• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Прогноз курсу долара на січень 2019 року в Україні

Останнім часом про фінансову стабільність в Україні припадає лише мріяти. Новини тільки і говорять про те, що представники Нацбанку прагнуть до латання дірок в бюджеті, тим самим набираючи нові кредити, і золотовалютні резерви країни повільно, але вірно зменшуються. Однак при цьому в деяких галузях державного життя все-таки спостерігається деяка стабілізація економічних процесів, що протягом 2018 року виявлялося в його відносно стабільному курсі української валюти. І немає нічого дивного в тому, що українці активно шукають інформацію з приводу того, яким буде курс долара на січень 2019 в Україні.

Прогноз курсу долара на січень 2019 року в Україні

Що кажуть у фінансових агентствах?

Є інформація про те, що протягом 2019 року курс буде плавно опускатися вниз, однак відбуватися це буде лише в деякі проміжки часу, і якщо говорити відверто, то розраховувати на те, що курс зменшиться більше, ніж на гривню, не варто.

Американське рейтингове агентство Standard & Poor`s зробило заяву про те, що на початку 2019 року курс американської валюти по відношенню до гривні можна буде очікувати на рівні 27,5 гривень за одиницю. Однак необхідно брати до уваги, що це не точний прогноз, і остаточні цифри можуть залежати від великої кількості факторів, тому що останнім часом країна переживала вже не один пік і падіння валютного ринку. Хоча складаючи прогноз курсу долара на січень 2019 року треба брати до уваги те, що зазвичай після новорічних свят вартість валюти падає на тлі зниження її затребуваності.

Інші фінансові агентства і незалежні аналітики, в принципі, згодні з даними прогнозом і вони дають приблизно такі ж цифри, проте якщо узагальнити всі наявні дані, то потрібно брати до уваги, що вищевказаний курс - 27,5 гривень за долар - може зменшиться або збільшиться протягом місяця на 0,40-0,60 копійок.

Офіційні думки політиків

Не можна не вивчити тему того, яким прогноз долара в Україні в січні бачать урядовці, які, судячи з останніх новин і подій у світі економіки, нарешті усвідомили наявність проблем у фінансовій сфері країни. Факт усвідомлення проблем проявляється в тому, що з недавніх пір було прийнято рішення закладати в державний бюджет песимістичний варіант прогнозу вартості американської валюти, так би мовити, готуючись «до найгіршого». Саме тому на початок 2019 року влада виклали вартість американського долара на рівні 30,5 українських гривень. І найстрашнішим в даній ситуації є те, що даний прогноз може виявитися цілком виправданим.

Справа в тому, що вартість долара може вирости на тлі того, що влада продовжує політику збільшення показників мінімальної заробітної плати, тому що це питання, як з'ясувалося, має деякі нюанси. Тут економісти простежують логічний ланцюжок: збільшення зарплати тягне за собою підвищення купівельної спроможності громадян, при цьому останні (і це вже доведено) звикли відкладати на «чорний день», тому цілком можна очікувати, що попит на долари почне рости. Зростання попиту тягне за собою збільшення вартості продукту (в даному випадку валюти), тому курс буде рости.
Прогноз курсу долара на січень 2019 року в Україні

Однак вищеописані схеми стосуються глобально всього 2019 року, а щодо того, що буде з доларом в січні 2019 року в Україні, що варто очікувати того, що за одну одиницю американської валюти доведеться платити не менше 30 українських гривень. І як каже більшість експертів, нехай і незалежних, очікувати істотного зниження курсу американської валюти варто не раніше, ніж в лютому, коли всі свята вже будуть в минулому.
Прогноз курсу долара на січень 2019 року в Україні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають