• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів

Вже четвертий рік поспіль військова і політична ситуація в Україні залишаються вкрай напруженими. Тисячі убитих солдатів, сотні зруйнованих міст і селищ, мільйони покалічених доль. Все більше і більше народ виснажується фізично, морально і фінансово. Незважаючи на фінансову підтримку міжнародних партнерів, економіка країни все ще знаходиться в складній ситуації. У таких реаліях першим питанням, яке цікавить українців є такий: коли закінчиться війна на Донбасі. Свої прогнози крім політиків, аналітиків і політологів, намагаються дати і екстрасенси.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів

Прогноз Ванги

Чи не найбільшою чи відомої провидицею всіх часів визнано болгарку Вангу. Хоча жінка була сліпою, але могла добре бачити своїм внутрішнім оком не тільки те, що відбувається навколо неї, але і те, що буде відбуватися в далекому майбутньому. Саме вона передбачила криваві події Другої світової та розпад Радянського Союзу. Більшість пророцтв болгарки не є точними, а тому відкриваються і стають зрозумілими тільки після того, як відбудуться.

Деякі з послідовників цієї провидиці, переконані, що коли жінка говорила про військові конфлікти в Східній Європі, в які будуть втягнуті багато народів, то вона мала на увазі саме те, що в наш час відбувається в Україні. Передбачення Ванги для Донбасу (якщо правильно трактувати слова провидиці) дуже двоїсті. Країні доведеться пережити серйозні випробування, злидні і розруху. Основа конфлікту - боротьба за владу. Тим часом, довго тривати така ситуація не повинна. Будь-якому злодіяння приходить кінець. До влади має прийти людина під знаком Стрільця. Саме він допоможе відновити в країні порядок і припинити війну.

Інший прогноз жінки вказує на територіальний розпад країни, яка має вихід до Чорного моря. Така фраза викликала цілу хвилю обговорень. Одні віщуни стверджують, що болгарка таким чином вказувала на Україну, адже Крим вже і так анексований і без військового протистояння повернути його додому навряд чи вдасться. Інші ж знавці ванговіх пророцтв переконані, що мова йде саме про Російську Федерацію. Це одна з тих імперій, яка поки що тримається на авторитарності і залякування. Тим часом, опір таким порядкам в державі вже почався.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів


Що ж говорить Павло Глоба?

Давній приятель Володимира Путіна - астролог Павло Глоба - запевняє що про військовий конфлікт в сусідній країні дізнався завдяки зіркам ще років 10 назад. До 2020-го року, запевняє він, економічні можливості країни знизяться до критичних позначок. З великою ймовірністю відбудуться територіальні зміни: деякі частини країни, якщо вірити в такі передбачення по Донбасу на 2019 рік, захочуть отримати свою незалежність.

Політики, які прийдуть в 2020-му році, ініціюють політичний діалог з російською стороною. Варто згадати, що раніше Павло Глоба вже віщував розпад ЄС і світове верховенство Росії. Але, як бачимо зараз, такі астрологічні прогнози виявилися марними.

Карпатські мольфари

Карпатські мольфари - одні з найсильніших віщунів. У народі ходять розповіді про те, що такі люди не тільки могли дізнаватися про майбутні події, виручати з біди людей і худобу, а й впливати на природні явища, зокрема: викликати дощ або розганяти хмари.

Цікаво дізнатися їхню думку на тему коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення для України. Один з найстаріших і найдосвідченіших, однак, зараз вже покійний, знахар Михайло Нечай ще на початку 2011-го року повідомив українцям, що потрібно остерігатися війни. Він знав, що вогнем спалахне схід країни. Така війна, хоча і займають багато життів, все ж повинна закінчитися. Очікувати цього потрібно тоді, коли і українці, і росіяни зрозуміють, хто саме і з якою метою використовує такий конфлікт.

Інший представник мольфарів - Орест Стафійчук - дає позитивні прогнози що чекає Донбас в 2019 році. На його переконання позитивні зрушення відбудуться вже на початку 2018 го року. «Заморожування» конфлікту відбудеться в 2019 році, але повного вирішення проблеми і відновлення своїх історичних кордонів України слід очікувати лише через 15 років (тобто ближче до 2029-го року). Найбільш вдалий, запевняє відун, шлях до припинення бойових дій - дуже обережні, поступові і тривалі переговори з представниками світової спільноти. Самостійно з агресором країні навряд чи вдасться впоратися. Вступ в повномасштабну війну не принесе користі, але повністю зруйнує країну, тому необережних рішень краще уникати.

Що ж стосується виборів, то до влади, як дають зрозуміти мольфари, з великою ймовірністю прийде людина, яка користується авторитетом в очах європейських партнерів. Він відрізняється своєю нетерплячість до олігархів і здатний витягнути країну з складної сітуації.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів

Карпатські мольфари


?


Кілька років тому один з найвідоміших одеських астрологів - Владислав Росс - детально склав астрологічний прогноз для країни на найближче майбутнє. На думку цього фахівця за зірками, переломних подій українцям варто очікувати тільки в грудні 2020 року. Саме тоді на небосхилі повинні успішно зійтися найбільші планети нашої системи. З початком 2021-го року Україна чекає різкий економічний підйом. Це може бути якийсь особливо корисний для підприємців і зарубіжних інвесторів закон, або ж сприяння країн Заходу. З астрологічної боку таке явище пов'язане зі знаком Тельця, який має пряме відношення до грошей. Максимального фінансового розквіту української державі вдасться досягти в 2025 році. Країна стане привабливою для багатьох інвесторів.

Нові прогнози для Донбасу від Владислава досить позитивні. У 2019 всі військові зіткнення повинні остаточно припинитися. Плутон - Платний, що підсилює агресію а конфліктність - все більше буде слабшати. Пік її сили спостерігався в 2014-му році.

Півострів Крим, на думку віщуна, вже ніколи не повернеться в Україну. Однак і російським йому довго бути не доведеться. З великою ймовірністю в конфлікт втрутиться і третя сила - швидше за все Туреччина. Вона може встановити протекторат над територією. Інший можливий варіант розвитку подій - присутність на півострові представників кількох держав.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів

Пророцтва Віри Ліон в Донбасі на 2019 рік

Казахстанська Ванга (а саме так в останні роки стали називати ясновидицю Віру Ліон) не така оптимістична у своїх припущеннях для України. Боротьба між ополченцями, що фінансуються російською стороною, і українською армією протягом 2019 го року триватиме. Правда, таких сильних зіткнень і масивних обстрілів населених пунктів більше не повинно бути. Самопроголошені республіки ДНР і ЛНР перейдуть в новий формат існування і об'єднаються в єдину квазідержава. Як і в минулі роки, військову зброю, техніка, а також гуманітарна допомога в ці частини буде йти з Росії.

Максима Гордєєв і його бачення ситуації


Гордєєв - один з екстрасенсів, який у своїй «роботі» використовує карти таро. У влади, запевняє він, все ще залишатимуться ті люди, які в минулому користувалися природним багатстві держави. Перевибори - найбільш вдалий і безкровний шлях змінити свою історію. В іншому випадку зіткнення між українським народом і владою знову поновлюватися.

Що ж стосується саме Донбасу, то конфлікт почне поступово йти на спад. Обстріли будуть все рідше. Енергетичний потенціал країни ще досить великий, що дозволить втриматися «на плаву» і далі. Про будь-якому розколі на окремі частини в майбутньому не йдеться. Тим часом, своєю цілісності України вдасться досягти тільки через років 5-6.


Інші передбачення

Варто також вказати і на інші передбачення в Донбасі на 2019 рік у найсильніших екстрасенсів.

Наталя Нестеренко. Часом змін 2019 й рік називає астролог Наталя Нестеренко. Передумови для повної заміни існуючої політичної системи дають українцям шанс на звільнення від корупції і злиднів. Взаємодія Венери і Місяця, в яку зараз втягується країна, позитивно впливають на проведення будь-яких реформ. Тим часом, революційні зміни (які з великою ймовірністю будуть мати місце в наступні роки в Україні) підуть тільки на користь і допоможуть затвердити ефективний курс.

Олена Осипенко. Заспокоює українців, вказуючи, що позитивні зміни в політиці та економіці обов'язково в 2019 році відбудуться. До цього часу населенню доведеться перетерпіти безгрошів'я і соціальний дисбаланс. Критичним для країни буде період перед виборами. Докладаючи величезних зусиль, народ все ж зможе відірвати від «годівниці» ненаситних олігархів.

Михайло Левін. Керівник астрологічної академії Москви також переконаний, що незабаром світова спільнота зовсім в іншому аспекті заговорить про Україну. Чи не станеться остаточно входження країни в ЄС, але держава дуже ефективно зможе функціонувати і самостійно. Влада країни, вказує він, за великим рахунком не зміниться ще років 10. Звичайно, країна матиме нових керівників, однак вони не будуть настільки сильними, щоб вирішити складну ситуацію. Тільки після двох президентських термінів керувати країною будуть сильні люди. Пік розквіту української держави Левін пророкує на 2080-й рік.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів

Як бачимо, думки екстрасенсів дуже відрізняються, тому зробити якийсь єдиний висновок щодо майбутнього України досить складно. Священнослужителі ж просять українців побільше молитися, і довірити долю країни Богу, а також по можливості допомагати один одному і солдатам, які зараз знаходяться на передовій.
Коли закінчиться війна на Донбасі 2019. Пророцтва екстрасенсів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають