• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер

Тема останніх представників династії Романових, вже може з легкістю претендувати на звання самої популярної в російському кіно і на телебаченні. Найбільше байопіков присвячували, звичайно ж, княжні Анастасії, але із завидною регулярністю турбували прах і царевича Олексія, і самого Миколи II, а вже який невичерпний колодязь для інсинуацій і домислів запропонувала кінодіячі персона Распутіна, його відносини з останньої імператрицею і т. п І тепер навіть не варто згадувати останні скандали з «Матильдою», щоб зрозуміти: ажіотаж навколо серіалу «Карамора» забезпечений, як і міцно сформована аудиторія свідомо обожнюють історії про царської сім'ї і мріють про дворянське походження пенсіонерок, а також обділених власною долею дам бальзаківського віку. Знімати його зважився телеканал ТВ-3 якому, по всій видимості, здалося мало «оглушливого» успіху (приблизно, у тій же вітчизняної аудиторії) другого сезону «Чорнобиля. Зони відчуження», і він вирішив продовжити приправляти містичної ноткою свої творіння. Що ж, подивимося, що збираються винести на глядацький суд діячі цього каналу в 2019 році .

Сюжет

Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
Отже, події серіалу перенесуть необережно включив телевізор росіянина початок 20 століття, коли країна переживала далеко не кращі свої часи, виснажена економічними і політичними проблемами, поруч недавніх військових невдач, а також тягарем царизму і повсюдним чиновницьким і поліцейським свавіллям. Головним героєм виступить хтось Карамора – молодий революціонер-анархіст, жорстоко мстить режиму за страшну смерть своєї нареченої. Яка загинула від рук Ні, не молодчиків жандармерії. І не перепивших офіцерів-дворянчиков. І навіть не в результаті все більше загострення і переходять у відкрите збройне протистояння сутичок влади з робітничо-селянськими нізамі. З вампірами.
Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
Так-так, ось так – не більше, ні менше. А що? Чому у румун може бути своя Трансільванія, чому, всякі там Брэды Пітти і Томи Крузы можуть зніматися у фільмах про містичних кровопивців, чому у них Х'ю Джекман може безкарно їх мочити, як і Блейд, а у нас – ні? Режисерові, схоже, в еротичних снах вже давненько бачиться слава нескінченних «Сутінків» (а може, і гонорари його знімальної групи), а Данило Козловський, в свою чергу, вирішив стати тією самою «другомирной» Селін вітчизняного розливу (шкода, правда, без латексного костюмчика). Адже, хто б міг подумати: правляча династія тому на троні так безпрецедентно довго трималася, що її підтримував століттями найдавніший орден вампірів
Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
Не виключено, що автори цього «мила» занадто буквально сприйняли історично дане люмпенами останнім Романовим прізвисько «кровопивців». Можливо, явний вакуум хорошого матеріалу в даній темі після більш-менш терпимим «Нічного дозору» за творами подружжя Лук'яненко і невиразних «Вовкулаків», яких від кого-кого, а від Гінзбурга явно ніхто не чекав, а також совершеннейшего трешу у вигляді «Нічних вартою», блиснули, хіба що, старіючим Ярмольником, і підштовхнув вітчизняних діячів мистецтва спробувати виступити достойно нехай не на широкому екрані, так хоча б на телеканалах. Давши свій, звичайно ж, гідний і симетрична відповідь західної кінопродукції. Щоправда, поєднання романівських вінценосних скелетів у шафі та вампірів виглядає як-то вже зовсім по Global Asylum-овски навіть з гранично демократичною і толерантною точки зору

Знімальна група і акторський склад

Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
Режисером ТВ-серій стане Ілля Найшеллер – молодий, але вже досить відомий і популярний в деяких колах кліпмейкер, срежиссировавший не так давно стрічку «Хардкор», але, головним чином прославився як творець і вокаліст інді-групи «Biting Elbows». Сценарієм займалося ще одне свіже обличчя вітчизняного шоу-бізнесу – Олександр Фомін, який писав для «Вісімдесятих-6», а також спродюсировавший і зняв короткометражну «Вояж». У продюсерському ж пулі, крім згаданого режисера цього ситкому (так, пробачать критики, але при всій пафосності і «трагічність» задумки, не побачить в ній смішного тільки сліпий) Валерій Федорович, працював раніше над російськими теле-«Чернобылями», «Гоголями», «Солодким життям», «Поліцейськими з Рубльовки», «Законами кам'яних джунглів» і іншими речами, а також Євген Никишов, що має багатий досвід сценарного творчості і який практично все те ж, що й Федорович. І, нарешті, там засвітилася, розбавивши їх тісний чоловічий міжсобойчик в титрах, єдина представниця прекрасної статі, продюсер і актриса Катерина Кононенко. Під чуйним керівництвом якої світ побачили той же «Хардкор», перший сезон «Матусь» і досить двозначне «Я худну».
Карамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
За акторським складом поки відомо тільки про участь Данила Козловського – однієї з найбільш затребуваних і амбітних у вітчизняних пенатах особистості, надзвичайно плідною і встигла до свого 33-річного віку знятися в проектах 42 виконавши 47 ролей. Цей неодноразовий лауреат і номінант безлічі місцевих престижних премій встиг прикрасити своїм ім'ям афіші обох «Духless», «Ми з майбутнього», «Легенди №17», «Екіпаж», « Garpastum », «Злочини і погоди», «А. Д.», «Веселунів», «Мішені», «Одинаки», «Шхери-18», «П'ять наречених», «Все почалося в Харбіні», «Шпигуна», «Звички розлучатися», «Дубровського», «Статус: вільний», «Хардкору», «Вікінга» та інших. До речі, в романиане зніматися для нього не знову – як-то була роль великого князя Дмитра в російсько-французькому «Распутіна». Так, і вампірська тематика йому дуже близька: варто згадати, що в британсько-румунсько-штатівської «Академії вампірів» головного персонажа зіграв саме він. Тож є всі підстави вважати, що і в цьому восьмисерійний містичному трилері у заголовній ролі він буде виглядати більш ніж органічно.

ВідеоКарамора 2019 (1 сезон): дата виходу серіалу, сюжет, актори і трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають