• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині

Звичайно, можна мирно сидіти під домашній ялинкою і запивати новорічне звернення президента пляшкою традиційного «Радянського» А можна, хоча б у свято, дозволити собі трішки свободи від закостенілих традицій, магія перевтілення або хоча б зміну звичної геолокації. Отже, в яких країнах зустріти Новий рік 2019 так, щоб це сподобалося і символічної його господині – Свинці, щоб було і цікаво, і запам'яталося на все життя?

Китайці радять

В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
Мудрі китайці, призначивши цьому році знак Кабана (або Свині – як кому більше подобається), відразу ж провели паралелі між словами ними властивостями цієї тварини і гороскопами склалися на політичній карті світу державних утворень. Серед них:
 • Данія,
 • Пакистан,
 • Ізраїль,
 • Ісландія,
 • Бірма (М'янма),
 • Малайзія,
 • Аргентина,
 • Бразилія.
 • Не зовсім, правда, зрозуміло, як абсолютно нехаляльную і некошерную господиню року будуть приймати в Ізраїлі, Пакистані та Малайзії Проте, може, саме тому, що її там не їдять, вона ці країни і вибрала для свого заступництва? Втім, залишимо релігійні тонкощі. Зрештою, ми зараз не про них, а про веселою і безтурботною зустрічі Нового року. І зараз спробуємо віртуально оцінити її специфіку в кожній з цих країн, щоб визначити для себе, куди ж все-таки їхати?

  Данія

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  За традицією, 31 грудня місцеві жителі приймають вітання від власної королеви, а в перший день Нового року їх своїм увагою удостоює і прем'єр-міністр. Суто новорічних традицій у Данії небагато – все ж це до мозку кісток лютеранська країна, де шанують католицькі дати Різдва більше, ніж що б то не було. Тому, щоб канікули тут пройшли по-справжньому круто, приїжджайте на тиждень раніше – до 24-го числа, мінімум. Весь цей час на всіх присвячених святу фестивалях і ярмарках продають легендарне датське різдвяне пиво (взагалі-то у продажу воно з'являється ще в першу листопадову п'ятницю). А з 1 грудня вважається правильним вивісити зовні на вхідні двері різдвяний вінок і кожен вечір запалювати в будинках свічки, символізуючи схід різдвяної зірки. Крім огляду визначних пам'яток країни і знайомства з культурою в інші дні, обов'язково варто відправитися на Ратушну площу Копенгагена саме в новорічну ніч, де завжди осередок основного веселощів в місті. А якщо ви тут з дітьми, то краще зміститися в парк Тіволі, де буде відкрито каток, традиційний концерт під відкритим небом і різдвяний ярмарок. Там купа атракціонів для малечі і дорослих, і шанс, що ви відчуєте себе героєм андерсеновської казки, великий, як ніколи. Між іншим, цього парку понад півтори сотні років і одна з його каруселей збереглася ще з моменту відкриття!

  Пакистан

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Цікаво, що хоч це – споконвічно мусульманська країна, до християнської культури тут ставляться дуже лояльно: багато дітей мусульман ходять у місіонерські школи, всі знають, коли основні свята християн і не цураються вечірок в їх честь. Але, це стосується католицького Різдва. Тим більше що запам'ятати його для пакистанців не представляє ніякої складності, адже буквально через день – 25 грудня – в країні надзвичайно важливе свято національного рівня на честь засновника держави Джини. У християнських родинах тут Різдво святкують дуже схоже на Європу чи Америку, і на відміну від ряду інших східних і азіатських країн, тут працює загальноприйнятий григоріанський календар із звичним для нас літочисленням і святами. Отже, і Новий рік святкують усі – у всіх великих містах молодь та інше прогресивно налаштоване населення влаштовує новорічні вечірки, всі туристичні місця, ресторани і кафе декоруються західними різдвяними декораціями. І він у них, як і у більшості європейців – свято не сімейний, на відміну від Різдва. Його завжди зазначають на вулицях міста або в галасливих дружніх компаніях. Хоч державним святом він і не є.

  Ізраїль

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Ізраїльський Новий рік відзначається тричі: Рош Ха-Шана (молодик у місяці тишрее, це у вересні або жовтні), Ту бі-Шват – свято дерев, свято врожаю (20-21 січня, з вечора у вечір, традиційно) і світський за григоріанським календарем, незважаючи на те, що ізраїльське літочислення випереджає європейське на 3761 рік. Останній тут почали відзначати завдяки стає з роками все тіснішим контактам із західним світом, а також за колосального кількості мігрантів з території колишнього СРСР, складових, як і їхні нащадки, вагому частку населення країни. Отже, і традиції вони з собою на нову батьківщину взяли звичні У січні тут досить тепло, тому багато хто намагається вибратися хоча б на вихідні на морське узбережжя – у Ейлат, наприклад. Хоча в Хайфі, Тель-Авіві і Нетанії погода набагато комфортніше для екскурсій і прогулянок, ніж стандартний туристичний сезон, тому вони теж надзвичайно популярні у місцевих, і у туристів. Насправді ж, починаючи з 24 грудня, єврейська земля перетворюється в один безперервний калейдоскоп свят – Різдва всіх конфесій, Новий рік, ви не повірите, навіть Старий Новий рік. Словом колиска всіх релігій і привітна мати емігрантів з усього світу – що поробиш? Але, і цікаво тут надзвичайно. Замість ялинок прикрашають араукарії, влаштовують розважальні програми і концерти під відкритим небом, накривають столи, словом, гуляють, не ділячись на місцевих і туристів, корінних і алія.

  Ісландія

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Ісландці, як і данці, лютерани. Тільки євангелісти – це трохи інше. Хоча вони на питання релігії дивляться куди вільнішими і безтурботно. Але, так як країна дуже любить свою туристичну галузь, для приїжджих з Різдва роблять не менший фетиш, що і в інших країнах Європи. А в іншому, «зелений острів» намагається робити все з надлишком! І різдвяний ночей у них 13 а не 12 і 23-е грудня, не меншої важливості день, ніж усі інші, адже це – День смерті св. Торлакура Торхаллсона. Але, до днів пам'яті тут ставляться досить кумедно – всі веселяться, ставлять ялинку і прикрашають її, дограбливают магазини на предмет скупки подарунків, однак пригощаються найпростішою їжею. Як-ніяк поминки Цікава особливість: всі «нічні» свята ісландці починають святкувати в 6 вечора. І зовсім не тому, що такі всі з себе благонравные і в 22:00 повинні вже спатоньки. І навіть не тому, що на весь світ давно здобули славу запеклих гуляк і пияків, отже, не можуть дочекатися, щоб розпочати свято.
  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Справа в тому, що тут досі дуже сильні давні національні традиції, які кажуть, що день починається в 18:00. Ось так-то Як в Ісландії святкують сам Новий рік? Ой Ось цими двома літерами можна досить барвисто і все описати Більш гучного, запального і навіженого свята ви не побачите ніде на планеті. Крутіше них веселяться, хіба що, мабуть, латиноамериканці. І то, далеко не всі. В клубах, барах і ресторанах, просто на вулиці до ранку гримлять вечірки, нічого не чути від розривали небо всюди феєрверків. А тепер уявіть все це – і на тлі Північного сяйва? Так, на головній площі Рейк'явіка запалюють гігантське вогнище, який і стає епіцентром гулянь

  Бірма (М'янма)

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Бірманці в основній своїй масі – буддисти. Новий рік за їх календарем десь у проміжок між 12 і 17 квітня (місячна традиція). Святкують його три дні і надзвичайно яскраво, пов'язуючи його прихід з благословенням богів дощу (місцеві Дід Мороз і Снігуронька). На вулицях в цей час проходять барвисті фестивалі води, проводяться силові змагання, все нестримно шумлять і веселяться. Але, це зовсім не означає, що в Новий григоріанський рік в цій країні робити нічого, адже туристична галузь тут зараз переживає справжній свій підйом, так і цікавляться культурою інших країн місцевих жителів з кожним роком все більше. Поїхати сюди варто в наприкінці грудня – на всесвітньо відомі розпродажі. Головним осередком урочистостей славиться Янгон – легендарний «місто-сад». У цій колишній столиці країни свято прийнято зустрічати на вулиці, обов'язково дається святковий салют, і всі дзвонять в маленькі дзвіночки – на удачу! Далі усі розходяться по ресторанах і клубах цілком світськи гуляти Новий рік. Не менш яскраво все відбувається і в туристичних приморських центрах на Андаманському морі – там комфортно тепло, саме час для відпочинку і іноді можна потрапити під мусонний дощ – він дуже теплий і місцеві його звуть «дощем щастя».

  Малайзія

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Госрелигия у малайців – іслам. Тим не менш, знову-таки через туризму і близьких зв'язків із західною культурою тут Новий рік святкують і надзвичайно мило. Зайшовши в будь-торговельний центр, магазин чи ресторан вам на хвилинку здається, що ви де-небудь на причинних вулицях Антверпена або Ліона – все різдвяної ілюмінації, з воістину азійських щедрістю скрізь натикані ялинки, іграшки, святкові композиції, Санта-Клауси та інша атрибутика. Особливо зворушливо виглядають розвішані по місту сніжинки, притрушенные штучним інеєм ялинки і багатометрові статуї-сніговики – так намагаються створити комфортну атмосферу для приїжджих жителі країни, яка жодного разу в своїй історії не бачила снігу В туристичних зонах, та й просто в містах, місцеві люблять хизуватися в «сантовских» ковпачках на голові. А як вам статуетки Будди в них же? У готельних комплексах на узбережжі, в ресторанах і клубах мегаполісів не змовкають протягом декількох днів галасливі вечірки. А коли проб'є годинник, у столиці розпочинається видовищне вогняне шоу

  Аргентина

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Аргентинці – благочестиві католики. Тому сюди ідеально їхати, як і в Європу, і в Штати теж, щоб захопити і католицьке Різдво. Крім того це – країна виключно вірна сімейних цінностей та традицій. Тому Новий рік тут, на відміну від уже названих регіонів – сімейне свято. Величезна увага приділяється забобонами та ритуалами. Але, про все по порядку Отже, старт новорічно-різдвяної феєрії тут дається мало не на початку грудня – 8-го числа. Вже тоді наряджають ялинку. Правда, дуже скромно, максимум в двох кольорах, так що звична у нас фраза: «Виглядає, як новорічна ялинка», — прийнята для опису гротескного гламурища, аргентинцям чужа апріорі. Різдво у них теж свято сімейне, збираються за столом всі родичі, пригощаються пан-дульче – особливим солодким хлібом і обов'язково їдять в стравах боби – для кар'єрного успіху. Замість індички тут більше люблять подавати асадо – смажену телятину або яловичину по національному рецептом. Тут теж опівночі піднімають тости за шампанським, а потім йдуть за подарунками до ялинки, не чекаючи ранку, як, приміром, у США. Саму новорічну ніч відзначають простіше, зате набагато цікавіше. По-перше, 31 грудня в ділових центрах міст краще не ходити по вулицях під вікнами – можна отримати по голові вилетів з вікна календаря, пачкою відомостей або бланків. Так офісний планктон тут прощається з минулим роком.
  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Ще під бій курантів безліч аргентинців вискакують з будинків з повними руками валіз і починають гасати навколо своїх будинків для того, щоб в майбутньому році багато подорожувати. Якщо ви на вулиці самотній жінці або дівчині подаруйте рожеві трусики, вас зовсім не вважатимуть збоченкою, а, швидше за все, расцелуют в обидві щоки – це до швидкої зустрічі своєї любові. Правда, тільки, якщо ви – жінка і старше тієї, кому даруєте. Аргентинці, до речі, взагалі дуже люблять цілуватися – і за тостами, і просто вітаючи один одного. Так що, готуйтеся А от подарунки тут в новорічну ніч дарувати не прийнято (крім згаданих труселей, звичайно ж), зате вся молодь висипає на вуличні дискотеки, гримлять феєрверки і взагалі скрізь надзвичайно весело. До речі, правило для всіх латиноамериканських країн та Іспанії: у що б то не стало, постарайтеся вирватися сюди у відпустку, починаючи з 24 грудня і до 7 січня, так як 6-го – Рейес Магос, свято Чарівних Королів, завершальний різдвяний святковий марафон. Це, мабуть, один з найяскравіших фестивалів цих країн, на який прийнято обов'язково обдаровувати всіх дітей, влаштовувати пишні паради, очолювані тими самими біблійними королями.

  Бразилія

  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  За віросповіданням від Аргентини відмінностей тут небагато – нас чекає все той же різдвяний коктейль емоцій, правда з місцевим, щедро приправленим пляжної млістю і спекотним сонцем, колоритом. Різдво – як і у всіх католиків. А ось Новий рік, радше європейський, ніж патріархальний. Прикраси у поселеннях не знімають ще довго, люди замість сімей воліють зустрічати свято в галасливих компаніях друзів по нічних клубах, ресторанах і просто на вулицях. Тим, кому пощастило жити в прибережній зоні, а також кучкующиеся за атлантичним готелів туристи гуляють на пляжних дискотеках до ранку. З оригінальних традицій, тут, як і в Іспанії, прийнято до бою курантів набити рот 12-ю виноградинами (засовуючи кожну – загадуєш бажання), і потім з останньої секундою їх розжувати. В небі гуркочуть феєрверки, але якщо подарунки і дарують лише символічні, так як основна подарункова сесія вже пройшла в Різдво.
  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  Цікаво, як тісно сплелися тут християнські традиції з африканським язичництвом, адже саме цей час, згідно з давніми повір'ями, відводилося для того, щоб задобрити духів предків і піднести дари богині Иманже – володарці морів (аналог Діви Марії). Тому все в цю ніч намагаються вийти до берега океану з дерев'яними підставками, на яких розкладені білі квіти і стоять запалені свічки, після чого загадують бажання і відпускають їх в море А ще це свято називають досить красномовно «Братання»: у нього все звуть один одного братами і сестрами, прощають все і дають обіцянки бути терпиміше в наступному році Що ж, ми бажаємо вам, щоб наступний 2019 рік ви прожили в атмосфері терпимості, любові і яскравих відчуттів. І щоб у вас неодмінно була така можливість – зустріти цей Новий 2019-й рік в країні, якою опікується наша симпатяга-Свинка!

  Відео  В якій країні зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї для року Свині
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають