• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Суворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму

Тріумфальне повернення вітчизняного Союзмультфільму та відродження його слави планують почати не тільки з випуску кількох абсолютно нових проектів для самих маленьких, але і історичної повнометражної анімації «Суворовъ». Голова правління студі Юліана Слащова та її директор Борис Машковцев, офіційно представили новинку на березневої презентації 2018 року, де розкрили ряд подробиць про підготовку в 2019-му прем'єрі. По-перше, це буде цілком серйозний мультфільм для шкільного віку, що розповідає про славні сторінки історії російського зброї і одному з найвизначніших її діячів – Олександра Суворова. Творці картини поміркуйте розсудливо: сучасне покоління більше тягнеться до візуальної трансляції інформації, тому, навіщо на нудних уроках історії засипати над товстим підручником, якщо можна подивитися в чомусь навіть гостросюжетну анімацію, і всі необхідні голови завантажити в пам'ять в дохідливій і яскравій формі? Дізнаватися правду про видатного полководця, історичні віхи і звичаї того часу юним росіянам запропонують за цією власної варіації «Гусарській балади» додатку до інших персоналій. І історія у авторів вийшла трохи весела, трохи наївна, але цілком зухвала і цікава. Закінчення зйомок планують до настання 2019 року, після чого почнеться постпродакшен і вже тоді буде оголошена конкретна дата виходу стрічки на екрани кінотеатрів. Очікується, що його приурочать до свят 23 лютого.

Сюжет

Суворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму
Одного разу хлопчика з кріпаків змушують відправитися служити в царську армію, так як зовні його дуже легко сплутати з сином пана земель, на яких йому не пощастило з'явитися на світло. Природно, дворянське дитятко на війну посилати-то боязно і шкода, тому цього хлопця-двійника переодягають, злегка повчають і заміщають в процесі «призову». Довго чи коротко, в ході мало не водевільної операції, визначають його, не багато ні мало — в ставку самого Суворова. Наш юний герой стає ад'ютантом полководця і мимовільним свідком підготовки змови ставкою. У штабі все далеко не чисто: з політикою принципового і зухвалого видатного військового багато хто не згодні. І в цій історії, трохи нагадала про «Турецькому Гамбіті», новоспеченому ад'ютантові належить врятувати Суворова під час його Швейцарського походу Трохи несподіваний погляд з боку на суворовський типаж забезпечить ауру неупередженого і чесного розповіді про події тих днів з уст простого погано утвореного хлопчиська, якому судилося відіграти досить важливу роль в історії рідної країни.
Суворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму
Вхопилися За цю ідею на Союзмультфільмі і вирішили зробити її головною родзинкою проекту, позбавивши його від традиційного знеособлення і відстороненості в практиці розповіді про таких значимих особистостей. Не зовсім, правда, зрозуміло, який конкретно епізод з біографії полководця спробували висвітлити автори: чи це події, що передували змови проти Павла I, то інтриги проти самого Олександра Васильовича з участю відомого Петра Палена. Хоча, до таких подробиць дітям, звичайно ж, справи немає – зрештою, стрічку роблять не для студентів історичних факультетів. Але точно відомо, що будуть максимально достовірно і ретельно описані порядки в п'яти арміях: турецької, австрійської, французької та у двох росіян – павлівської та катерининської. Надзвичайно докладно збираються відтворювати і костюми у цьому масштабному проекті.

Факти про мультфільмі і зйомках

Суворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму
«Суворовъ» продовжить трилогію, почату студією Союзмультфільм, про трьох видатних особистостей в історії Росії: Сергія Радонезького, Олександра Суворова та Олександра Пушкіна. Цикл формально називається «Три легенди», і побудований він не тільки на реальних історичних хроніках, відомостях минулих років, але і на міфах, які гуляють в народі про ці персоналії. У виробництві картини вперше на студії була здійснена спроба працювати з технологією Motion Capture, з допомогою якої захоплювали руху не тільки людських персонажів, але і тварин – у тому числі верблюдів і слонів, яких залучали з театру «Куточок Дурова». А допомагати в технічному плані Союзмультфильму з її застосуванням зголосилася кіностудія Горького, якої вже не вперше вдаватися до тривимірним зйомок. Також, за чутками з Фонду кіно, безпосереднє відношення до зйомок має і компанія «КиноАтис». Загальний бюджет картини, складений і з вливань госсубсидирования, та з коштів незалежних інвесторів, розрахований в розмірі близько 300 млн. рублів.
Суворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму
Влітку 2018-го збираються проводити переговори з дистриб'юторами про прокаті історико-пригодницького анімаційного 3D-фільму після того, як можна буде говорити про завершення робіт над його чорновий складанням. За оцінками творців, ця нішева сімейна стрічка повинна буде заробити не менше 350 млн. руб. У квітні 2018 року Союзмультфільм на чолі з Борисом Мошковцевым претендував на держпідтримку від Фонду, але рішення з даного питання в цьому році ще залишається підвішеною в повітрі, так як, незважаючи на всю значущість, потрібність і очікуване якість картини, раніше вона вже отримувала деяку фінансову підтримку (50 млн. на безповоротній основі і стільки ж – на поворотній) з цього ж джерела на виробництво. Повторне звернення студії, як пояснюють її перші особи, знадобилося для того, щоб підтримати технічну реалізацію невеликої зміни концепції, рішення про яку було прийнято після об'єктивних дебатів з метою поглибити драматургію і розширити аудиторію проекту, зробити його більш масовим і успішним у прокаті.

ВідеоСуворов 2019: дата виходу і сюжет нового мультфільму
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають