• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Кожен українець намагається хоча б на одну мить підняти завісу таємниці і заглянути на кілька років вперед. Це пов'язано з тим, що Україна живе в епоху змін - політичних, економічних, соціальних. Триваюча війна на Донбасі з озброєними силами Російської Федерації прикувала до себе увагу не тільки міжнародної громадськості, але і провісників і астрологів усього світу. Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів так само не обійшов зону конфлікту. Пророцтва ясновидців різко відрізняються один від одного, але, тим не менш, вони все пророкують закінчення війни і розквіт України, в тому чи іншому плані.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Загальні передбачення

Загальні пророцтва українських астрологів є більш позитивними, ніж російських. Перші пророкують можливе закінчення або ослаблення військових дій на південному сході країни, вибори Президента країни з числа нових політиків. Державна влада зверне увагу на незадовільні умови життя населення і вживатиме всіх заходів для підвищення життєвого рівня громадян. Чи не залишиться в стороні боротьба з корупційною системою, усталеними десятиліттями поглядами радянської системи про якусь еліті, що складається з родичів правлячої групи, яка повинна знаходитися на вершині державної влади. Швидкого підйому економіки чекати не доведеться, однак новий Президент зробить перші кроки до здійснення економічного зростання.

Українці дізнаються багато таємниць про свою нинішню влади, що стане причиною її зміни. Багато політиків, бізнесмени відповідатимуть за зраду своєї держави. Це очистить дорогу не замішаним в корупції новим лідерам, які будуть працювати на благо країни, але не на шкоду.

Пророцтва російських ясновидців більш песимістичні. Нашій країні ще довго доведеться вирішувати численні національні та територіальні проблеми, аж до повного розколу України. Згідно їх передбачення, в країні настане мир, коли значна частина територій відійде до Росії, Польщі, інших держав. Інший варіант медіумів - входження до складу України Донецької та Луганської народних республік, які, на думку росіян, є легітимними утвореннями. Нижче наведені прогнози від відомих українських і російських ясновидців, що дозволить більш детально ознайомитися з пророцтвами.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Астрологічний прогноз на майбутній рік для України від Олени Осипенко, астролога міжнародної категорії, доктора інтегративної психології, позитивний для української аудиторії. Провидиця говорить про швидку зміну політичної еліти країни, прихід до влади реформаторів, які почнуть активно здійснювати перетворення. Народу південно-східних областей країни випаде можливість вибрати самим країну проживання, але не під стволами автоматів російських окупантів.

Однак Україні ще чекають важкі випробування. Ясновидиця попереджає про деяке погіршення економічної ситуації в формі збільшення безробіття, підвищенні цін на товари першої необхідності, комунальні послуги, паливо всіх видів. Але це будуть останні вимушені заходи перед перетворенням держави. Реакційні і проросійськи налаштовані сили спробують створити на території країни ще кілька маріонеткових новоутворень. Але жителі цих регіонів, допоможуть запобігти їх спроби залучення держави в нові збройні зіткнення, тому тут Росія зазнає поразки.

Про повернення Кримського півострова, який став для України островом, Олена не змогла сказати нічого конкретного. Все залежить від того, по якій гілці розвитку майбутнього піде півострів. Може статися так, що кримчани стануть висловлювати невдоволення проведеним лжереферендумом, що проглядається в недалекому майбутньому.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Влад Росс

Астрологічний прогноз від одеського медіума Влада Росса на 2019 рік для України в деяких моментах аналогічний прогнозам Осипенко. Сенсетів каже, що позитивні тенденції потрібно буде чекати ближче до другої половини наступного року. Чинний Президент Порошенко змушений буде піти у відставку, т. К. Народну довіру до нього вже вичерпалося, внаслідок чого можлива повне перезавантаження влади. У нинішньому році йому вдалося уникнути імпічменту, але до нових виборів залишається трохи часу.

Майбутнім керівником держави, на його думку, може стати відома особа або артист. Не виключено, що Юлія Тимошенко, Святослав Вакарчук або Володимир Зеленський займуть президентське крісло. Відносно першого кандидата в сфері медіумів вже давно ходять чутки про нового Президента України - жінці.

Розташування планет Сонячної системи так само пророкує успішне майбутнє нашого народу. У нинішньому році Уран увійшов в розташування зодіакального знака Тельця, що говорить про більші шанси на зміну влади. Позитивні зміни, судячи з астрологічним прогнозом від провідного екстрасенса України для України, будуть виражатися наступними внутрішньополітичними й економічними факторами:

Відторгнення старих політичних лідерів, прихід нової команди.
Відсутність олігархів, корумпованої системи влади.
Здійснення розробок по зміцненню економічного життя країни, підйом малого і середнього бізнесу.
Можливе деяке падіння гривні порівняно з доларом США, але цей період затяжних не буде.
Кінець нинішнього і початок майбутнього року може ознаменуватися новими потрясіннями, проте світова спільнота і жителі країни докладуть усіх зусиль по їх усуненню або застереження.


Оптимістичні прогнози одеського сенсетіва не стосуються повернення Криму до складу України і повного закінчення військових дій на південному сході держави. Інтеграція з Північно-Атлантичним блоком і європейською спільнотою віддалиться на деякий час, хоча організації сприятимуть входженню України до світового співтовариства. Однак екстрасенс передбачає, що все найгірше у нашої країни вже позаду - фаза місячних і сонячних затемнень пройшла, тепер варто очікувати тільки доброго не тільки Україні, а й Росії, на плечах якої лежить непомірний тягар проблем, ретельно приховуваний російським керівництвом.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Павло Глоба

Астрологічний прогноз для України від відомого астролога Павла Глоби видається не таким позитивним, як перераховані вище. У 2019 і наступні роки медіум пророкує наступне:

війна продовжиться ще кілька років;
Україна опиниться на межі великої кризи, внаслідок чого фінансова сфера зазнає краху;
курс гривні буде як і раніше коливатися, але в основному, падати;
Донбас і Кримський півострів залишаться в зоні впливу інтересів Росії;
значна частина території держави відійде до інших країн;
зруйновані міста і підприємства південного сходу країни з часом почнуть відбудовуватися за допомогою Євросоюзу;
активність Юпітера ознаменується частковим загасанням військових дій в Донбасі.


Екстрасенс звертає увагу на те, що в наступному році політичні та економічні негаразди торкнуться не тільки Україну, але весь світ. Це вплине на посилення протестних рухів, народних хвилювань, масовий виїзд громадян за кордон. Внаслідок цього будуть укладені нові зовнішньополітичні та економічні союзи, до влади прийдуть нові політики, на карті світу з'являться політичні новоутворення, не пов'язані з історично склалися факторами.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Відеопрогноз

Астрологічний відео прогноз для України від екстрасенсів повністю виходить з розташування небесних тіл - Юпітера і Сатурна. Планети говорять про те, що весь світ готується перейти до нового порядку, і це передбачається в наступаючому 2019 році. Для нашої країни подібне має особливе значення для зміцнення суверенітету. Сатурн повертається в своє натальних положення, період, коли розпався Радянський Союз і почалося формування незалежної України. Натальне положення планети позначає для нашої країни наступне:

набуття стійких законів і традицій;
закінчення періоду проб і помилок, усвідомлення, перегляд політичного досвіду і економічної системи;
вироблення владою подальших стратегічних планів, утвердження авторитету у світовому співтоваристві;
догляд старих систем господарювання в минуле;
рішення владою багатьох внутрішньодержавних проблем;
зміна системи моральних і духовних цінностей, прийдешніх поворотних моментів.


На це вказує Венера, яка знаходиться в стадії нового сонячного циклу. Її положення говорить про вихід на політичну арену нових сил, які згрупує зусилля на соціальному розвитку, перегляд багатьох суперечливих цінностей.

Південний схід України

Астрологічний прогноз на 2019 рік для України, зокрема, південно сходу України, передбачає деякі позитивні моменти. Більшість медіумів говорить про нетривалість бойових діях на Донбасі. Це пов'язується з тим, що наближається політичну та економічну кризу в Російській Федерації змусить керівництво країни повернутися обличчям до власних проблем, а не підтримувати терористичні організації в Україні, Сирії, інших частинах світу.

Не слід відбивати охоту передбачення про початок переговорів керівників країни з маріонетковими режимами псевдореспублік. Подібне оголошують в основному, представники російських астрологічних кіл. На їхню думку, невизнані республіки увійдуть до складу України на правах автономії, розраховуючи на підтримку проросійськи налаштованих політиків українського політичного олімпу.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів

Висновок

У світлі подій, що відбуваються в політичній і економічній сфері України, багато людей прислухаються до слів іменитих віщунів. Прогнози відомих астрологів на 2019 рік для України віщують підвищення життєвого рівня, зміну політичної еліти, викорінення корупції у вищих ешелонах влади. Пройде ще кілька років і країна посяде гідне місце в світовому співтоваристві. Цьому сприятиме прихід нових сил до управління державою, закінчення війни на південному сході, перегляд моральних і духовних цінностей.
Астрологічний прогноз на 2019 рік для України від екстрасенсів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають