• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Чи буде підвищення пенсії з 1 січня 2019 року в Україні

В сучасний час країна знаходиться в стані економічної кризи (причому досить глибокого) і сьогодні влада акцентує увагу на проблемах соціально незахищених категорій осіб, і саме до них відносяться українські пенсіонери, тому сьогодні варто уважно обговорити питання про те, чи буде підвищення пенсії з 1 січня 2019 року в Україні.

Економічна криза стала причиною багатьох змін, внаслідок яких рівень життя в державі дуже серйозно погіршився, тому протягом довгого часу пенсіонери буквально виживали «на копійки», тому що альтернатив у них ніяких не було. І сьогодні багатьом хочеться отримати позитивні новини про майбутьне.
Чи буде підвищення пенсії з 1 січня 2019 року в Україні

Що каже влада?

Бюджетна резолюція встановлює двократне зростання соціальних виплат і в тому числі пенсійних нарахувань протягом кожного року. І починається ріст якраз на самому початку року, тому можна розраховувати на те, що пенсійні виплати українським пенсіонерам будуть збільшуватись. Потрібно сказати, що резолюція встановлює точну суму зростання, але влада нагадує, що суми можуть змінюватися відповідно до актуальних економічними умовами, тому пенсія в січні звичайним пенсіонерам повинна буде вирости.

Протягом останніх років Україна проходить через етап активного впровадження реформ. Зокрема в минулому році пройшов перший етап пенсійної реформи. У зв'язку зі значним зростанням цін на продовольчі групи товарів, комунальні платежі та інші види послуг, нинішні розміри виплат пенсіонерам не можуть забезпечити належного рівня матеріальної підтримки.

І саме в зв'язку з цим представники уряду повідомляють, що зростання розміру пенсій буде проходити в кілька етапів. І якщо перша хвиля почалася ще в минулому році, то друга хвиля реформування системи доводиться на 2019 рік. Зміни торкнуться доходів не тільки тих громадян, які вийшли на заслужений відпочинок за віком, а й тих, хто отримує пенсію, але продовжує працювати, тому це питання потрібно обов'язково враховувати, обговорюючи індексацію пенсій з 1 січня 2019 року в Україні.

Що потрібно знати ще? В рамках реформи нової реформи здійснюється скасування оподаткування пенсії працюючим пенсіонерам, і раніше тільки деякі громадяни цієї категорії мали право отримувати лише 85% від належного розміру виплати. Після введення в дію змін пенсіонерам, які продовжують вести трудову діяльність, будуть виплачувати всю нараховану суму повністю, що ніяк не може не радувати.

Згідно з планами уряду планується підвищення пенсії працюючим пенсіонерам в 2019 році, як і інших громадян, які отримують виплати за вихід на заслужений відпочинок, на 50% від рівня зростання середньої заробітної плати, а також на половину розміру зростання інфляції. Одночасно з ростом зарплати і показників інфляції буде проведено автоматичний перерахунок пенсійних виплат. Проведення таких дій було заплановано ще в минулому році, коли реформа тільки вводилася в дію.

Чи буде індексація?

Говорячи про те, чи буде індексуватися військова пенсія в січні, потрібно сказати, що в бюджет Пенсійного фонду на 2019 рік були додатково виділені кошти на підвищення розміру пенсії особам, які несли військову службу. Військові пенсіонери будуть отримувати більший дохід вже в цьому році. І це радує, тому що при цьому паралельно є інформація про те, що протягом 2019 року пенсійні виплати зростуть на 150 гривень, і це підвищення буде розбито на дві частини.

Пенсії в наступному році будуть істотно збільшені, тому що влада зробила акцент на тому, що вони будуть перераховувати всі соціальні виплати відповідно до темпів інфляції. Таку заяву зробив Владислав Машкін, причому сталося це ще восени минулого року. Темпи інфляції поки залишаються невідомими, тому за цим питанням потрібно дуже уважно стежити, тим більше новини в питанні нарахування пенсій змінюються буквально зі «швидкістю світла».
Чи буде підвищення пенсії з 1 січня 2019 року в Україні

Спеціальні пенсійні виплати

На окрему увагу заслуговує питання про те, чи буде збільшена пенсія військовим пенсіонерам в січні 2019 року, і особливу роль в цьому питанні відіграють бойові дії, які тривають на сході держави. Число постраждалих людей зростає щодня, і саме тому влада вирішила поступово збільшувати допомогу військовим, адже вони дуже часто допомагають країні в цей нелегкий час, причому збільшуються не тільки заробітні плати, а ще й пенсії для цієї категорії пенсіонерів.

Зараз в державі є велика кількість проблем, які вимагають швидкого рішення. Дуже багато сил і ресурсів направлено на подолання наслідків економічної кризи і всіх її наслідків, що з часом дозволить поліпшити рівень життя кожного українця, скоротити рівень бідності і безробіття, і зокрема поліпшити життя пенсіонерів.
Чи буде підвищення пенсії з 1 січня 2019 року в Україні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають