздібності. За рахунок їх він здійснює втечу, так як не бажає проводити решту життя за ґратами.

При цьому він влаштувався на роботу посудомийником, щоб у меншій мірі залучати до себе увагу зі сторони і в тому числі з боку правоохоронних органів. Але з плином часу його знайомі втягують в розборки з місцевими кримінальним авторитетом. Тут і починається повноцінна боротьба, яку почав Карл. За рахунок своїх надздібностей він намагається відновити справедливість. Події, що відбуваються призводять до того, що на життєвому шляху йому зустрічаються люди з минулого.

Дата виходу: 27 серпня 2019

«Американська історія злочинів»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Основа серіалу – факти, що відбулися в житті цілком реальних людей. Але нудні розслідування відіграні з художеством, що дозволяє дивитися кожну історію з задоволенням Черговий великий судовий процес, який запам'ятався в Сполучених штатах Америки. Скандал набуває політичного характеру, де в якості головних героїв виступає Білл Клінтон і Моніка Левінські. У 1998 році між ними був сексуальний зв'язок, не дивлячись на те, що Моніка була його підопічної.

З моменту події пройшло вже багато років. Але тільки тепер розкриються всі таємниці, з-за яких з'явилася велика кількість шуму і чуток. Почалося гучна судове засідання, де і встановлені всі основні факти. Проблем встановлення істини не виникає, так як доказів тут предостатньо. Справжні подробиці тут стоять на одній нозі з художнім оформленням.

Дата виходу: 13 квітня 2019

«Залізний кулак 3»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Батьки спадкоємця багатомільярдної корпорації гинуть в Гімалаях. Це призводить до того, що головного героя, ім'я якого Денні Ренд, беруться виховувати ченці. Протягом декількох років Залізний кулак числиться загиблим разом зі своїми батьками.

В процесі навчання він опановує філософією дзен і кількома напрямками бойових мистецтв. Сила удару в нього стає дуже потужною, і непорівнянна з звичайними бійцями. Коли у нього все склалося, він приймає рішення знову опинитися в сучасному світі. Після поїздки назад в Нью-Йорк, Денні починає повноцінну боротьбу з світом злочинності. Протистояти йому дуже важко, так як за роки навчання він оволодів майстерністю Кунг-фу.

Дата виходу: 10 червня 2019

«Спецагент Арчер»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Не надто доброчесний спецагент в минулому дивом отримав своє місце. Йому допомогли лише певний збіг обставин. Вони допомагали йому на протязі всієї роботи. Тепер же його життя кардинально змінилася, так як він входить в число членів злочинного синдикату, який веде свою діяльність на території всієї планети. І це все після коми, державної роботи та законослухняної поведінки в якійсь мірі. Неймовірні пригоди і постійно нові операції не відходять на другий план і переслідують Стерлінга (кодова назва «Герцогиня») протягом усього сезону серіалу.

Дата виходу: весна 2019

«Південний парк 23»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Четвірка друзів разом з приятелями протягом усього життя втягуються в різні авантюри. Їм немає кінця, і одна переливається в іншу. В якійсь мірі вони розкривають виникають проблем щоденного життя звичайної людини. Те, про що немає бажання говорити або не прийнято розкривати, відображено в новому сезоні серіалу. Затверджені переконання піддаються критиці з боку головних героїв. Фільм для дорослих містить в собі чорний гумор.

Дата виходу: серпень 2019

«У Філадельфії завжди сонячно 14»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Ірландська четвірка друзів продовжує своє існування. При цьому від них ніяк не можуть відстати постійні невдачі, які з'являються все одно на порожньому місці. Протягом свого життя вони намагаються боротися за існування і функціонування дітища в особі пабу «Педді», який, на жаль, не приносить бажаного обсягу прибутку. Якщо все піде не за планом, то він зазнає фіаско і буде закритий.

Товариші беруть максимум зусиль, щоб питний заклад залишалося на плаву. При цьому невдачі могли б інших людей змусити опустити руки. Головні герої їм яро протистоять, перевертаючи до того ж до абсолютно гумористичні ситуації.

Дата виходу: 11 січня 2019

«Рік і Морті 4»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Наукова фантастика знову з'єднується з комедійним жанром. Продюсери вирішили надати нового сезону мультиплікаційний характер. У ньому міститься велика кількість висококласного гумору. У мультфільмі відзначаються пригодницькі історії божевільного наукового співробітника по імені Рик, які ніколи не відмовиться від будь-яких міцних напоїв. Це призводить до появи у нього повноцінно залежно від алкоголізму.

Рік грає разом з онуком Морті, який не впевнений практично в жодній життєвій ситуації. Це створює велику кількість проблем. Вони відправляються в подорож у часі. Але Рік і Морті практично завжди повертаються до того місця, звідки був даний старт. Онук все одно не до кінця розуміє, для чого все це потрібно і який ефект від подорожей.

Дата виходу: 14 вересня 2019

«Викличте акушерку 8»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
У новому сезоні зарубіжної драми знову піднімається нагору феміністська тематика. Події відбуваються в 1950-60-ті роки. Головними героїнями виступають монахині, а також акушерки з неймовірним досвідом роботи в будинку Нанатуса. Останнім доводиться виконувати своє призначення на території покинутого і практично найбіднішого району британської столиці. Протягом дня вони приймають не менше 80 малюків, постійно надаючи допомогу матерям. Перегляд кожної серії змушує глядача подумати про місце жінки у всьому світі, її призначення. Також розкривається тема абортів, їх правомірність, наслідки жебрацького існування в суспільстві.

Дата виходу: січень 2019

«Теорія великого вибуху 12»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Молоді люди, які є головними героями подій в серіалі, продовжують справлятися з життєвими проблемами. Крім основного призначення – заняття наукою, так як вони фізики, вони намагаються покращити особисте життя. Тут у них виникне багато труднощів, так як по сусідству поселяється чарівна дівчина. Знайомство з нею цікаво кожному представнику картини, що привносить у життя нові пригоди.

Дата виходу: весна 2019

«Батьківщина 8»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
За час зйомок трилера з психологічним ухилом, він зміг отримати достатню кількість кінопремій. Це не дивно і заслужено. У сюжеті серіалу розкриваються теми політичних перипетій, а також особистісні взаємини. Все повністю залежить і будується на основі подій, що відбуваються на території Сирії та Іраку. Кожна серія в результаті розповість про те, що станеться з усім світом, якщо змінити верхівку влади в уряді. Це ставитися до Америки і безпосередньо на кожному герою.

Дата виходу: 16 січня 2019

«Нульовий канал»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Серіал має моторошної унікальністю, що виділяє його серед інших новинок кіно. Новий сезон – цілісний і закінчений твір з власним набором акторів. Фахівець з дитячої психології на ім'я Майк Пайнтер приймає рішення повернутися до місця свого народження. Це пов'язано з бажанням розкрити таємниці минулого, які постійно його турбують. У 1980-х роках пропав його брат-близнюк. Але все обставини зникнення завішані таємницями і загадками. Майк починає самостійне розслідування, що породжує неймовірні обставини минулого часу, коли масово зникали діти в регіоні. До того ж це все тісно пов'язано з трансляцією випусків телевізійного шоу, популярного на той момент.

Дата виходу: лютий 2019

«Помаранчевий – хіт сезону 7»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Події і кожен день життя молодої жінки у в'язниці засновані на реальних подіях. Всі будуватися навколо головної героїні Паупер Чепман. Вона жила в Нью-Йорку в благополучній родині. Але склалися життєві обставини відправляють її до в'язниці на 15 місяців. Звинувачення побудоване навколо пособництва колишньої коханої Алекс Воуз в контрабанді наркотичних засобів. Тюремні знайомства зводять її з жінками з важкою долею, серед яких їй зустрічається колишня дівчина.

Дата виходу: 16 червня 2019

«Молодіжка 7»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Історія дорослішання молодих хлопців у хокеї сподобалася і полюбилася всім. Вони змогли перерости з явних аутсайдерів чемпіонату до професійних гравців, впевнено почувають себе на льодовому майданчику. Для цього вони виконали неймовірно довгий і важкий шлях, за яким стежив кожен телеглядач. Тепер історія продовжується. Нові радості перемог і поразок у хокейних змаганнях, відчути кожного гравця, його особисте життя і прагнення до досягнення бажаного результату. Після перегляду кожної серії вийде навіть зробити свого роду висновок про те, чого варта любов, дружба. Повчальні історії будуть цікаві різним віковим групам.

Дата виходу: осінь 2019

«Аванпост 2»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
На планету Земля невідомо звідки напав незрозумілий і нищівного ворог. Залишився абсолютно незначна ділянка території, де залишилися живі люди після трагедії. Місцевість отримала назву «Коло життя», так як всі інші жителі планети загинули. Більшою мірою ділянку чіпляє собою Москви, де розвиваються основні події в картині.

Ті люди, які залишилися живими, які не зламилися і змогли знайти спосіб залишитися в живих, тепер повинні знаходити способи і можливості пристосуватися до навколишнього світу. Інших варіантів існування, крім примирення з тим, що сталося, немає. Саме цей козир – Кінець Світу, розіграний у кожній серії трилера.

Дата виходу: серпень-вересень 2019

«Мажор 4»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Історія Ігоря Соколовського даними серіями буде завершена. Колись він жив поруч з багатим батьком і у нього було все найкраще. Але саме батько змусив його почати роботу в поліцейській ділянці. Таке заняття не відразу сподобалося хлопцеві, але з плином часу запало йому в душу. З плином часу відбувається загибель батька Соколовського, а Ігоря звинувачують у скоєнні вбивства. Тепер йому належить не тільки відійти від того, що його дівчина Віка з відділу поліції вирішила скасувати весілля після звільнення хлопця, але і спробувати відновити свою репутацію в суспільстві і знову придбати чесне ім'я. До того ж завжди треба знайти винного, з-за якого власне Соколовський і постраждав.

Дата виходу: весна 2019

«Вонгозеро 2»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Апокаліптична дійсність повністю поглинула глядача під час перегляду першого сезону заворожливого серіалу. Широко розповсюджується вірус забирає життя багатьох людей, які стають на його шляху. За рахунок цього слід думати тільки про себе, здоров'я та продовження роду. Ніякої цінності на тлі страшного вірусу не мають грошові кошти, багатства і промисловість. Головний ресурс на кожен день – паливо для транспортних засобів, а також страви на кожен день. Провідна позиція дісталася тваринним інстинктам, які залишили за бортом встановлені правила і норми моралі. Все чого хочуть досягти герої серіалу – піти в сторону від страшного вірусу, а також від зустрічі з безумцями, розум яких похитнувся через вибух катастрофи.

Дата виходу: 21 березня 2019

«Барс 2»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Запозичивши у західних колег ідею серіалу, російські виробники адаптували його під вітчизняну публіку і дійсність. Олександр Барс – письменник детективів, який любить жити на широку ногу, вечірки, казино, дорогі будинки. Його книги розкуповуються в лічену мить, що приносить йому пристойні гонорари. Але більша частина фінансів витрачатися на матір і дочку, яка залишилася разом з ним після розлучення з дружиною. На його шляху встає дійсний ловець злочинців – майор Марія Корольова. Він включається в її слідчу групу, щоб знайти серійного вбивства, виконував дії як під копірку сценарію його книг. Паралельно з цим розвиваються стосунки чоловіка і жінки, які з кожним днем стають все ближче один до одного.

Дата виходу: травень-червень 2019

«Маленька барабанщиця»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
На сцені одного з театрів Лондона грає чарівна і талановита Чарлі, яку вербують представники служби розвідки Ізраїлю. Все починається з моменту відпочинку артистки в Греції, де вона знайомитися з Беккером. Правда, наміри у нього абсолютно далекі від романтики. Це робиться для упіймання палестинського терориста. Проведена операція відрізняється неймовірною складністю і небезпекою. Перед нею поставлено важлива мета – зловити невловимого злочинця.

На чолі операції варто офіцер Мартін Курц. Його завдання – переконання артистки в тому, щоб вона зіграла коханку брата терориста, який відбуває покарання у місцях позбавлення волі. Розроблена легенда припала до душі палестинцям, які відвозять дівчину в Ліван.

Дата виходу: перша половина 2019

«Велика маленька брехня»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Головні героїні картини пов'язані між собою через події вбивства в маленькому місті Америки на благодійному балу. Тільки потім з'ясовується ім'я головного злочинця, що вимагає негайного продовження історії.

Велику увагу в новому сезоні буде приділено Бонні, яка зростала не з найкращим батьком. Вона отримала занадто мало уваги в 1-му сезоні, і тепер вся передісторія буде як на долоні. З горем повинна впоратися Селеста, скорботна не тільки по своєму чоловікові, але і ті відносини, які були між ними. Взагалі серіал намагається розкрити різні грані взаємин у родині, між близькими друзями, а також домашньому насильстві.

Дата виходу: весна 2019

«Справжній детектив»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Центральна частина сюжету присвячена зловісної таємниці. Вона розгортається на трьох часових періодах. В таємниці буде перемешено жорстке злочин, величезна кількість людей, плато Озарк. Даний коктейль включить в себе випадкових і невипадкових учасників кожного епізоду. Головні герої – детективи-напарники, здатні прийняти всі зусилля для розкриття будь-якого злочину, навіть самого заплутаного. Через багато років після того, як вони з успіхом завершили гучну справу, вони отримають відповіді на всі питання їх першої спільної роботи.

Дата виходу: перша половина 2019


«Зена – королева воїнів»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Велика кількість зла скоєно жорстокої войовниці Зеной, що має свій власний норов. Їй у всьому допомагає нищівна армія, яка постійно перебувати разом з нею. Всі, хто якимось чином попадався на її шляху і намагався піти всупереч, вона знищувала без жалю. На рахунку Зени і її армії спалені села, вбивства простих людей, пограбування та інші численні злочини.

Але тут відбувається щось неймовірне, так як амазонка повертає своє життя назад, змінюючи повністю все, що було раніше у неї в думках. Зена спрямовує всі сили і здобуті навички для захисту слабких, які не можуть нічого зробити для власної безпеки. Тепер її основне завдання – боротьба зі злом і всім, що з ним пов'язано.

Дата виходу: 2019

«Карнавальна галас»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Вікторіанська епоха. Життя і побут вигаданого міста під назвою Бург. У ньому живуть казкові істоти. Проходячи по вулицями населеного пункту, зустрічаються симпатичні феї, ельфи з довгим волоссям, численні чудовиська і навіть спраглі крові вампіри. Всі вони зробили тут з-за занепаду і краху від війни чарівної країни. У Бург змушена переселитися і іммігрантка Виньетт Стоунмосс. Але з такими переселенцями не дуже хочуть дружити місцеві жителі. Напруга наростає і може початися дійсно кривава бійня.

Але не все так просто, як здається на перший погляд. Кожен житель Бурга не може спокійно жити в містечку, так як навколо його віє постійна небезпека – жорстокий серійний вбивця, який забрав життя багатьох городян. За справу береться приватний детектив, який прагне дістатися до істини і покарати винного, що порушує спокій в тихому місті.

Дата виходу: протягом 2019

«Книга Келвіна»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Події серіалу відбуваються у вигаданому містечку, покритим мороком. Що стосується часу, тут вирішили відобразити недалеке майбутнє. Група молодих людей любить подорожувати і під час одного з польотів їм доводиться виконати аварійну посадку через перебої в роботі техніки. Дана місцевість їм абсолютно не знайома, так як знаходиться далеко від їхнього місця проживання. Але саме це дозволяє їм відкрити очі на багато події, що відбуваються на території їх країни.

Дата виходу: протягом 2019

«Комендантську годину»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Творці серіалу стверджують, що він буде нагадувати щось «Форсаж». Єдина відмінність – виконання в декількох серіях. Нічні гонки проходять на крутих тачках, які оснащені сучасним обладнанням і численним зброєю. Їх шлях починається з території Британії, за напрямом з Лондона до Шотландії. Тим самим вони здійснюють спробу уникнути дії виник тоталітарного режиму. Крім цього кожен учасник перегонів, які повністю суперечать чинному закону, має додатково і особисту зацікавленість, таємниця якої таїтися всередині. Щоб отримати повну свободу від встановленого на рівні уряду комендантської години, слід виграти швидкісну і нещадну гонку, яка відома по всьому світу.

Дата виходу: протягом 2019

«Летять крізь ніч»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Космічні дослідники збираються в одну групу з однією важливою метою – вони хочуть знайти таємничий корабель інопланетян, вирушив на далеку планету. Начебто все починається гладко, і вони відправляються в шлях по переслідуванню даного корабля. Але саме тут і починається все саме цікаве. Під час місії бортовим комп'ютером керує штучний інтелект. З незрозумілих причин він повстає проти всього зібраного екіпажу в той момент, коли вони починають наближатися до судна прибульців. Тепер перед ним стоїть зовсім інше завдання – знищувати кожного учасника експедиції. Вбивства відбуваються одне за іншим. Складнощів додає і таємне командування екіпажем капітаном. Він не з'являється на очі людей, постійно ховаючись від них.

Дата виходу: січень-лютий 2019

«Місіс Флетчер»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Середній вік Місіс Флетчер приніс їй безліч сюрпризів. Після деякого часу перебування в шлюбі, вона розлучатися. При цьому вона ще залишається дуже привабливою жінкою, яка цікава будь-якому чоловікові. Після відправки сина на навчання до коледжу, вона залишається вдома одна. Трохи поміркувавши, вони розуміє, що навколо неї суцільна тиша і порожнеча. В якійсь мірі Місіс Флетчер сприймає події, що відбуваються, як надану свободу, якій терміново треба скористатися. Тепер вона стає повноцінною секс-бомбою, де перед нею відкриваються нові еротичні фантазії, про яких раніше у неї навіть думок не було.

Дата виходу: перша половина 2019

«Благі наміри»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Фантастичний серіал ставить в центральну частину історію демона й ангела, що намагаються запобігти Апокаліпсис. У кожного при цьому є власне завдання. Для демона по імені Кроулі важливо зробити підміну сина аташе з Англії, який ще тільки має з'явитися на світ, на Антихриста. Він співпрацює з ангелом Азирафелем, розуміючи, що з-за кінця світу неприємності будуть у всіх. Вони намагаються зробити все для того, щоб малюк-Антихрист був вихований в добрі щоб уникнути негативних наслідків. Єдина проблема – у загадковий день у лікарні з'являється не тільки зазначений малюк.

Дата виходу: 11 січня 2019

«Пацани»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Під «пацанами» розуміється спеціальний загін центрального розвідувального управління США. Їх основне завдання полягає в утриманні героїв з суперздатності будь-якими можливими варіантами. В іншому випадку вони вийдуть за межі розумного, і на планеті воцарит хаос. При цьому всі супергерої люблять гроші і все, що з ними пов'язано. Часи настали не легкі, що призводить до необхідності використання в досягненні мети будь-яких брудних приймальників з боку «Пацанів».

Дата виходу: початок 2019

«Поселенці»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Іван Корнілов – колись представник підрозділу спецназу. Він керував силовим підрозділом служби виконання покарань. Але життя у нього не складається, так як після серйозного конфлікту з керівництвом пішов травмує розрив з жінкою, яку він так сильно любив. Тоді він приймає рішення взагалі виїхати з російської столиці. Йому надходить інформація, що в одній з колоній-поселенні є вакансія оперативного співробітника, куди він збирається влаштуватися на роботу.

Своє минуле він намагається забути і починає нову сторінку життя. Тепер за ним починають придивлятися самотні жінки – співробітниці колонії, яким дуже сильно сподобався уважний красень. Корнілов це все помічає, але сильно не кидається на жінок. У процесі розслідування злочину на території колонії, він тісно знайомитися з Любов'ю, яка відбуває покарання. Тут і починається нова любовна історія.

Дата виходу: березень-квітень 2019

«Наслідки»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Головний герой по імені Андрій – успішний бізнесмен, у якого все в житті складається саме так, як він сам бажає. Але в один із життєвих моментів він дізнається про те, що одна з трьох дочок не є біологічною, тобто не від нього. Тоді він розлучається з дружиною, забираючи дітей повністю собі. Дружину він не підпускає до них на гарматний постріл, припиняючи будь-які можливі спроби з її боку. Спочатку все було відмінно, але здоров'я Андрія дало тріщину, і йому поставили страшний діагноз – рак. На все про все у нього всього кілька місяців. Це наштовхує на необхідність присутності матері для дівчаток, так як після смерті ніхто не зможе повноцінно про них подбати. Він робить пропозицію своїй дівчині, з якою зустрічається, але випадково стикається з колишньою дружиною. У цей момент у нього в душі знову з'являються почуття, які говорять про те, що любов вже точно не пройшла.

Дата виходу: протягом 2019

«Варта»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Міні-серіал, створений на основі книги Террі Пратчета з циклу «Плоский світ». Головні події картини – співробітники поліції, які ведуть безглуздий спосіб життя. Вони працюють у великому місті Очудноземелья під назвою Анк-Морпорк. На чолі вартою варто Сем Ваймс, який разом зі своєю групою в особі капрала Шнобби Шноббса, капітана Моркоу і сержанта Фреда Колона, кожен день приймає максимальні заходи для боротьби з розгулом злочинності в регіоні. Але всі їх дії показують, що вони абсолютно непридатні для служби на благо держави. Це призводить до постійного зростання рівня злочинності, яка заручилася до того ж підтримкою з боку надприродних сил. Особливо варто згадати мисливця на стражників Карцеру, який здійснює вбивства тільки з любові до процесу. У серіалі з'явиться і лорд Витинари, який є випускником гільдії вбивць і патрицій розглянутого міста.

Тут кожна серія відповідає за конкретну подію або героя: чарівники, відьми, Смерть (сутність чоловічої статі). Останній до того ж з'являється без винятку в кожній серії твору.

Дата виходу: травень-червень 2019

«Ти спиш?»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Кримінальний трилер взяв за основу роман Кетлін Барбер з аналогічною назвою. Протягом всієї картини відбувається розповідь про одержимість кримінальними подкастами на території США. Це все призводить до необхідності витягти з архіву реальні злочини, щоб розібратися з ними докладніше. Але таке копирсання в події, які вже відбулися, приносить достатню кількість негативних наслідків, про які ніхто навіть не здогадувався.

Дата виходу: протягом 2019

«Виверт 22»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Події стосуються бомбардувального полку військово-повітряних сил США, який веде відчайдушну боротьбу під час Другої світової війни. Льотчик Джон Йоссариан щосили намагається залишити службу і попрямувати до своєї сім'ї. Головна мета, яка стоїть перед ним – виконати певну кількість бойових вильотів, планка з яким постійно піднімається урядом країни. Тільки досягнення встановленої норми дозволить йому відправиться додому. Розуміючи неминучість ситуації, він прикидається божевільним, що призводить до бюрократичної пастці. Справа в тому, що існує офіційний документ «Виверт 22», згідно якого при виконанні небезпечних військових місій людина визнається божевільним. Це все відбувається на тлі захисту національної безпеки перед реальною загрозою. Для визнання пілота божевільним, він повинен самостійно подати відповідну заяву. Але сам факт подачі говорить про здоровою думки людини, що виключає одне інше.

Дата виходу: березень 2019

«Хімік»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Жінка працює на урядову організацію США, яка повністю засекречена. При цьому гриф секретності настільки високий, що вона не має навіть власної назви. Але з плином часу керівництво зійшлося на думці, що дівчина може створювати певну загрозу для діяльності організації. Просто так вийти з гри вона не може, і за нею відправляють представника. На допомогу приходить колишній колега, який докладе максимум зусиль для того, щоб жінка залишила службу і чистої вийшла з води. Тільки це дозволить їй почати своє життя з чистого аркуша. За наданим їй планом головна героїня повинна завершити останнє завдання свого роботодавця.

Дата виходу: протягом 2019

«Чистота»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
П'юріті Тайлер («Піп») – молода американська дівчина, яка страждає втратою пам'яті. Вона не знає навіть про те, хто її справжні батьки. Але з цією проблемою вона вирішує впоратися власними силами. Вона починає спілкування з німцем Андреасам Вульфом, який на території Південної Америки створив специфічну фірму. Вона в штаті містить велику кількість хакерів, діяльність яких спрямована на злом будь-яких баз даних. Після цього вся отримана інформація реалізується зацікавленим особам за домовленою ціною. П'юріті Тайлер просто впевнена в тому, що з боку Вульфа буде надана відповідна допомога, яка дозволить їй розкрити багато таємниць власного життя.

Дата виходу: грудень 2019

«Епоха розквіту»Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
Історичний серіал оповідає про події в Росії, які відбулися в далекому XIV столітті, розкривають таємниці палацових переворотів і інтриг при дворі. На території Углича відбувається трагічні події, що пов'язана з позбавленням життя Дмитра, яким належало пізнати секрети монархічної країни. За вбивством стоять найманці. Саме Дмитро і повинен бути стати повноправним спадкоємцем царського престолу. На пошук вбивць спрямовані всі сили від імені царя Федора Романова. Душогуби до нападу готувалися задовго і мабуть мали достатній досвід проведення, так як після себе не було залишено жодного сліду. Їм вдається вийти на слід єдиного свідка, яким стає сотник Отреп'єв, який бачив лиходіїв своїми очима. Але і тут все відбувається проти них, так як він гине при абсолютно нез'ясовних обставинах. Серіал дозволяє пізнати таємниці царського розшуку. Саме вони змогли за довгий час існування розкрити багатьох змовників на території держави.

Дата виходу: протягом 2019
Найочікуваніші серіали 2019 року: список, дати виходу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають