• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Коли вибори президента України 2019. Дата

Вибори президента України відіграють велику роль в суспільстві, тому що від цього вибору залежить подальше процвітання країни і збереження її незалежності. Главою держави повинен бути та людина, якій міг би довіритися кожен українець. Тому дуже важливо віддати свій голос, коли вибори президента України 2019. Дата голосування буде оголошено кожному громадянину держави.
Коли вибори президента України 2019. Дата

Коротка хронологія виборів в Україні

У політиці країни, держави, є процедура при якій, таємним і відкритим шляхом голосування, проводяться вибори президента України.


Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Віктор Янукович і Петро Порошенко - п'ять правителів України за 26 років її незалежності.

При політичних переворотах в країні, після усунення Віктора Януковича з президентської посади, відбулися позачергові президентські вибори в Україні. Шанси на перемогу між представниками були не великі, тому що українці вибирали з 23-х виборців, в число яких входили Олег Ляшко (лідер Радикальної партії), Юлія Тимошенко ( «Батківщина»), Анатолій Грищенко (глава Громадянської позиції), Сергій Тігіпко ( «Сильна Україна») і Петро Порошенко.

7 липня 2014 року Порошенка обрали п'ятим керівником України. На торжестві він заявив, що його метою є збереження і зміцнення єдності країни, збереження миру.

Дата виборів

З початку становлення держави незалежної, президента України обирають сьомий раз. Швидше за все, вибори в Україні на 2019 рік будуть мати два тури.

Джерела стверджують, що в перший місяць весни постає року пройде перша частина. До кінця квітня відбудеться другий етап, а потім проголосять результат українському населенню.
Коли вибори президента України 2019. Дата

Етапи проведення

Стало відомо, коли вибори президента в Україні в 2019 році, дата припадає на такі періоди:

30 грудня - початок виборчого процесу;
31 грудня - буде проводитися відбір депутатів на керівний пост держави;
4 лютого - заключний день прийняття заяв від обранців;
9 лютого - закінчення прийняття записів учасників;
31 березня - перший тур голосування;
До 10-го квітня - оголосять рейтинг голосування і приймуть остаточний результат про необхідність проведення другого туру;
21 квітня - другий тур;
до 4 травня - закінчення голосування в 2019 році.


На початку червня українці почують клятву нового президента під час засідання Парламенту. Після цього він має всі повноваження керувати державою.

Кандидати в президенти на виборах України 2019 року

Потім, як провели парламентські вибори в Україні, всі бажаючі стати керівником країни висувають свою кандидатуру, і надають варіанти розвитку держави. Потім складаються списки, де вказують імена і партії, які беруть участь, по яким всі українці можуть визначитися з вибором.

Наступного року претендентами на уряд країною стають:

Чинний президент має право подавати свою кандидатуру тільки 2 рази. Але Петро Порошенко оголосить про рішення участі після початку обирання.
Юлія Тимошенко, яка очолює партію «Батьківщина», бере участь в президентських виборах вже втретє за рахунком (2 місце в 2014 році, 2 місце в 2010 році).
Анатолій Гриценко, який подавав заявку два рази (2010-й і 2014-й рік), також висуває свою кандидатуру. Він є керівником партії «Громадянська позиція». А також Анатолій був міністром оборони країни з 2005-го по 2007-й рік.
Бойко Юрій - лідер опозиційного блоку також не упустить шанс позмагатися за президентство.
Олег Ляшко планує вдруге балотуватися на пост глави. Соціальні опитування за 2018 рік показує, що за Ляшко готові проголосувати 3,7% українців.


Багато українців хотіли б бачити кандидатури відомого шоумена Володимира Зеленського і лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Особливо такий бум, на рахунок Володимира, піднявся після випуску серіалу «Слуга народу». Але вони не заявляли про свої наміри участі в президентській кампанії 2019 року.
Коли вибори президента України 2019. Дата

Обіцянка кандидатів

Петро Порошенко на шостий рік правління планує масштабне оновлення країни і її потужне економічний розвиток.

Юлія Тимошенко заявила, що в разі перемоги, вона прийме нову Конституцію України, зро її сильнішою з боку реалізації стратегій і реалізованості. А також Конституція буде під контролем суспільства. Ще Тимошенко обіцяє побороти корупцію.

Радикал Ляшко, якщо виграє вибори, хоче перетворити Україну в диктатора, звільнити всіх суддів і прокурорів. Тоді, коли вибори до Верховної Ради України відбудуться, він планує скоротити число депутатів з 450 до 250, об'єднати країну і зробити її сильною та багатою.

Ліберальний демократ, Анатолій Гриценко виголошує, що, виконуючи роль керуючого державою, створить для олігархів жорсткі умови, зобов'яже їх платити прибуткові податки. Крім цього демократ яро буде вести боротьбу з корупцією.

Юрій Бойко дав обіцянку зробити російську мову другою мовою держави, тісно працювати з Європейським Союзом і країнами, які входять в Митний союз. Воювати з корупцією методом автоматизації держпослуг і жорстко карати розкрадачів. Вирішити проблему з енергетикою способом модернізації ПЕК, поліпшення вироблення і продукування енергоносіїв.

Правила обирання

З огляду на конституційні правила, президента обирають громадяни України на основі загального правила обирання таємним шляхом голосування.

В процес обирання входять:

спеціальні території для голосування;
ділянки для проведення виборів;
проведення навчальних заходів для комісій;
будова списків громадян;
агітація перед виборами;
проведення голосування;
підсумовування голосів, визначення результатів виборів правителя України.


При потребі, процес голосування проводять повторно. Претендентові, якого обрали в день голосування за президента України, необхідно набрати більшу частину голосів людей, які брали участь у виборі.

Новий Президент, який виграв вибори в Україні в 2019 році, отже конституційного права України, приступає до обов'язків не пізніше ніж через місяць, як тільки стали відомі офіційні результати.
Коли вибори президента України 2019. Дата

Для чого необхідно вибирати

За допомогою вибирання є можливість показати прихильність до обранця, виконавши обов'язок громадянства. Буття жителів залежно від роботи уряду. Основне населення держави складається з простих людей, то тільки в інтересах народу повинен правити обраний кандидат.

Кожному українцеві необхідно жити в економічно розвиненою, багатою, незалежній державі під керівництвом чесної і сильної влади. Для цього кожні 4 роки у нас є шанс самим вибирати собі правителя. Всі кандидати на виборах надають нам стратегію, що підніме нашу державу на високу планку розвитку і діє відповідно до інтересів народу.

Люди втрачають довіру до політиків, віру в чесність і відкритість виборів, відмовляються приходити на дільниці голосування. Члени влади стали застосовувати це у власних фальсифікаціях. Але незалежно від цього, все люди повинні відповідально і свідомо підходити до обирання. Не можна припускати, що вибір громадян не впливає на результат. Потрібно любити державу, до якого ми належимо.
Коли вибори президента України 2019. Дата
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають